Eredmény: 1 - 8 (8) összesen

Téma: KBAR V2 5.3.4 Pro K8 3 Axis Gyro Flybarless System

Question KBAR V2 5.3.4 Pro K8 3 Axis Gyro Flybarless System

Sziasztok!

Használ valaki ilyen "KBAR V2 5.3.4 Pro K8 3 Axis Gyro Flybarless System" 3G vezérlőt.
    Tarot és CopterX hasonló koppintásokat használtam azokkal meg is vagyok (voltam elégedve.) Ezzel most találkozom.
    Szerintetek?
    Köszi. T. Misu
    T-Rex 500 DFC Pro BeastX Plus; ALZ 450 DFC CopterX 3x2000; Spektrum Dx6i - mert repülni jó!!!

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.714
    Vehetnél egyszer már nem másolt fbl-t is, lehet meglepődnél
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Idézet Poli27 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vehetnél egyszer már nem másolt fbl-t is, lehet meglepődnél
    Szia Poli27!

Á vettem már, az van az T-rex 500-ban és valóban jó, de most vettem egy ALZ 380 -as gépet és az jön hozzá. Gondoltam megkérdezem ki látott már ilyet élőben? Van nekem egy 450 es gépem egy CopterX 3x2000 vezérlővel az pl. tökéletes eddig.

Üdv. T. Misu
    T-Rex 500 DFC Pro BeastX Plus; ALZ 450 DFC CopterX 3x2000; Spektrum Dx6i - mert repülni jó!!!

Senior Member Frigetrus logója
    Hely
    Pécs
    Hozzászólás
    107
    Aktuális még a kérdés?
    Nekem van a T-Rex 250-en, és sokkal stabilabbnak érzem vele a gépet mint a 3GX-el. Nagyon szuper kis cucc, ennyi pénzért meg pláne. Mikado szoftvert lehet használni a programozás során. Megbízhatóságról túl sokat nem tudok nyilatkozni, de kb. 50-60 start van benne, probléma nélkül. 450-esemen BeastX van, de semmivel nem érzem jobbnak az én szintemen.
    Szigorúan magánvélemény, kezdő szinten, szóval kéretik így kezelni!
    Align T-Rex 250 Pro DFC +K-Bar, Align T-Rex 450L+Spirit, Align T-Rex 550X+Spirit, Spektrum DX6i, VRX Blast

Támogató
    Hozzászólás
    79
    Idézet Frigetrus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aktuális még a kérdés?
    Nekem van a T-Rex 250-en, és sokkal stabilabbnak érzem vele a gépet mint a 3GX-el. Nagyon szuper kis cucc, ennyi pénzért meg pláne. Mikado szoftvert lehet használni a programozás során. Megbízhatóságról túl sokat nem tudok nyilatkozni, de kb. 50-60 start van benne, probléma nélkül. 450-esemen BeastX van, de semmivel nem érzem jobbnak az én szintemen.
    Szigorúan magánvélemény, kezdő szinten, szóval kéretik így kezelni!
    Szia! Segítséget szeretnék kérni eme remekmű beállításához! Pontosabban már ott elakadtam hogy a számítógépre milyen programot kell telepíteni hogy felismerje a vezérlőt.?

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről

Hely
    Pécs
    Hozzászólás
    107
    Szia!

Mikado oldalán elvileg minden fenn van, ami kell hozzá Nézz körül. Régen telepítettem már, nem vagyok teljesen napra kész. Elvileg kell driver is, meg a Mikado szoftver. És regisztrálni kell az oldalon.
    https://www.vstabi.info/en/node/1180
    https://www.vstabi.info/en/V53_software
    Align T-Rex 250 Pro DFC +K-Bar, Align T-Rex 450L+Spirit, Align T-Rex 550X+Spirit, Spektrum DX6i, VRX Blast

Junior Member
    Hozzászólás
    3
    Mik a tapasztalatok Misu? Használható?Lehet én is neszereznék egyet.

Hely
    Pécs
    Hozzászólás
    107
    Bár nem nekem szántad a kérdést, én továbbra is azt mondom, hogy bátran próbáljátok ki. 250-en használom, nagyon pöpec. A piro kompenzáció például brutálisan jó benne. Először azt hittem, hogy mennyire jól megtanultam piruettezni, aztán mikor nagyjából elengedtem a ciklikus botot rájöttem, hogy kb. egy helyben forog ez magától is...

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva