Eredmény: 1 - 6 (6) összesen

Téma: Multiplex royal pro 7 M-link

Member
    Hozzászólás
    67

Multiplex royal pro 7 M-link

Üdvözlet srácok. Hosszú évek után újra lobbant a tűz, és ennek lendületéből megvettem , első komolynak mondható rádiómat☺ Nyilván használt, de piszkosul örülök neki. A Segítségetekre lenne szükség. Aki elöttem használta jobbon tolta a gázt, ezt szeretném felcserélni. És esetleg ha lenne valakinek valami opcionális beállítási ötlete, pl parkmasterre, azt előre is megköszönném!!!
    Utoljára módosítva: festö által : 2017-06-14 18:27

Senior Member rakoczi logója
    Hozzászólás
    1.073
    Idézet festö eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdvözlet srácok. Hosszú évek után újra lobbant a tűz, és ennek lendületéből megvettem , első komolynak mondható rádiómat☺ Nyilván használt, de piszkosul örülök neki. A Segítségetekre lenne szükség. Aki elöttem használta jobbon tolta a gázt, ezt szeretném felcserélni. És esetleg ha lenne valakinek valami opcionális beállítási ötlete, pl parkmasterre, azt előre is megköszönném!!!
    Kapcsol át mod 2-be és baloldalt lesz a gáz. De nem árt a vevőt is megnézni mi hová van dugva.

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    ami felszáll, egyszer lejön........de miért mindig darabokba?

Senior Member csabesztattoo logója
    Hely
    Zugló-Kisújszállás
    Telefon
    06303124954
    Hozzászólás
    1.007
    Szia. A csatorna csere még nem teljes megoldás. A hatlapot levéve a gimballoknal tudod allitani hogy a kar racsnis vagy rugos legyen. Most fejből nem emlékszem melyik csavar kell neked de szerintem megtalalod. Amugy lehet állítani elég sokmindent a gimbalnal. Faszan szemelyre lehet szabni.

Tapatalkkal küldve az én LG-H815 eszközömről
    Mini dlg kezdőknek!Keresd facebook-on: vickminidlg! 06303124954 vickminidlg@gmail.com

Member
    Hozzászólás
    67
    Hejj. Köszönöm a választ tőletek!!! A programba nem fütettem még komolyabban.Szóval mint ahogy írtad rakoczi,ha mód 2 be állítom, a szervó monitoron látható lesz a helyzet és ha a vevő is üzemel akkor ugrottam az akadályt?! Thanks! Hátlapot levéve látom amit a gimbáloknál emlitesz csabesztatto, remélem ugrom ezt is! Normál rugós hatást szeretnék használni. A személyreszabást is próbálom majd hátha fainabb lesz a használat! A múltban graupner mx12 vel volt csak dolgom, ehez képest az gyerek játék volt, viszont ahhoz volt magyar szinkron. Esetleg a programhoz lenne valami ötlet mit hova? Igazából egyenlőre parkmaster lenne használva vele. A koppanasig kitolt kormány kitérésen kívül semmi nem jut eszembe, de lehet mást nem is használtam régen. Esetleg azt hol tudnám allitani? Bakker ez a masina brutál és mikor bekapcsolom csak nézek mint egy napközis! Bocs a hosszú sorokért! Thanks és további szép napot!

Senior Member rakoczi logója
    Hozzászólás
    1.073
    Idézet festö eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hejj. Köszönöm a választ tőletek!!! A programba nem fütettem még komolyabban.Szóval mint ahogy írtad rakoczi,ha mód 2 be állítom, a szervó monitoron látható lesz a helyzet és ha a vevő is üzemel akkor ugrottam az akadályt?! Thanks! Hátlapot levéve látom amit a gimbáloknál emlitesz csabesztatto, remélem ugrom ezt is! Normál rugós hatást szeretnék használni. A személyreszabást is próbálom majd hátha fainabb lesz a használat! A múltban graupner mx12 vel volt csak dolgom, ehez képest az gyerek játék volt, viszont ahhoz volt magyar szinkron. Esetleg a programhoz lenne valami ötlet mit hova? Igazából egyenlőre parkmaster lenne használva vele. A koppanasig kitolt kormány kitérésen kívül semmi nem jut eszembe, de lehet mást nem is használtam régen. Esetleg azt hol tudnám allitani? Bakker ez a masina brutál és mikor bekapcsolom csak nézek mint egy napközis! Bocs a hosszú sorokért! Thanks és további szép napot!
    Kormány kitérésekre parkmasterre és minden más gépre tegyél expot. Én 60% -ot használok. Ha teheted kapcsolóra tegyél legalább 2 kitérési módot. ( dualrate). Egy kissebbet és egy nagyobbat.

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    ami felszáll, egyszer lejön........de miért mindig darabokba?

Member
    Hozzászólás
    67
    Köszönöm a segítséget!!!!!!!!!!
    Üdv Dávid.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve