Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (34) összesen

Téma: Goldwing Slick 540 ( 68" )

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    286
    Toto,

hiszed/nem hiszed lassan a EF gépek erősebbek és nehezebbek mint a GW repcsik!
    A Corvus amivel most repülők az vmi eszementgép, de erről Rákoczi kolléga többet tud mesélni, Ö "szokta" visszarakni a futót!
    Vmi új rendszer van ami még kisebb súlyt eredményez......

Karajev, hol vetted a gépet? Van linked a bolthoz?

Zozo

Senior Member TotoFLY logója
    Hely
    Messze van a köves úttól O6-3O9-627-11O
    Hozzászólás
    4.591
    Zoli, láttad Te is, 3 karbon pálca egy 0.5-ös rétegelt lemez, ennyi van a yak-ban meg a négy körmös anya és a többi fólia. Egy hajitófányit sem adtam volna érte, mint ahogy Te sem. De tévedtem, a "normális üzemet" bírja. Csak leszállni kell megtanulni, és nem csak oda pottyani.
    Screenshot_2017-06-22-11-17-57.jpg
    Ez a Yak alja, ezt az építést már nem lehet alulmulni.

Nagyon szívesen segìtek bárkinek a normális leszállások begyakorlásában, 5 startból megvan és nem kell siratni a repülöt.
    Utoljára módosítva: TotoFLY által : 2017-06-22 11:27
    Galambpostával küldve az én
    Nokia 2110 készülékemről

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    286
    Na, ugyan ezt képzeld el csak nincs rögzítve a keresztbordákhoz! -de nem akarok okoskodni, ezt a Rákoczi Laci jobban tudja!
    Szerintem azért logikus, a régi, nehéz gépekhez voltak ezek a futó bekötések kitalálva,
    a mai repcsik sokkal könnyebbek tehát el kell bírja egy gyengébb/könnyebb futó is.
    Persze, ha oda vered eltörik,nem kell oda csapni!
    Manapság a technikával szívok, besípolt a szabályzóm, vihetem megint visszarakatni a futót.....

Hely
    Hozzászólás
    4.591
    Láttam már az úgy GW yak 55m-et. Fáj is rá a fogam. Pont bele illene a sorba. Úgy tudom hogy azt amit láttam David san szerezte be.
    Nokia 2110 készülékemről

Senior Member rakoczi logója
    Hozzászólás
    1.070
    Idézet TotoFLY eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Láttam már az úgy GW yak 55m-et. Fáj is rá a fogam. Úgy tudom hogy azt amit láttam David san szerezte be.
    Az már az enyém

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    ami felszáll, egyszer lejön........de miért mindig darabokba?

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    286
    Van még, csak a másik dekorral!

Hely
    Hozzászólás
    4.591
    Idézet ZOZO-01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van még, csak a másik dekorral!
    Tudod..... a többi az nem számit

Bocsánat a sok sok off-ért.
    Utoljára módosítva: TotoFLY által : 2017-06-22 14:16
    Nokia 2110 készülékemről

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    286
    ........na, jó én kérek elnézést, hogy így szét offoltuk a topikot!

Senior Member Karajev logója
    Hely
    Tirol
    Hozzászólás
    3.812
    Na,ha mindenki megtanult leszàllni,akkor folytatom

A Gépet a Natterertől rendeltem,korrekt megbízható cég!

Közben akadt maradék "Àlàminium" ( van az aluminiumnak megfelelő nyomoszílardsàggal bíró muanyag is,de abból nem volt leeső így ebből a csodàlatos nemesfémből keszült,ami könnyebb lett mint a csavarok amivel felfogatom )

Helyére is csavaroztam a motort,4,5mm ert hagytam a legcsavar és a motorburkolat közt.

Amit meg később "Javítani fogok" a gyari tűzfal el és lehuzatàsa!
    3D gép lévén nem is ertem miért teszik bele...
    Minden eddigi 3D gépem 2,2m 2,4m 2,6m esnél is nulla vagy 0,5fok ot felfele huzattam,ahogy a nagyok csinaljak.
    Így kevésbé akar kitörni mint Torqroll ból mint Rollingharrierből..stb

( kerek mindenkit ne vitassuk itt most meg a motor el le huzatàs miértjét,tisztàban vagyok vele bla bla.. de azzal is hogy komoly pilótak nem hasznàlják 3D gepeken...)

Volt egy mérlegelés 3414gramm ez a vége!

Terveimnek megfelelően alakul,
    ezt a súlyt viszi az Axi mint foxi a làbtörlőt!

Igen,visszatérev Toto-Fly altal irt hozzàszólasra.. Akku ügyben.
    10 ev Helizés alatt nagyon sok féle nagy akkuval talalkoztam,hiàba vesz valaki erős motort ha nincs mögötte egy olyan C ertekű akku ami ezt bírja! Tovàbbà igyekezni kell olyan gyàrtótól akkut venni aki valós C ertékkel arulja az Akkukat es akkor nem ér csalódas minket.

Nem akarok példàlozni,de sok komoly akkum hullot el 60-70 start utan,( 1C vel toltve - 3,80V alatt sose voltak ) a 700 asokban amiről néha ódàkat olvasok hogy ilyen jo meg olyan joo..
    Nyilvan repulőben tovabb,de heliben egy akku 9-10miliohm\cella belsôellenàllas utan màr inkàbb csak nehezéknek való.

Timingel is érdemes jàtszani nem mindegy sem a rendszer uzemihőfokàban sem a fogyasztàsban... de ez legyen egy màsik téma had maradjon meg ez a topic ennek a szerencsétlen Slick nek.

Köszönöm az eddigi észrevételeket, hozzàszólásokat!

Üdv,Gabor
    "GW Slick 540 - AxiGold" / "Extra 330 RR"" /"E339 EDF Jet" / "Sebart Avanti S EDF" / " Spektrum"

Senior Member rakoczi logója
    Hozzászólás
    1.070
    Idézet Karajev eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na,ha mindenki megtanult leszàllni,akkor folytatom

A Gépet a Natterertől rendeltem,korrekt megbízható cég!

Közben akadt maradék "Àlàminium" ( van az aluminiumnak megfelelő nyomoszílardsàggal bíró muanyag is,de abból nem volt leeső így ebből a csodàlatos nemesfémből keszült,ami könnyebb lett mint a csavarok amivel felfogatom )

Helyére is csavaroztam a motort,4,5mm ert hagytam a legcsavar és a motorburkolat közt.

Amit meg később "Javítani fogok" a gyari tűzfal el és lehuzatàsa!
    3D gép lévén nem is ertem miért teszik bele...
    Minden eddigi 3D gépem 2,2m 2,4m 2,6m esnél is nulla vagy 0,5fok ot felfele huzattam,ahogy a nagyok csinaljak.
    Így kevésbé akar kitörni mint Torqroll ból mint Rollingharrierből..stb

( kerek mindenkit ne vitassuk itt most meg a motor el le huzatàs miértjét,tisztàban vagyok vele bla bla.. de azzal is hogy komoly pilótak nem hasznàlják 3D gepeken...)

Volt egy mérlegelés 3414gramm ez a vége!

Terveimnek megfelelően alakul,
    ezt a súlyt viszi az Axi mint foxi a làbtörlőt!

Igen,visszatérev Toto-Fly altal irt hozzàszólasra.. Akku ügyben.
    10 ev Helizés alatt nagyon sok féle nagy akkuval talalkoztam,hiàba vesz valaki erős motort ha nincs mögötte egy olyan C ertekű akku ami ezt bírja! Tovàbbà igyekezni kell olyan gyàrtótól akkut venni aki valós C ertékkel arulja az Akkukat es akkor nem ér csalódas minket.

Nem akarok példàlozni,de sok komoly akkum hullot el 60-70 start utan,( 1C vel toltve - 3,80V alatt sose voltak ) a 700 asokban amiről néha ódàkat olvasok hogy ilyen jo meg olyan joo..
    Nyilvan repulőben tovabb,de heliben egy akku 9-10miliohm\cella belsôellenàllas utan màr inkàbb csak nehezéknek való.

Timingel is érdemes jàtszani nem mindegy sem a rendszer uzemihőfokàban sem a fogyasztàsban... de ez legyen egy màsik téma had maradjon meg ez a topic ennek a szerencsétlen Slick nek.

Köszönöm az eddigi észrevételeket, hozzàszólásokat!

Üdv,Gabor
    Gratula! Nagyon könnyű lett, biztosan sok örömöd lesz benne. Azért a berepülésről egy kis beszámolót remélem kapunk.

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    ami felszáll, egyszer lejön........de miért mindig darabokba?

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva