Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: bosszantó motorleállás

Junior Member
    Hozzászólás
    1

bosszantó motorleállás

Sziasztok

Lassan hét éve modellezek hobbi szinten, versenyekre nem járok, szigorúan kikapcsolódás céljából modellezek szigorúan robbanó cuccokkal. Nem tartom magam profinak, de ennyi idő alatt láttam ezt-azt és nagyjából kiismerem magam a témában. Azonban van egy olyan hiba, amit nem bírok megfejteni, lehet, hogy csak egy apróság, de nem bírok rájönni.

Az egyik modellem egy truggy, jól szuperál amíg az üzemanyagtartály töltöttségi szintje le nem megy 50% alá, mert utána a motor leáll. Teljesen függetlenül a külső hőmérséklettől, gyertyától, üzemanyagtól. Utána ha beindítom pár másodpercig megy, aztán megint leáll, és így tovább. A hiba akkor szűnik meg, ha tele tankolom. Utána megint lehet játszani, amíg le nem 50% alá. A szűrő és a csövek tiszta, nincs dugulás.

Valami ötlet?

Senior Member Drazsé logója
    Hely
    Moha
    Telefon
    06/30-4négy6-97-67
    Hozzászólás
    728
    Ilyennel én még nem találkoztam, de van egy tippem:
    Szerintem valami szivárgás lehet, vagy valahol levegőt kap a rendszer, leesik a nyomás 50%-nál, és nem jut elég üzi a mociba, ezért leáll. A tankot mindenesetre ellenőrizném, és kicserélném ha gyanús, hátha egy új üzemanyagtank megoldja a problémát.
    HotBodies Lightning Stadium Super Sport

"Amíg a Föld kerek, mindig lesznek ricerek."

Junior Member
    Hozzászólás
    1
    Szia!
    Ha utána rátankolsz megy tovább? Mert lehet az is hogy elmegy belőle a kompreszió! Ahogy melegszik,! Ès leáll! Vagy falsot szív stb látni kène ! Üdv Bobo

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva