Oldal: 7 / 13 ElsőElső ... 34567891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (126) összesen

Téma: Fix-szárnyú repülőgép vezérlők jellemzői, trükkök a használatához (nem multikopter!!)

Senior Member mybuster logója
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólás
    1.494
    Értem, remek. Failsafe megszakítását hogyan kezelik? Teszem azt biztonságos távolságban átvenném (stabil mód be vagy tx ujra bekapcsolom) azonnal feláll a rendszer és át tudom venni az irányítást?
    Tarot 680 Hexacopter, MXS 64", MAE Hobby Electronics , MAE aerial photography

Senior Member
    Hozzászólás
    374
    Persze, ez alap minden robotpilótánál.

Senior Member Vírus logója
    Hely
    Budapest XV
    Telefon
    0620 5406464
    Hozzászólás
    2.124
    Idézet mybuster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok Srácok!

Hamarosan én is belépek a Pixhawkosok táborába. Fail safe esetén egy repülő esetében milyen opciók vannak gondolok itt előre beállított csürő magassági lapokra, vagy éppen jöjjön haza a gép. Bocs ha már előttem ez lett írva. Köszönöm a segítséget.
    Mivel nem vagy tisztában az alapvető dolgokkal, gondolod be tudsz majd állítani egy pixhawk bonyolultságú robotot megbízhatóan? Lehet, egy kicsit egyszerűbb robotot kellene választanod a kudarcok elkerülése végett. Hamar elmegy az ember kedve ha csak ragaszt, költ és elhagy gépeket...

Senior Member pumuklis logója
    Hely
    Mosonmagyaróvár
    Hozzászólás
    2.169
    Én meg úgy döntöttem, hogy beruházok egy FuriousFPV F-35 Lightning vezérlőbe.
    Remélem, mire megjön, össze tudom rakni a Sonicmodell Mini Skyhunter V2 1238mm gépemet, amibe szántam.
    A vezérlővel kapcsolatban nyissak egy új topic-ot, vagy ide írjam a tapasztalatokat, kérdéseket?
    Firstar 1600 Fpv, Tiny Whoop, Walkera Katica.

Senior Member mybuster logója
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólás
    1.494
    Idézet Vírus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel nem vagy tisztában az alapvető dolgokkal, gondolod be tudsz majd állítani egy pixhawk bonyolultságú robotot megbízhatóan? Lehet, egy kicsit egyszerűbb robotot kellene választanod a kudarcok elkerülése végett. Hamar elmegy az ember kedve ha csak ragaszt, költ és elhagy gépeket...
    Tisztába vagyok az alapvető dolgokkal, attol hogy nem ismerem az eféle ap kat az nem azt jelenti hogy s*gg hülye lennék hozzá.Müszaki beállítottságú ember vagyok, ez a munkám is. Régóta kopterezek nem holmi rakd össze és kész gépekkel..Dji naza rendszereiben otthon vagyok. Nem mertem azonnal kijelenteni hogy mire is képes egy px, mint minden normális modellező bujom én is a doksikat hogy mégis belelássak a dolgokba. Szeretem mikor egyböl valaki ítélkezik mert feltettem egy tök szimpla kérdést. Off vége.

Egy igaz mondás „az ember a hibáiból tanul, és tán az a legszebb mikor saját maga jön rá mi hogy müködik”

Szeretem a kihívásokat.

Tapatalkkal küldve az én EVA-L19 eszközömről
    Tarot 680 Hexacopter, MXS 64", MAE Hobby Electronics , MAE aerial photography

Senior Member Vírus logója
    Hely
    Budapest XV
    Telefon
    0620 5406464
    Hozzászólás
    2.124
    Az okos ember pedig más hibáiból.. ez a mondás nekem jobban tetszik.. A feltett kérdések voltak alapvetően furcsák, de az ember úgy okosodik ha kérdez..

Senior Member Atosz04 logója
    Hely
    Budapest 3.ker.
    Telefon
    +36304016760
    Hozzászólás
    284
    Sziasztok
    Kérdésem a következő: kezdő fpv-hez melyik robotot ajánlanátok egy 900 mm-es csupába? Rádióm egy Turnigy 9x frsky D8R ll plusz adó- vevő rendszer(van hozzá nagyobb teljesítményü adóantennám 5km hatótávhoz)
    Köszi:Attila

Tapatalkkal küldve az én SM-A500FU eszközömről
    UFLY Fly!Repülni jó.
    Légjárók:Walkera Ufly s,AndNow,Mini Fun Cub,Edelweiss Siren C-30
    Vízrevalók:UdiRC Power Venom 001,mocsárjáró
    Táv:Turnigy 9X-Er9x

Senior Member smith_hun logója
    Hely
    Pécs
    Telefon
    06-húsz-négy négy 42 - nulla 52
    Hozzászólás
    2.825
    Szerintem a milyen robotot, szervót, motort válasszak X-konfigurációhoz témákat folytassuk itt: http://forum.rcmodell.hu/showthread....C3%A1rny%C3%BA!

Nyitottam neki egy új témát, mert ide anno a trükköket (flash-elési problémák, bekötési problémák megoldása) szerettem volna gyűjteni, hogy a tapasztalt reptetők írják fel azokat a tapasztalatoka, és megodásokat, amiket még más nem tett közkincsé...

Senior Member Atosz04 logója
    Hely
    Budapest 3.ker.
    Telefon
    +36304016760
    Hozzászólás
    284
    Köszönöm, akkor a kérdéssel átlépek oda.

Tapatalkkal küldve az én SM-A500FU eszközömről
    UFLY Fly!Repülni jó.
    Légjárók:Walkera Ufly s,AndNow,Mini Fun Cub,Edelweiss Siren C-30
    Vízrevalók:UdiRC Power Venom 001,mocsárjáró
    Táv:Turnigy 9X-Er9x

Senior Member smith_hun logója
    Hely
    Pécs
    Telefon
    06-húsz-négy négy 42 - nulla 52
    Hozzászólás
    2.825
    Én már dobtam is rá neked egy szösszenetet...

Oldal: 7 / 13 ElsőElső ... 34567891011 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva