Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 23456
Eredmény: 51 - 57 (57) összesen

Téma: Canissa Kupa 2017

Senior Member Miklósi logója
    Hozzászólás
    795
    UI: Csaba ez a Peti gyerek ráncigálja az öreglányok bajszát, szerintem ennek lesznek következményei.
    Valószínűleg regulázás lesz. Aztán ha macskák bajszát is cibálja szerintem onnan is kapni fog, nem tudja ez a már félig ferde-szemű, hogy merre a hány méter

Senior Member Miklósi logója
    Hozzászólás
    795
    ,

Sem tanti, sem kandur sem koffer. Mai szemmel nézve elavult mind és nem kell a baberokon csucsulni.

Erre radobbentett ez a kinai hajó amibol egy nagy adatot lehet tanulni. De mar készul egy radikalisabb fejlesztes. Van halazegnek mihez hasonlitani.

Mono2: egyetlan hajó volt a VBS mezonyben, amelyik impressziven viselkedett és szerintem az a tekno az eszmei gyoztes. Az pedig egy Fonk hajó. Mark vezette.
    Kovezzetek, de a tobbi 4 hajonak koze nem volt ahhoz, amit Bart és Mark csinaltak. Nem kell a melleduma, kifogasok. Valljuk be, egyelore kevesek vagyunk ehhez.

Ezzel nem a pocsek VBS eredmenyemet ill. surdi epp,hogy csak dobogomat akarom megmagyarazni. Tobb kell ahhoz, hogy futamban tudjuk a 30kort. Es szerintem mindnyajunkban ez buddog Valahol. Rekord korok kellenek, teljes erteku mezonyben. Nem vedeni a pozicionkat, hanem tobb kort Akarni csinalni, meg ha ez dobogos helybe is kerul. Mert ha az ember raerez a lehetosegre, akkor kepes 100% feletti teljesitmenyre is. Ehhez a hajoink stabilitasan és megbizhatosagan is dolgozni kell.

Na most lehet kavicsot hegyezni
    Utoljára módosítva: RS Concept által : 2017-09-22 19:25
    AKTUÁLIS! http://www.smith-polymers.com/hu/
    Epoxi gyanták, poliuretán gyanták, szilikon gyanták, akril és MS Polymer ragasztók. Minden a Smith-polymers-tol, már magyar nyelven is. Érdeklodjon E-mailben, hívjon Viber-en: 00421948103353.

Senior Member karcsi logója
    Hozzászólás
    2.666
    Idézet Sanyi bátyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szevasztok!

Gábor igazán kreativ voltál, a valódi értelemben!

1. A gondolkodás rugalmassága, ez teszi lehetővé a megoldások célszerű variálását.
    2. A gondolkodás eredetisége, a szokatlan megoldások képessége.

Bravo!

Sanyi bátyó
    Analóg erre, hogy komoly eredményeket csak az ismeretek széles tárháza képes megalapozni, mert hiába jön az isteni szikra, ha nem talál semmit, amit lángra gyújtson!
    ... soha nem lehet elég gyors!

K'Models - AsA Team member - JakO Modell - SG Modellsport - KYP Modelsport

Senior Member
    Hozzászólás
    866
    Hello!

Bocsánat, hogy ellentmondok Karcsi, de nem analóg. A hasonlatod a problémamegoldó gondolkodás szintjének felel meg.
    De nem nyitnék erről vitát, inkább modellezzünk.

Sanyi bátyó
    Homo Sapiens Modellaricus

Senior Member karcsi logója
    Hozzászólás
    2.666
    Igaz, az egy másik történet.
    ... soha nem lehet elég gyors!

K'Models - AsA Team member - JakO Modell - SG Modellsport - KYP Modelsport

Moderátor
    Hozzászólás
    1.213
    Sziasztok!
    Amiről Surdon beszéltünk és amiről feltettem a kérdéseket limiter ügyben, eddig 3 (három!) válasz érkezett összesen. Kérlek Titeket, hogy nézzétek meg az utolsó két postomat ITT , és válaszoljatok, mert az idő halad.
    Köszönöm:
    Csaba

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 23456

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve