Oldal: 51 / 63 ElsőElső ... 4147484950515253545561 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 501 - 510 (628) összesen

Téma: Xiaomi Mi Drone 4K

Junior Member
    Hozzászólás
    5
    Tisztelt fórumozók!

1 hónapja én is nyomon követem a fórum hozzászólásait, az én gépem 2 hete érkezett meg EU Expresszel (3 hetet utazott, de vám + áfa nélkül ideért ), sikerült akcióban + kuponokkal + gearbest pontokkal 410 euróért hozzájutni kézi Gimballal. Eddig még csak próbálgattam a hatótávot meg a kamera beállításokat , az időjárás miatt még csak 6 felszállásom volt (össz 34 perc - 5,9 km)
    Segítséget szeretnék kérni a Xiaomi Mi Drone 4K álltal készített képekkel kapcsolatban: lehetséges-e geotaggelt képeket készíteni a géppel, (van rá beállítás, app) vagy van valamilyen pc program utólag a nadir (-90 fokos) fotókból térképet összeilleszteni? Első sorban terület fotózásra - videózásra vettem meg , de nagyon jó lenne ha térképezéshez is használni tudnám a madárkát. Előre is köszönök minden infót!

Junior Member
    Hozzászólás
    5
    Végül is meg tudtam csinálni egy "próba" térképet photoshoppal (panorámaképként összefésüli automatán) , majd a képet rátettem a goggle earth felületére és lementettem a KMZ filet.... de ez inkább csak "döglött ló zabálás ostrom idején" . Nagyon jó volna, ha lenne valami gyorsabb-szebb megoldás.

Member
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    77
    Idézet foxlala eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bekapcsoltam kíváncsiságból táv-tel...
    és szentkirály poros körös, viszont pápa nem... és győr mellett is piros pér
    hogy pápa pint miért nem? mikor ott azért van rendesen bazi nagy katonai szállítós forgalom...
    Budaörsön sincs piros kör.

Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről

Junior Member
    Hozzászólás
    5
    TANYA_Drone_20180325_01.jpg Az eredeti kép file 42 képből készült (PNG mérete 62 mega) 55 méter magasból.

Támogató bedrock logója
    Hely
    Eger
    Telefon
    303778712
    Hozzászólás
    5.356
    Rajtam kívül senki nem kóstolgatta a hatótáv határait?
    A lehetetlen nem tény, hanem vélemény!
    (Muhammad Ali)

Member
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    77
    Idézet bedrock eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem ha megy a 4k felvétel akkor 20 percet bír repülni.

Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről

Member
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    77
    Az idő miatt 3x bírtam eddig vele repülni, de azt kell mondjam, hogy meg vagyok vele elégedve. Miután a kínaiak megadták a felszállási engedélyt a kertemből, minden hibátlan. Annyit vettem észre, hogy a horizont egyenes egy darabig, aztán ha forgolódok jobbra - balra le - fel akkor elkezd jobbra "lejteni", annyira nem zavaró. Sokan írták , hogy fura nyikorgó hangja van a motoroknak, én semmi ilyet nem vettem észre, inkább a kamera ventilátorának van fura zaja. Nagy szélben is stabilan repül. 4K felvételek nagyon jók, nagyon élesek. Ezért a pénzért szerintem nagyon megérte.

https://www.youtube.com/watch?v=r8Cqxbt0S34

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.702
    Idézet bedrock eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem erre Teged ttartunk Tamas csak viccelek bar olyan helyen laksz ahol adja magat nekivagni a tavnak
    Azota merek orange al is repulni miota letetted az x8 al a rekordot..most is a Te videod utan nmezteem utanna ennek a MI nek eddig minden cuccom.multim.epitett volt
    Koszoonet ezutom is az infokert megosztott videokert
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Senior Member foxlala logója
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólás
    477
    Sziasztok!

Végre ma minden összeállt, hogy kipróbálhasam a madarat
    Tetszett amit, ahogy tett, 4x méterre mentem max fel... kíváncsi leszek videóra...

Viszont egy dolog nem ok... állandóan compass calib-ra panaszkodik, kb fék órát forogtan vele a réten, tehát elvileg elektromisság mentes... ok is volt a kalib, csipogott mint a madár, letetten a földre, és már nem is volt jó...
    Ötlet? Mit kéne máshogy?

Tapatalkkal küldve az én HTC U11 eszközömről
    TGY i10,ER9X,DEVO7, T9XR H:100-120-450-500 R:csupa-styroman2-easystar-hyperbype-P51D ... Lizard95-250-450...

Kiemelt fórum támogató móki logója
    Telefon
    05-50-555555555
    Hozzászólás
    4.336
    Próbáld meg csak minimálisan felemelni a földtöl amikor forgatod.........de ez csak ötlet.

Tapatalkkal küldve az én X7pro eszközömről

Oldal: 51 / 63 ElsőElső ... 4147484950515253545561 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve