Oldal: 52 / 63 ElsőElső ... 24248495051525354555662 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 511 - 520 (628) összesen

Téma: Xiaomi Mi Drone 4K

Junior Member
    Hozzászólás
    4
    Az orra észak felé nézzen. Akkor nem panaszkodik és fel tudsz szállni. Nem kell kalibrálgatni.

Támogató bedrock logója
    Hely
    Eger
    Telefon
    303778712
    Hozzászólás
    5.356
    Idézet Midrone eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az orra észak felé nézzen. Akkor nem panaszkodik és fel tudsz szállni. Nem kell kalibrálgatni.
    Ez a megoldás. Max 10-15 fok eltérést tolerál északhoz képest. Mióta erre figyelek, nem volt compass problémám.
    Sokat szívtam én is, míg ezt nem olvastam.
    A lehetetlen nem tény, hanem vélemény!
    (Muhammad Ali)

Támogató bedrock logója
    Hely
    Eger
    Telefon
    303778712
    Hozzászólás
    5.356
    Idézet Ltomi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem erre Teged ttartunk Tamas csak viccelek bar olyan helyen laksz ahol adja magat nekivagni a tavnak
    Azota merek orange al is repulni miota letetted az x8 al a rekordot..most is a Te videod utan nmezteem utanna ennek a MI nek eddig minden cuccom.multim.epitett volt
    Koszoonet ezutom is az infokert megosztott videokert
    Örömmel tettem.
    Nekem ez a kattanásom, hogy ha már rc, akkor meg kell néznem a határait.
    A lehetetlen nem tény, hanem vélemény!
    (Muhammad Ali)

Junior Member
    Hozzászólás
    12
    Ugyan nem közvetlenül drónos a téma, de gondolom megosztom: ha valaki meg akarja rendelni a kézi gimbalt is, és a 2006-os firmware-el működik rendesen a drónja akkor ne tegye, mert csak 2028-as verziótól felfelé működik.

Senior Member
    Hely
    Vasalja
    Hozzászólás
    1.343
    Idézet sgabor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugyan nem közvetlenül drónos a téma, de gondolom megosztom: ha valaki meg akarja rendelni a kézi gimbalt is, és a 2006-os firmware-el működik rendesen a drónja akkor ne tegye, mert csak 2028-as verziótól felfelé működik.
    Nekem már megjött, működik.

Viszont az első bekapcsolásnál jött a felismerés: b+, a kamerának megy a ventillátora, és zörög! Paff, a bűvös sárkány!
    Szóval, belehallatszik a videóba a ventilátor hangja. Igaz van külső mikrofon csatlakoztatási lehetőség is. De akkor is!
    Utoljára módosítva: bla által : 2018-03-27 17:14

Junior Member
    Hozzászólás
    9
    Sziasztok. Kb 8x repültem a madárral mióta megjött januárban. Előjött több probléma is amit most el is mondanék:

Az ismert horizont probléma: Nem minden irányba ferde, ha forgatom akkor bizonyos irányban egyenes.
    Kérdés: Minden repülés előtt kalibráljátok? (mert nem mindenhol egyenes a talaj kalibráláshoz)
    Ha lekalibrálom egyszer és látom, hogy szép egyenes akkor úgy hagyhatom következő repülésre is?

Video fájl probléma: Ha fordítom gyorsabban a kamerát akkor szakaszosan ugrik a videó, szaggat, vagy ahogy tetszik.
    Kérdés: Azt mondták ez kártya probléma. Nekem Kingston 4K HC I3 van ami 30mb/s plusszos. TotalCommanderben 18mb/s másol. Létezik, hogy ez a probléma?

Kártya lecsatolása repülés közben: Megáll a kép a telefonon, és már írja is, hogy kártya lecsatolásra került. Teljesen random időközönként. Van mikor 30mp van mikor 4p.
    Kérdés: Ötlet, hogy miért lehet?

Egy zárókérdés: Szeretném ezt a gépet megtartani: Szerintetek idővel ki lehet, illetve ki fognak rajta mindent javítani szoftveresen vagy tanuljak meg együtt élni ezekkel problémákkal?
    Köszönöm a megtisztelő válaszokat.

Junior Member
    Hozzászólás
    9

Junior Member
    Hozzászólás
    9
    Nem tudom, hogy csak nekem új-e de van egy 2030-as frissítés amiben kaptunk a kijelzőre egy kis kmaera ikont ami mutatja a kamera dőlés szögét fokban kifejezve. :O

Senior Member
    Hely
    Vasalja
    Hozzászólás
    1.343
    Idézet Taki199 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy csak nekem új-e de van egy 2030-as frissítés amiben kaptunk a kijelzőre egy kis kmaera ikont ami mutatja a kamera dőlés szögét fokban kifejezve. :O
    Merre? Mert a pitch irányban nem emlékszem, hogy ne lett volna előtte is.

Senior Member csp logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    632
    Idézet Taki199 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Kb 8x repültem a madárral mióta megjött januárban. Előjött több probléma is amit most el is mondanék:

Az ismert horizont probléma: Nem minden irányba ferde, ha forgatom akkor bizonyos irányban egyenes.
    Kérdés: Minden repülés előtt kalibráljátok? (mert nem mindenhol egyenes a talaj kalibráláshoz)
    Ha lekalibrálom egyszer és látom, hogy szép egyenes akkor úgy hagyhatom következő repülésre is?

Video fájl probléma: Ha fordítom gyorsabban a kamerát akkor szakaszosan ugrik a videó, szaggat, vagy ahogy tetszik.
    Kérdés: Azt mondták ez kártya probléma. Nekem Kingston 4K HC I3 van ami 30mb/s plusszos. TotalCommanderben 18mb/s másol. Létezik, hogy ez a probléma?

Kártya lecsatolása repülés közben: Megáll a kép a telefonon, és már írja is, hogy kártya lecsatolásra került. Teljesen random időközönként. Van mikor 30mp van mikor 4p.
    Kérdés: Ötlet, hogy miért lehet?

Egy zárókérdés: Szeretném ezt a gépet megtartani: Szerintetek idővel ki lehet, illetve ki fognak rajta mindent javítani szoftveresen vagy tanuljak meg együtt élni ezekkel problémákkal?
    Köszönöm a megtisztelő válaszokat.
    A gimbal kalibralasnal a gepnek pontosan vizszintben kell lennie. Tenni kell ra egy pici vizimerteket, mint ami a fenykepezo allvanyokon is van es ezzel jol beallitani a gepet egy asztalon. Azutan johet a gimbal kalibralas. Nekem igy jott be.

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről

Oldal: 52 / 63 ElsőElső ... 24248495051525354555662 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve