Oldal: 49 / 63 ElsőElső ... 3945464748495051525359 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 481 - 490 (628) összesen

Téma: Xiaomi Mi Drone 4K

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.702
    Erdekes a budaorsi repternel nincs ilyen...rmelem nem is lesz mert torokbalintra koltozem es itt azert eleg nagy placcok vannak repulni...raadsul a repter szelen szoktak modellezni..amirol tud a repter es az ir torony is.meg nincs meg MI dronom de az appot leszedtem. Mekkorak ezek a korok stenderd 3km?
    Azt olvastam kitorolheto a no fly zone konyvtar..bar gondolm minden frissitesnel visszakoltozik.
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Member
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    77
    Idézet Ltomi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erdekes a budaorsi repternel nincs ilyen...rmelem nem is lesz mert torokbalintra koltozem es itt azert eleg nagy placcok vannak repulni...raadsul a repter szelen szoktak modellezni..amirol tud a repter es az ir torony is.meg nincs meg MI dronom de az appot leszedtem. Mekkorak ezek a korok stenderd 3km?
    Azt olvastam kitorolheto a no fly zone konyvtar..bar gondolm minden frissitesnel visszakoltozik.
    Szia.Minden reptérnél valtozó a körök átmérője.Hogy lehet kitörölni ezt a mappát?Én ilyet nem találtam sehol.

Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.702
    Idézet kfz81 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia.Minden reptérnél valtozó a körök átmérője.Hogy lehet kitörölni ezt a mappát?Én ilyet nem találtam sehol.

Hat remelem budaorsnel semmilyen kor nem lesz mert most nincs szerencsere a MI app szerin..a DJI nfz t meg nem latom sajnos.

Nem egeszen erre gondoltam de itt egy kompletr apk file ami NFZ nelkuli appot tartalmaz

https://www.reddit.com/r/drones/comm...oflyzones_nfz/

How to modify the APK

Download apktool
    Extract the apk into .smali bytecode using apktool
    Modify smali/com/fimi/soul/utils/p.smali
    Open assets/NoFlyZone*.sqlitedb in sqlite3 and clear out the DMZ tables. Didn't test completely removing the sqlite db, but it looks like it should work from inspecting the Java code.
    Rebuild the APK using apktool
    Sign APK using jarsigner
    smali changes:
    Utoljára módosítva: Ltomi78 által : 2018-03-23 11:40
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.702
    Nem tul megbizhato a fenti megoldas ahogy olvasom..
    FPV forever

Member
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    77
    Idézet Ltomi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hat remelem budaorsnel semmilyen kor nem lesz mert most nincs szerencsere a MI app szerin..a DJI nfz t meg nem latom sajnos.

Nem egeszen erre gondoltam de itt egy kompletr apk file ami NFZ nelkuli appot tartalmaz

https://www.reddit.com/r/drones/comm...oflyzones_nfz/

How to modify the APK

Download apktool
    Extract the apk into .smali bytecode using apktool
    Modify smali/com/fimi/soul/utils/p.smali
    Open assets/NoFlyZone*.sqlitedb in sqlite3 and clear out the DMZ tables. Didn't test completely removing the sqlite db, but it looks like it should work from inspecting the Java code.
    Rebuild the APK using apktool
    Sign APK using jarsigner
    smali changes:
    DJI-nál az NFZ saját felelőségre kikapcsolható.Budaörsi reptér nincs nekik bejegyezve , így ott szabadon lehet repkedni.

Utoljára módosítva: kfz81 által : 2018-03-23 18:49

Member
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    77
    DJI-nál az NFZ saját felelőségre kikapcsolható.Budaörsi reptér nincs nekik bejegyezve , így ott szabadon lehet repkedni.

Sikerült.Hibás volt az alkalmazás a telón.Igy már működik.

Támogató bedrock logója
    Hely
    Eger
    Telefon
    303778712
    Hozzászólás
    5.356
    Messze vagyok tőle.Itt nincs gond. Nagyon pici sport reptér ez.De a motorokat se tudom kiprobalni.Meg se tudom emelni na ez már azert sok minden kis valamiert kocsiba be és utazgassak.

Örülök, hogy megoldódott. De azért nem olyan pici sport reptér az. Tavasztól őszig igen komoly forgalma van. Tavaly nyáron leszálláshoz soroltam be szegeden és a hetediknek soroltak be...
    Nagyon sok a növendék pilóta ott, tehát valóban nem érdemes a közvetlen közelében modellezni, még akkor sem, ha engedné a Xiaomi.
    A lehetetlen nem tény, hanem vélemény!
    (Muhammad Ali)

Member
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    77
    Idézet bedrock eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Örülök, hogy megoldódott. De azért nem olyan pici sport reptér az. Tavasztól őszig igen komoly forgalma van. Tavaly nyáron leszálláshoz soroltam be szegeden és a hetediknek soroltak be...
    Nagyon sok a növendék pilóta ott, tehát valóban nem érdemes a közvetlen közelében modellezni, még akkor sem, ha engedné a Xiaomi.
    Ennek örülök,hogy ide soroltál be.Ha nyáron jössz akkor szólj kimegyek.Szívesen találkoznék veled ha már az Fx-79ed ugy is nállam van

Senior Member
    Hely
    Vasalja
    Hozzászólás
    1.343
    Sikerült.Hibás volt az alkalmazás a telón.Igy már működik.

Ha, akkor zöld kör is lehet a piros körben! Nem hülyék ezek a FIMI-s fejlesztők. Csak lusták normális appot fejleszteni.
    Sajnos van egy olyan érzésem, hogy marad is a szoftver ami idáig megvan hozzá, nem nagyon lesz rajta fejlesztve.

Member
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    77
    Idézet bla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha, akkor zöld kör is lehet a piros körben! Nem hülyék ezek a FIMI-s fejlesztők. Csak lusták normális appot fejleszteni.
    Sajnos van egy olyan érzésem, hogy marad is a szoftver ami idáig megvan hozzá, nem nagyon lesz rajta fejlesztve.
    Azt írták, hogy ez ideiglenes, áprilisban jön egy nagy NFZ frissítés.Rengeteg probléma van ebböl a vilagon.De sok helyen pl Ausztráliában is elérték azt hogy csökkentették a kör méretét.Ha pedig pilóta vagy akkor be kell küldeni nekik az összes paírodat és akkor eltörlik az összes NFZ pontot a világon.

Oldal: 49 / 63 ElsőElső ... 3945464748495051525359 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve