Oldal: 18 / 63 ElsőElső ... 814151617181920212228 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (628) összesen

Téma: Xiaomi Mi Drone 4K

Kiemelt fórum támogató móki logója
    Telefon
    05-50-555555555
    Hozzászólás
    4.339
    Köszönöm a válaszokat . Akkor ezek szerint még így 500 dollárért is olcsónak számít ?

Senior Member maacikaa logója
    Hely
    Tibolddaróc Tel: +36-30/797-2342
    Hozzászólás
    344
    Aki a GB-ről rendelte Eu Expressel van valami fejlemény? nekem most tart 17 napnál de még semmi mozdulás 17 tracken. Aztán találtam egy oldalt ahol kicsit bővebbet ir a tracking ra. https://alipaczka.pl/

Nekem most itt jár a dolog.

2018-01-11 07:20:00 Southall Your parcel is on its way
    2018-01-11 09:07:00 Centrum danych DPDInformacje o zamównieniu zostały przesłane do DPD.
    2018-01-11 15:20:00 Customer data received Southall
    2018-01-14 15:58:00 Parcel arrived at the airport.
    A megbánás azt jelenti, hogy irányt változtatunk, és a jövőben másként éljük az életünket. -= RC magyar közösségi oldal=- www.laslie.cf

Member
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    77
    Idézet maacikaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki a GB-ről rendelte Eu Expressel van valami fejlemény? nekem most tart 17 napnál de még semmi mozdulás 17 tracken. Aztán találtam egy oldalt ahol kicsit bővebbet ir a tracking ra. https://alipaczka.pl/

Nekem most itt jár a dolog.

2018-01-11 07:20:00 Southall Your parcel is on its way
    2018-01-11 09:07:00 Centrum danych DPDInformacje o zamównieniu zostały przesłane do DPD.
    2018-01-11 15:20:00 Customer data received Southall
    2018-01-14 15:58:00 Parcel arrived at the airport.
    Egyszerre rendeltük.Így az enyém is ugyan ott tart ahol a tied.

Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről

Member
    Hozzászólás
    47
    Celluxos megoldás nem jött be. Ugyanúgy remeg a kép széle. Szerintem a drón rázkódik túlzottan vagy nem tudom. Mutatom a mait 4K-ban:
    https://youtu.be/0U1RHajmG-Q

Aztán mikor elkezdtem lehozni nagyon fura dolog történt. Lelehet tolni, ha hülye voltam. Létezik, hogy a videó bal oldalán lévő rádiótoronytól megkattant?
    Történt ugyanis, hogy miközben elkezdtem csökkenteni a magasságot 12 méterről, ereszkedés helyett felment 14 méterre, majd elkezdett jobbra fordulni :O

Íme a flight log:
    https://youtu.be/jGsM5y8k5AI

Nem kicsit ijedtem meg.
    Később, más helyen próbálgattam. Ott már nem volt vele gond.

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Támogató bedrock logója
    Hely
    Eger
    Telefon
    303778712
    Hozzászólás
    5.361
    Az adótornyoktól távol kell maradni! Fura jelenségeket produkálhatnak.

Nem tudom olvastátok e az rcgroupson, hogy egyszerű megoldás van az iránytű problémára: bekapcsoláskor a gépnek orral (kamerával) észak felé kell állnia.
    Nálam valóban működik. Tegnap compass interference-t írt, amikor startoltam volna. Ekkor nyugat felél nézett a gép, elfordítottam északnak és azonnal could take off lett az eredmény
    Mondjuk elég buta probléma.

Megpróbálok megoldást találni a propeller balanszolás problémára. Hátha lehetne egy kicsit javítani a gépen.

Móki, van egy két hasonló gyerekbetegsége a gépnek, amik mindegyikére lassan van megoldás. De ezekkel együtt is jó vételnek tartom ár/teljesítmény szempontból.
    A DJI-ok biztosan jobb gépek, de nem annyival amennyivel drágábbak. Ha nem 120e-et szántam volna témára, hanem 250e-t, akkor valószínűleg a Mavic-ot vettem volna.
    Szerintem az 500$ jó ár érte, főleg ha megúszod a vámot és figyelembe vesszük, hogy 3 éve nem volt ilyen erős a HUF a USD-vel szemben.
    A lehetetlen nem tény, hanem vélemény!
    (Muhammad Ali)

Senior Member csp logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    638
    Sziasztok,

Nekem az eredeti szett prop már új korában is laza volt, de ez nem okoz a videóban semmilyen problémát.
    Az lenne a tuti, ha meg lehetne mérni a kiegyensúlyozottságát.
    Ahhoz viszont kellene egy tartalék motor és külön megpörgetni egy próbapadon, mert ezzel a quick lock rendszerrel sajnos nem lehet befogni a kiegyensúlyozóba.

Kiemelt fórum támogató móki logója
    Telefon
    05-50-555555555
    Hozzászólás
    4.339
    Idézet bedrock eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az adótornyoktól távol kell maradni! Fura jelenségeket produkálhatnak.

Nem tudom olvastátok e az rcgroupson, hogy egyszerű megoldás van az iránytű problémára: bekapcsoláskor a gépnek orral (kamerával) észak felé kell állnia.
    Nálam valóban működik. Tegnap compass interference-t írt, amikor startoltam volna. Ekkor nyugat felél nézett a gép, elfordítottam északnak és azonnal could take off lett az eredmény
    Mondjuk elég buta probléma.

Megpróbálok megoldást találni a propeller balanszolás problémára. Hátha lehetne egy kicsit javítani a gépen.

Móki, van egy két hasonló gyerekbetegsége a gépnek, amik mindegyikére lassan van megoldás. De ezekkel együtt is jó vételnek tartom ár/teljesítmény szempontból.
    A DJI-ok biztosan jobb gépek, de nem annyival amennyivel drágábbak. Ha nem 120e-et szántam volna témára, hanem 250e-t, akkor valószínűleg a Mavic-ot vettem volna.
    Szerintem az 500$ jó ár érte, főleg ha megúszod a vámot és figyelembe vesszük, hogy 3 éve nem volt ilyen erős a HUF a USD-vel szemben.
    Bedrorck ! Köszönöm . Sok videót ,hozzászólást .véleményt olvasgatok DJI vs Xiaomi drónokról . A legtöbb esetben az ár /érték arányt preferálják és ez teljesen rendben van . Több olyan hozzászóló is jó véleménnyel van a Xiaomi drónról aki pl. DJI drónt is használ mellette . Szóval engem meggyőzött a Xiaomi és az amit olvasok róla . Egy picit várok még a rendeléssel ...hátha lesz egy kis akció esetleg (meg az asszony is puhul addig) de lehet a valuta árfolyam meg megviccel majd . Figyelemmel kísérem a topicot és biztosan jó hasznát fogom venni annak amit Ti már meg tapasztaltok és megoldotok . Köszönöm !

Member
    Hozzászólás
    47
    Idézet csp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

Nekem az eredeti szett prop már új korában is laza volt, de ez nem okoz a videóban semmilyen problémát.
    Az lenne a tuti, ha meg lehetne mérni a kiegyensúlyozottságát.
    Ahhoz viszont kellene egy tartalék motor és külön megpörgetni egy próbapadon, mert ezzel a quick lock rendszerrel sajnos nem lehet befogni a kiegyensúlyozóba.
    3 repülés után elküldtem nekik a flight logot, hogy szerintem túlságosan vibrál a gép a levegőben. Erre írták, hogy "abnormal accelerometer". Próbálgatom a többi propellert is.

Senior Member csp logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    638
    Idézet Photofan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3 repülés után elküldtem nekik a flight logot, hogy szerintem túlságosan vibrál a gép a levegőben. Erre írták, hogy "abnormal accelerometer". Próbálgatom a többi propellert is.
    A motorok szepen mennek? Ha kezzel megporgeted egyforma hangjuk van?

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről

Senior Member
    Hely
    Vasalja
    Hozzászólás
    1.360
    Idézet csp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A motorok szepen mennek? Ha kezzel megporgeted egyforma hangjuk van?

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
    Ez mondjuk érdekes. Lassan pörgetve kézzel, nálam mintha csapágyasak lennének a motorok, az egyiknél különösen hallani. De ha kifele húzom a tengelyt forgatás közben, akkor megszűnik.
    Gondoltam a teflonos olajra, de nagyon nem akarom fújkálni vele.

Oldal: 18 / 63 ElsőElső ... 814151617181920212228 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva