Oldal: 29 / 63 ElsőElső ... 1925262728293031323339 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 281 - 290 (628) összesen

Téma: Xiaomi Mi Drone 4K

Senior Member csp logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    638
    Idézet kfz81 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma megérkezett, kibontottam, összeraktam, nem gondoltam, hogy ennyire prémium minőségű cucc. Minden eleme nagyon jó anyagból van, a távirányító is nagyon jó a fogása és az anyaghasználat is. Idáig nagyon tetszik, sajnos repülni még nem tudtam vele az idő miatt. És tetszik, hogy az akku visszameríti magát ha nem használod.
    Visszameríti magát? Erről nem hallottam idáig.

Member
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    77
    Idézet csp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Visszameríti magát? Erről nem hallottam idáig.
    Igen, 12 óra múlva visszameríti magát 75%-ra. Automatic discharge unused batteries feature

Because it's a smartbattery which has a built-in microcontroller supervising its operation - even when the battery is not used on the shelf / in the backpack or in the cabinet - after 12 hours since the last charging the battery is automatically discharged to the level referred to as "storage level" meaning +/- 75% full charge. This is a normal process designed by the constructors of MiDrone and this shouldn't be regarded as a malfunction or defect. Due to the design and properties of Lithium-Polymer cells, this level of charge is considered the most appropriate for storing unused batteries. You should always check and (if needed) recharge batteries before flying if you have not used it in a long time.

Senior Member csp logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    638
    Igen, 12 óra múlva visszameríti magát 75%-ra. Automatic discharge unused batteries feature

Because it's a smartbattery which has a built-in microcontroller supervising its operation - even when the battery is not used on the shelf / in the backpack or in the cabinet - after 12 hours since the last charging the battery is automatically discharged to the level referred to as "storage level" meaning +/- 75% full charge. This is a normal process designed by the constructors of MiDrone and this shouldn't be regarded as a malfunction or defect. Due to the design and properties of Lithium-Polymer cells, this level of charge is considered the most appropriate for storing unused batteries. You should always check and (if needed) recharge batteries before flying if you have not used it in a long time.
    Ez erdekes.... Igaz en nem is toltom fel teljesen ha nem tervezek repulni. Mondjuk erdekelne h hova teszi az energiat? Gondolom elmelegiti? Viszont akkor a borondben a polifoamban nincs jo helye.....

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről

Member
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    77
    Idézet csp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez erdekes.... Igaz en nem is toltom fel teljesen ha nem tervezek repulni. Mondjuk erdekelne h hova teszi az energiat? Gondolom elmelegiti? Viszont akkor a borondben a polifoamban nincs jo helye.....

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
    Valószínűleg egy sönt ellenálláson keresztül meríti, de szerintem lassan így nem melegszik fel.

Senior Member
    Hely
    Vasalja
    Hozzászólás
    1.360
    Ezek a LiHV-s akkuk úgy látszik nem nagyon szeretik a teljes feltöltöttséget, ha merítgetni kell őket tárolás közben.
    Szóval, egyrészt nem rossz tulajdonság, másrészt meg sajnos pont repülés előtt kell feltölteni, mert milyen már ha 1 hét múlva repülnél, aztán csak 70% van az akksiban. Azért erről nem árt tudni ennél a gépnél.

Senior Member Giggino logója
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólás
    215
    Ma megérkezett, kibontottam, összeraktam, nem gondoltam, hogy ennyire prémium minőségű cucc. Minden eleme nagyon jó anyagból van, a távirányító is nagyon jó a fogása és az anyaghasználat is. Idáig nagyon tetszik, sajnos repülni még nem tudtam vele az idő miatt. És tetszik, hogy az akku visszameríti magát ha nem használod.
    Végre megjött a fiamé is (01.16 -tól). Hétvégén próba...
    Ezen a szinten már minden akku így működik. Feltételezik a szobahőmérsékleten való tárolást...
    Én egy P3S -t hajtok, ott 2 nap alatt 65%-ra merül az akksi ( a kofferban...) miközben hőleadást szinte semmit sem tapasztalok.
    Repülés után 30-50% -ra javasolja feltölteni, ha hosszabb pihenő következik - gondolom ez itt is működik.
    Utoljára módosítva: Giggino által : 2018-02-23 09:45

Junior Member
    Hozzászólás
    20
    Úgy néz ki hogy az app csak a oneplus one telómon omlik össze. Másik samsungon tökéletesen fut. Amúgy a minőség nekem is nagyon tetszik.

Tapatalkkal küldve az én A0001 eszközömről

Senior Member maacikaa logója
    Hely
    Tibolddaróc Tel: +36-30/797-2342
    Hozzászólás
    344
    Nekem Iphone 6s keszuleken van egy 1 2 masodperces késés ez normális?

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    A megbánás azt jelenti, hogy irányt változtatunk, és a jövőben másként éljük az életünket. -= RC magyar közösségi oldal=- www.laslie.cf

Támogató bedrock logója
    Hely
    Eger
    Telefon
    303778712
    Hozzászólás
    5.361
    Nálam 1 másodpercen belül van a késés, pár tized lehet. Xiaomi Redmi 3s
    A lehetetlen nem tény, hanem vélemény!
    (Muhammad Ali)

Senior Member csp logója
    Hely