Oldal: 39 / 63 ElsőElső ... 2935363738394041424349 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 381 - 390 (628) összesen

Téma: Xiaomi Mi Drone 4K

Senior Member maacikaa logója
    Hely
    Tibolddaróc Tel: +36-30/797-2342
    Hozzászólás
    344
    Idézet maacikaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogyan tudok írni a fiminek. Esetleg ha tudsz angolul tudnál segíteni,hogy mit írjak nekik?

Köszönöm Szépen!
    A megbánás azt jelenti, hogy irányt változtatunk, és a jövőben másként éljük az életünket. -= RC magyar közösségi oldal=- www.laslie.cf

Member
    Hozzászólás
    47
    Idézet maacikaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm Szépen!
    Szivesen!
    Remelem, megoldodik.

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Senior Member
    Hely
    Vasalja
    Hozzászólás
    1.360
    Már többször jeleztem itt, hogy ha a FIMI-nek írtok, akkor nem mindegy milyen E-Mail címről külditek a levelet, mert a kínai szerver szűri, és nem jut el hozzájuk. Nekem is csak a gmailes címemről sikerült.

Member
    Hozzászólás
    47
    Idézet bla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már többször jeleztem itt, hogy ha a FIMI-nek írtok, akkor nem mindegy milyen E-Mail címről külditek a levelet, mert a kínai szerver szűri, és nem jut el hozzájuk. Nekem is csak a gmailes címemről sikerült.
    Jogos egyrészt, másrészt én pár nap után küldtem emlékeztetőt, mert nem válaszoltak. Akkor írhatsz valami ilyesmit:

Dear support Colleagues,

Could you please help meg with a following case?

Es akkor ala bemasolod az elso e-mailt. Nekem 5-6 napra valaszoltak az elso e-mailhez kepest.

Udv!

Hely
    Hozzászólás
    344
    Nekem válaszoltak és azt irták kuldenek egy 2006 os firmware-t . De küldjem el a kamera SN számàmát. Az a vonalkód lesz gimballon?

A megbánás azt jelenti, hogy irányt változtatunk, és a jövőben másként éljük az életünket. -= RC magyar közösségi oldal=- www.laslie.cf

Junior Member
    Hozzászólás
    20
    A nem egyenes gimbal-on is tudnak segíteni, ha írok nekik? Legújabb firmware van fent, próbáltam már kalibrálni meg minden, de semmi nem segít. Próbáltam ezt a trükköt, hogy alárakok valamit és úgy kalibrálom és 1 bekapcsolásnyi időre meg is oldja, de random ugyanúgy visszaáll.

Hely
    Hozzászólás
    344
    Idézet Chris_mls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A nem egyenes gimbal-on is tudnak segíteni, ha írok nekik? Legújabb firmware van fent, próbáltam már kalibrálni meg minden, de semmi nem segít. Próbáltam ezt a trükköt, hogy alárakok valamit és úgy kalibrálom és 1 bekapcsolásnyi időre meg is oldja, de random ugyanúgy visszaáll.
    Elvileg Igen

Junior Member
    Hozzászólás
    12
    Idézet Chris_mls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, nekem is jobb lett, a remegést is megszűntette.

Nade.

Nekem a drón képtelen egyenesen haladni előre-hátra. Nagyobb magasságban nem is észrevehető, de alacsonyabban már nagyon feltünő. Csináltam egy videót gps módban, ezen kb. két méter magasan van, és csak előre-hátra irányítom. Semmi szél nem volt mégis össze-vissza mozog. Találkozott már valaki ilyesmivel? A neten láttam alacsony magasságban készített videókat, és ott nem láttam ilyen mozgásokat.

https://youtu.be/jUWK5B6PFlE

Senior Member
    Hely
    Vasalja
    Hozzászólás
    1.360
    Az természetes, hogy fél-egy métert ide-oda mozog a kopter. Nem fog megállni a levegőben, mintha állványon lenne a kamera. Meg a GPS-nek is van pár méter pontatlansága.
    Ahogy az is természetes, hogy ez a pár 10cm mozgás meg fog látszani a videón ha közelről (pár méter) vesz valamit a kamera.

Junior Member
    Hozzászólás
    12
    Idézet bla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az természetes, hogy fél-egy métert ide-oda mozog a kopter. Nem fog megállni a levegőben, mintha állványon lenne a kamera. Meg a GPS-nek is van pár méter pontatlansága.
    Ahogy az is természetes, hogy ez a pár 10cm mozgás meg fog látszani a videón ha közelről (pár méter) vesz valamit a kamera.
    Akkor itt egy másik video, amin nem vesz semmit közelről a kamera:

https://youtu.be/u0uXrF_ZEzo

Oldal: 39 / 63 ElsőElső ... 2935363738394041424349 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve