Eredmény: 1 - 6 (6) összesen

Téma: Traxas Revo

Senior Member BadRobee logója
    Hozzászólás
    520

Traxas Revo

Üdvözletem minden modellező társamnak.
    A topicot azért hoztam létre hogy a hozzám hasonló Revo tulajdonosok megvitathassák tapasztalatukat egymással.
    Tamiya CC01 Mitsubishi L200 Warrior /Trojan Double Cab 2005/
    Tamiya TL01 Mitsubishi Lancer Evo V.
    Hobao Hyper.7. TQ Sport

Senior Member BadRobee logója
    Hozzászólás
    520

Traxas Revo

Mindjárt kezdésnak segítséget kérnék,mert én már kifogytam az ötletekből.
    Minden ugratásom után kár ért.Kezdve a bal hátsó lengéscsillapító szárral ami eltört.aztán a második és a harmadik,majd 4 db gömbcsukló müanyag és már minden variációt kipróbáltam de nem mentem semmire.
    Most ott tartok hogy megcserélem a két lengéscsillapítót és ha az is eltörik akkor nekimegyek fejszével.
    Nagyon idegesítő amikor kimegyek a pályára és az első földetérés után fél órát szerelek,majd megint ugratás és fél óra szerelés.
    Most már csak ugratás nélkül merek vele menni,mert nincs semmi tippem hogy mitől lehet ez.
    Aki esetleg hasonló dologtól szenved ,vagy netán van valami megoldása az kérem ossza meg velem .
    Köszönettel és üdvözlettel .
    Tamiya CC01 Mitsubishi L200 Warrior /Trojan Double Cab 2005/
    Tamiya TL01 Mitsubishi Lancer Evo V.
    Hobao Hyper.7. TQ Sport

Senior Member gst logója
    Hozzászólás
    836

Traxas Revo

Idézet BadRobee eredeti hozzászólása
    Mindjárt kezdésnak segítséget kérnék,mert én már kifogytam az ötletekből.
    Minden ugratásom után kár ért.Kezdve a bal hátsó lengéscsillapító szárral ami eltört.aztán a második és a harmadik,majd 4 db gömbcsukló müanyag és már minden variációt kipróbáltam de nem mentem semmire.
    Most ott tartok hogy megcserélem a két lengéscsillapítót és ha az is eltörik akkor nekimegyek fejszével.
    Nagyon idegesítő amikor kimegyek a pályára és az első földetérés után fél órát szerelek,majd megint ugratás és fél óra szerelés.
    Most már csak ugratás nélkül merek vele menni,mert nincs semmi tippem hogy mitől lehet ez.
    Aki esetleg hasonló dologtól szenved ,vagy netán van valami megoldása az kérem ossza meg velem .
    Köszönettel és üdvözlettel .
    üdv
    Mielött aprófává aprítanád
    itt van egy másik már 39 oldalasra dagadt revo fórum:
    http://forum.rcoffroad.hu/viewtopic.php?t=377
    hátha van benne megoldás.....
    ha tennél fel képeket a törésekről lehet hogy többen válaszolnának.
    Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

Member
    Hozzászólás
    52

Traxas Revo

Revonál ez nem típushiba, valami ott nagyon rosszul van beállítva. Én 2 évig nyüstöltem revot, de soha nem volt semmi baja a lengéscsillapítóknak. Szerintem nézesd meg valami "öreg" revossal, hátha észrevesz valamit a problémás helyen. Vagy rakj fel ide képet! :wink:

Member pitt logója
    Hozzászólás
    33

Re:Traxas Revo

Tisztelt Revósok! Van nekem egy Traxxas Revo 2.5 és az a problémám hogy semmi gyári leirást nem találok róla,ami igazán érdekelne most az ennek a karbinak a gyári beállítása. Köszönöm!

Senior Member viktor58 logója
    Hozzászólás
    649
    Sziasztok! Meg tudná mondani valaki hogy az EZ start motort hol tudnék beszerezni? Vagy milyen motor jó helyette?
    Van itten minden. Autó, hajó, helikopter. Elektromos, nitrós, benzines, GŐZ!

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva