Eredmény: 1 - 6 (6) összesen

Téma: Tervrajzot keresek!

Member
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólás
    48

Tervrajzot keresek!

Sziasztok!

Keresem a következő tervrajz hiányzó 1/3 oldalát. Ezen az oldalon lennének a fedélzeti tárgyak elrendezése, pontos helye, valamint pár darab alkatrész tervrajza. Bármilyen segítség érdekel. Rengeteg eredeti fotót töltöttem le, de ezek alapján csak saccolni tudom a fedélzet elrendezését.

R.A.F. Légibiztosító gyorsnaszád 1942
    Modellezés 519. szám tervrajz melléklete 1/3 oldal
    Rajzolta: Kukorelli Károly

Ez a terv a Model Boats Magazin 1982. júniusi szám melléklete volt.

2508_4.jpg

Junior Member
    Hozzászólás
    17
    Szia! Nagyon egyszerűen hozzájuthatsz, ha bemész a Müszaki könyvtárba kikéred a kérdéses lapszámot. Ott helyben lehet másoltatni is.
    Üdv: Kovitata
    jó motorral még a csűrajtó is repül.

Member
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólás
    48
    Idézet kovitata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Nagyon egyszerűen hozzájuthatsz, ha bemész a Müszaki könyvtárba kikéred a kérdéses lapszámot. Ott helyben lehet másoltatni is.
    Üdv: Kovitata
    Szia !
    Köszi a tippet, de sajnos az a helyzet, hogy állítólag valami miatt az idézett lapszámban sem jelent meg a harmadik rajz. Gondoltam teszek egy próbát, hátha megszerezte valaki.:-))
    Nagyon úgy néz ki, hogy megrendelem. Egy angol oldalon találtam a rajzot, 12font az ára. Lányomat megbízom a vásárlással /kint él/, és ha minden OK húsvétkor hozza haza .

Junior Member
    Hely
    Szekszárd
    Hozzászólás
    14
    A hivatkozott 519. szám mikor jelent meg?
    Nekem a Modellezés újságból több, mint 20 év kompletten, rajzokkal együtt meg van.
    Üdv

Member
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólás
    48
    Idézet feribá45 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A hivatkozott 519. szám mikor jelent meg?
    Nekem a Modellezés újságból több, mint 20 év kompletten, rajzokkal együtt meg van.
    Üdv
    Szia!
    Csak saccolni tudom, hogy 1988-ban. Hogy melyik hónap azt nem tudom. Egy fórumtárs által elküldött, a cikket tartalmazó oldal fényképe alapján.
    Leirás- 004.jpg

Member
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólás
    48
    Sziasztok!

Köszi mindenkinek a segítséget. Sikerült a Net-en találnom egy tervrajz hirdetést erről a hajóról. "Felelőtlenül" feltett néhány képet is. Mondjuk akinek nincs meg az eredeti 2 rajz, az ezekkel semmire sem megy. De mi IGEN! :-)) Lényegében a hiányzó fedélzeti elrendezés és még más apróságok is rajta vannak. Hátha kell valakinek. Én kinyomtattam A2-es méretben és mérés alapján meg volt a méretarány is! A másik két kép is használható.

Üdv: Csaba
    RAF_67ft_Plan_01.jpg
    RAF_67ft_Plan_02.jpg
    RAF_67ft_Plan_03.jpg

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve