Oldal: 2 / 28 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (277) összesen

Téma: Frsky x10/x10s horus

Senior Member csaron logója
    Hely
    Budapest XI. - Zsámbék
    Telefon
    +36204551506
    Hozzászólás
    648

A mini USB-t én sem értem, de valószínüleg az arm32 proci támogatás miatt lehet. de ez csak egy ötlet.
    A modul frissítés szerintem nem fog menni. A freki beállítás valószínüleg hardweres, és nem megy rá a másik firmware.
    A taranis fájlt nem tudtad beolvasni a 2.2.1 companionba?
    A ki-be kapcsolót meg kell néznem mert sztem az enyém nem színváltós. Viszont figyelmeztet, hogy nem kapcsoltam ki a modellt, és ki akarom kapcsolni a távot.

Senior Member smith_hun logója
    Hely
    Pécs
    Telefon
    06-húsz-négy négy 42 - nulla 52
    Hozzászólás
    2.845
    Igen. A Taranis file még az első időszakból van, talán a fw. is 1.9.x...én nem frissítgettem...tette a dolgát ahogy kell...funkció vagy egyéb nyalánkság nem hiányzott.
    Gondolom a modell file is olyan "öreg", hogy a 2.2 companion nem is ismeri...próbáltam importálni nem ment. Mentségemre legyen mondva, most használom először a companiont igazából...eddig valahogy olyan nehezen felfogható volt a dolog, így jobban féltem a táv elrontásától, mint amit pc-s beállítással nyert idő jelentett volna...

Az R9M modul (rcgroups felhasználó mérése szerint) frissíthető valamilyen módon, mert ő meglepődött, hogy 915mhz-ről az EU fw felrakása után 868mhz lett a freki...

Hát majd kiderül mi lesz...tuti valami bagatel hiba lesz...max kipróbálom úgy is, hogy visszarakom az FrOS-t, és aztán frissítem...bár ezt szeretném utoljára kipróbálni...

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.845
    Na ezért bízom a fw frissítésben:

"Configurations and Options

When shopping for the R9 Slim receiver, you have to choose one of the two versions on the product page:
    - EU LBT (Europe) 868mhz
    - FCC (International) 916mhz

Or you can flash the firmware to get it working in the frequency you want (firmware available on FrSky’s website)."

https://oscarliang.com/frsky-r9-slim-receiver/

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.845
    Megoldódott az R9M modul EU-LBT fw-frissítés kínlódása...a második HSZ-be beszerkesztem a leírást.

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.845
    Áron! A kijelzőre a térerőt mutató csíkokat leszámítva ki lehet valahogy tenni az RSSI értékét? Akár widgetként? Nézegetem, de egyenlőre nem találom a módját...Taranis-on ugyebár ott volt a telemetria ablak, és az mutatta számokkal is az RSSI-t...

Senior Member pumuklis logója
    Hely
    Mosonmagyaróvár
    Hozzászólás
    2.127
    Honnan lehet megrendelni, hogy vámot, áfát ne kelljen fizetni?
    Firstar 1600 Fpv, Tiny Whoop, Walkera Katica.

Senior Member Nagyfater Bátyó logója
    Hozzászólás
    198
    Idézet pumuklis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Honnan lehet megrendelni, hogy vámot, áfát ne kelljen fizetni?
    A szerencsekerekbol. Ha mindent osszematekolsz akkor a HK eu/uk raktarbol lenne a legolcsobb de ott ritkan van. Marad a BG es tarsai az meg lutri. Ha elkapjak akkor kb ott vagy mintha megrendelted volna monjuk az rcstudio.cz-rol csak ott van tamogatas meg, garancia ha nem akkor 150 usd marad a zsebedben ha a HK tol rendeled.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.845
    Az EU-s árak tartalmaznak minden sarcot...Olyan helyről rendelj ilyen ártételű cuccot, aminek jók a vevői visszajelzései...Pl. FRSKY hivatalos viszonteladók...pl. horusrc.com (itt az elköltött összegek után kapsz pontokat, amit $-ra váltanak át)...
    Plusz itt hamarabb jelennek meg az FRSKY cuccok, mint máshol...

A horusrc.com-al kezd pozitív tapasztalatom lenni...viszonylag gyorsak, van gyorsposta is, és most cseréltettem át az egyik rendelésem, félrenyomtam az R9 Mini vevőt, és Non-EU verziót rendeltem elő...írtam nekik, hogy mi történt, és szombat reggelre már válaszoltak is, hogy kicserélik majd...persze kíváncsi leszek, hogy nem felejtik-e el...ha igen, várhatom a fw-jének a hivatalos megjelenését, hogy én frissítsem...de jó lenne megúszni...szóval meglátjuk...

Senior Member pumuklis logója
    Hely
    Mosonmagyaróvár
    Hozzászólás
    2.127
    Köszönöm a válaszokat!
    A horusrc.com az USA-ból jön, nagy valószínűséggel rácsapnak a vámon.
    A BG-nál az
    Elsőbbségi Direct Mail az NL post-ot jelenti? Akkor elvileg Eu-n belülről jövőnek számít?
    Firstar 1600 Fpv, Tiny Whoop, Walkera Katica.

Oldal: 2 / 28 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva