Oldal: 3 / 30 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (299) összesen

Téma: Frsky x10/x10s horus

Senior Member smith_hun logója
    Hely
    Pécs
    Telefon
    06-húsz-négy négy 42 - nulla 52
    Hozzászólás
    2.853
    A Horusrc.com kínai, és világszerte küld. USA-ban a hobbywireless, readymaderc, és hasonló nagyobb viszonteladók a hivatalos forgalmazók: https://www.frsky-rc.com/purchase/

Banggood elsőbbségi direct mail jön kínából is, nyomkövetési számmal...EU store-ból közvetlenül, vagy a választási lehetőségeknél kiválasztott EU store opció talán az egyetlen biztos nyom, ha EU-s vételt szeretnél...aztán már csak a nyomkövetési szám végén lévő két betű árulkodik arról, hol adták fel...

Banggood EU raktárban nincs Horus...amikor én vettem, a legolcsóbb lehetőség a HorusRC volt...
    Utoljára módosítva: smith_hun által : 2018-04-30 19:22

Senior Member pumuklis logója
    Hely
    Mosonmagyaróvár
    Hozzászólás
    2.178
    Akkor a Horusrc.com-ot benéztem. Hát ha Kínában adják fel, akkor is nagy valószínűséggel megcsíphetik.
    Úgy látszik lutri ha nem a csehektől veszem.
    Amúgy ha nem EU verzió, az mennyivel másabb mint az EU-s?
    Utoljára módosítva: pumuklis által : 2018-04-30 19:51
    Firstar 1600 Fpv, Tiny Whoop, Walkera Katica.

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.853
    HorusRC-ről 100% a vámolás, mert emlékeim szerint csak futárral küldenek 5-7 napos szállítási idővel...nekem DHL-el jött, vámolták. Így is számoltam, hogy vámolni fogják.

EU verzió és Non-EU verzió hardveresen egyforma...FW cserével váltogathatsz a szabványok között.

Senior Member Nagyfater Bátyó logója
    Hozzászólás
    195
    Ha BG rol rendelsz akkor csak trackinget kerjel es biztositast. Barmi ami bem posta azt megvamoljak. A futar ceg vedi a sajat segget tehat kapasbol vamoltat es amint megkapjak a fuvar megrendeleset egybol kapod a mailt, hogy toltsd ki a mellekelt nyilatkozatokat es kerik a banki bizonylatot a vasarlasrol.

A horusrc meg igen megbizhato jo kereskedo.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Hely
    Mosonmagyaróvár
    Hozzászólás
    2.178
    Köszönöm a válaszokat.
    Lenne még pár kérdésem,
    Bocs a tudatlanságomért, de mire jó a rádióba a gimbal?
    Ezt a modult lehet használni ehhez a rádióhoz?
    https://www.banggood.com/IRangeX-IRX...r_warehouse=CN

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.853
    1. Gimbal: én sem tudom miért ez a neve, mert a kamerastabilizátorok is gimbal néven futnak...a lényeg: a gimbal a karokat mozgató mechanika és érzékelők megnevezése.
    2. a modul használható az összes FRSKY távval...gondolom a használati útmutatóban majd leírják hogyan kell beállítani.

Hely
    Mosonmagyaróvár
    Hozzászólás
    2.178
    Akkor végül is mennyivel jobb a 10S a 10-nél? Mivel add többet a "gimbal"?

Hozzászólás
    195
    Idézet pumuklis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor végül is mennyivel jobb a 10S a 10-nél? Mivel add többet a "gimbal"?
    A modult csak beteszed a helyere utana letoltod a mwgfelelo fw- t es az egyes protokollok mar a radion menubol vagy a companionbol valaszthatok alprotokollal egyutt ha eppen olyan modellt akarsz hasznalni. Nekem ennek az egyik elodje van, amivel eddig probaltam azzal gond nelkul mukodott.

A gimball elvileg tartosabb es precizebb de, hogy ez a gyakorlatban mit jelent nem tudom, mert csak a sa x10 amit ismerek.

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.853
    Ha jól emlékszem, az X10-ben sima gimbalok vannak, az X10S-ben pedig Hall-szenzoros, precíz gimbal-ok vannak...érdemesebb az X10S-t venni, mert a két gimbal pluszban többe kerül, mint az árkülönbözet...
    Most, hogy végre sikerült is reptetnem az X10S-el, elégedett vagyok...gyorsabb a táv jelküldése, és jobban/finomabban dolgozik a kar, mint a Taranis Plus-ban.

De az én véleményem az, hogy amennyiben nem pörögsz rá a távra, nem vagy programozó guru, buherabubus, vagy valami elvetemült mérnök-szakértő, akinek nagyratörő tervei vannak az X10S-el, valamint nem ez a formavilág esik kézre...akkor ne ezt vedd meg...én eddig úgy gondolom, hogy tudásban egy Taranis Plus semmiben nem marad el, ott olcsóbban cserélhetsz M9 Hall szenzos gimbalt, csinálhatsz SMA antenna csatlakozót (mint anno én is)...ha a profi versenydrónosoknak tökéletesen megfelel a módosított Taranis Plus...szerintem a modellezők 90%-nak is...

Nekem pl. hiányoznak a szabadon elérhető LUA progik tömkelege az X10S-ről...bezzeg a Taranis-ra mindenki gyárt...jobban ki lehet hasznáni az FRSKY telemetria képességeit, mint a Horus esetében...

Én így gondolom...nem bántam meg még mindig a cserét (Taranis Plus-ról az X10S-re), de ha a jelenlegi tudásom meglenne akkor, akkor nem biztos, hogy cseréltem volna...annyival nem tud többet...

De azt mindenképp el kell mondanom, hogy meglepett a kényelmessége a távnak, pedig a lekerekített Taranis után fostam, hogy a szögletes forma kényelmetlen lesz...nem lett az...

Hozzászólás
    195
    Idézet smith_hun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jól emlékszem, az X10-ben sima gimbalok vannak, az X10S-ben pedig Hall-szenzoros, precíz gimbal-ok vannak...érdemesebb az X10S-t venni, mert a két gimbal pluszban többe kerül, mint az árkülönbözet...
    Most, hogy végre sikerült is reptetnem az X10S-el, elégedett vagyok...gyorsabb a táv jelküldése, és jobban/finomabban dolgozik a kar, mint a Taranis Plus-ban.

De az én véleményem az, hogy amennyiben nem pörögsz rá a távra, nem vagy programozó guru, buherabubus, vagy valami elvetemült mérnök-szakértő, akinek nagyratörő tervei vannak az X10S-el, valamint nem ez a formavilág esik kézre...akkor ne ezt vedd meg...én eddig úgy gondolom, hogy tudásban egy Taranis Plus semmiben nem marad el, ott olcsóbban cserélhetsz M9 Hall szenzos gimbalt, csinálhatsz SMA antenna csatlakozót (mint anno én is)...ha a profi versenydrónosoknak tökéletesen megfelel a módosított Taranis Plus...szerintem a modellezők 90%-nak is...

Nekem pl. hiányoznak a szabadon elérhető LUA progik tömkelege az X10S-ről...bezzeg a Taranis-ra mindenki gyárt...jobban ki lehet hasznáni az FRSKY telemetria képességeit, mint a Horus esetében...

Én így gondolom...nem bántam meg még mindig a cserét (Taranis Plus-ról az X10S-re), de ha a jelenlegi tudásom meglenne akkor, akkor nem biztos, hogy cseréltem volna...annyival nem tud többet...

De azt mindenképp el kell mondanom, hogy meglepett a kényelmessége a távnak, pedig a lekerekített Taranis után fostam, hogy a szögletes forma kényelmetlen lesz...nem lett az...
    Az X10 is hall szenzoros gimballal van szerelve, az X10s meg egy ujabb fejlesztesuvel. Ezert is kerdeses szamomra, hogy erzekelheto e a ketto kozotti diffi.

Oldal: 3 / 30 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve