Oldal: 3 / 686 ElsőElső 12345671353103503 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (6856) összesen

Téma: 1:5-ös és 1:6-os méretarányú autók

Senior Member
    Hozzászólás
    818

1:5-ös és 1:6-os méretarányú autók

Norbu: Jó nektek! Itt a Balcsin borzasztó idő van. Úgy látom, hogy én sem fogom elkerülni az első törést az autón... Általában a videózás alatt produkálja magát az ember és akkor törik... :lol:

Találjuk ki, melyik modellező napra kéne elmennünk! Leegyeztetjük és már hárman biztos leszünk, nem beszélve a Baja-król! Ma jön meg a rezóm!!!
    T: 06705509185

Member
    Hozzászólás
    39

Az ördögről ugyan még nincs, de a Comanche-ról föltettem videókat

http://picasaweb.google.hu/migleczizoltan/ComancheVideo

Ezek itt készültek a szolnoki pályán ha gondoljátok ide összehozhatnánk egy találkozót valamelyik hétvégén bár tudom ez Árpinak nem éppen az ideális de ha van jobb én állok elébe.
    T:70/559 66 88

Senior Member
    Hozzászólás
    433

Idézet mizo eredeti hozzászólása
    Az ördögről ugyan még nincs, de a Comanche-ról föltettem videókat

http://picasaweb.google.hu/migleczizoltan/ComancheVideo

Ezek itt készültek a szolnoki pályán ha gondoljátok ide összehozhatnánk egy találkozót valamelyik hétvégén bár tudom ez Árpinak nem éppen az ideális de ha van jobb én állok elébe.
    Hali,kössz a videót én akár a jövő 7 végén is ráérek,nekem Szolnok sincs messze :wink:vagy jó BPest is vagy GYöngyös :lol:
    K1 MMA

Senior Member
    Hozzászólás
    433

Idézet low82 eredeti hozzászólása
    Norbu: Jó nektek! Itt a Balcsin borzasztó idő van. Úgy látom, hogy én sem fogom elkerülni az első törést az autón... Általában a videózás alatt produkálja magát az ember és akkor törik... :lol:

Találjuk ki, melyik modellező napra kéne elmennünk! Leegyeztetjük és már hárman biztos leszünk, nem beszélve a Baja-król! Ma jön meg a rezóm!!!
    Úgy is jó,ha lesz vmi modellező nap és ott talizunk.Tuning rezó?az nem rossz.lehet ,hogy enyémre is kéne..
    K1 MMA

Member
    Hozzászólás
    39

Idézet norbu eredeti hozzászólása

Úgy is jó,ha lesz vmi modellező nap és ott talizunk.Tuning rezó?az nem rossz.lehet ,hogy enyémre is kéne..
    Modellező nap? hát csináljunk egyet jövőhét vasárnap nekem tökéletes lenne. Norbu Árpi?
    T:70/559 66 88

Senior Member
    Hozzászólás
    433

Idézet mizo eredeti hozzászólása
    Idézet norbu eredeti hozzászólása

Modellező nap? hát csináljunk egyet jövőhét vasárnap nekem tökéletes lenne. Norbu Árpi?
    OKÉ.én benne vagyok, :taps:
    K1 MMA

Senior Member
    Hozzászólás
    818

Sziasztok!

Hú, de messze laktok... Vagy én? :lol:

No, elvileg nekem is jó, mindössze azt kéne kitalálni, hogy hol legyen a happening! Tehát: Szolnok, Gyöngyös és Balaton Déli part. Mi legyen?
    Mit szólnátok egy arany középúthoz, mondjuk Budapest? Valószínűleg oda azért többen eljönnének és meg lehetne hirdetni a rendezvények között is. Nem mint rendezvényt, csak aki akar jöjjön el. Talán egy két Baja is lenne, mintha láttam volna Pestit a Baja-sok között.

Szóval?

Senior Member
    Hozzászólás
    433

Sziasztok!

Hú, de messze laktok... Vagy én? :lol:

No, elvileg nekem is jó, mindössze azt kéne kitalálni, hogy hol legyen a happening! Tehát: Szolnok, Gyöngyös és Balaton Déli part. Mi legyen?
    Mit szólnátok egy arany középúthoz, mondjuk Budapest? Valószínűleg oda azért többen eljönnének és meg lehetne hirdetni a rendezvények között is. Nem mint rendezvényt, csak aki akar jöjjön el. Talán egy két Baja is lenne, mintha láttam volna Pestit a Baja-sok között.

Szóval?
    Én írtam,hogy Bpest is jó nekem.BPesten hol??Ilyen nagyobb autókat nem mindenki lát szivesen a pályáján.de lehet tévedek.Szóval ha van pálya nekem oké.
    K1 MMA

Senior Member
    Hozzászólás
    818

Norbu: Kell ezeknek pálya? :lol: Ezek csinálnak két kör alatt!

Látod pályát azt nem tudok. Talán Janika.hu-nak van egy pályája Bp. környékén, még utánanézek, délután még jelentkezem, addig ha van ötlet, várom.

Ti is böngésszetek, én is keresek.

Üdv.!

Senior Member
    Hozzászólás
    433

Norbu: Kell ezeknek pálya? :lol: Ezek csinálnak két kör alatt!

Látod pályát azt nem tudok. Talán Janika.hu-nak van egy pályája Bp. környékén, még utánanézek, délután még jelentkezem, addig ha van ötlet, várom.

Ti is böngésszetek, én is keresek.

Üdv.!
    Oké,de a másik forumon is szólni kéne ott van 1 pár "Baja"-s... :wink:
    K1 MMA

Oldal: 3 / 686 ElsőElső 12345671353103503 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve