Oldal: 586 / 686 ElsőElső ... 86486536576582583584585586587588589590596636 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.851 - 5.860 (6857) összesen

Téma: 1:5-ös és 1:6-os méretarányú autók

Senior Member Banderas76 logója
    Hely
    Balatonfüred
    Hozzászólás
    666

Re:1:5-ös és 1:6-os méretarányú autók

Idézet Pixi eredeti hozzászólása
    Idézet jupi eredeti hozzászólása
    de egy probát megérne elküldeni a számlát és egy videot melégelni hogy is néz ki jelenleg a starter. szerintem ök is átgondolnák ezt a dolgot.
    Banderas elküldte a képeket, és úgy tudom azt mondták, hogy a nem megfelelő használat miatt lett baja.
    Nem mondták hogy nem megfelelő használat. Ezt írták pontosan.
    Azt írták, hogy hidjem el hogy tudják hogy működik mivel ők csinálják és az természetes hogy pár indítás után karcolódik.
    Ezeket egy cnc gép készítette és 100% hogy precízek mert ha nem lenne az akkor eleve nem passzolna az összes többi résszel.
    300nál többet eladtak de még nem volt hasonló probléma.
    A nagy csapágy a fő testben lazán illeszkedhetett , azt a fő testben ipari ragasztó tartotta. A célja ennek a laza illeszkedésnek az hogy könnyen ki lehessen szedni karbantartásnál vagy cserélni, de egyenesbe jön ha rárakod a borítást mert van egy kisebb csapágy is benne ( a borításban) ami segíti azt a nyelet ami a nagy csapágyba megy hogy illeszkedjen középre ha nincs rajta a borítás akkor lötyöghet.
    A fő test gombja mindig karcolódik a nagy zégergyűrű által de ez nem megy a teljesítmény rovására. A te problémád egyszerű: az egyirányú csapágy szar ez az egyetlen ami tönkremehet. Ha azonban ez tönkremegy akkor a nyél is elkopik ugye néhány használat után.
    Tudnak küldeni nyelet ha kifizetem a szállítást, ha a fő testet akarom kicserélni az már engem terhelhet, az 68 dolcsiba fáj.
    Maverick Blackout MT

Senior Member jupi logója
    Hely
    wien erdbergstrasse 101
    Telefon
    +436603790008
    Hozzászólás
    270

hát akkor szerintem az ottani fogyasztovédelemnél nem lehet valamit tenni ezt könyü mondani de lehet hogy megéri de lehet hogy nem éri meg perelni őket. ha meg az ember meg akarja csinálni vagy csináltatni az megint pénzbe kerül ami persze már egyszer ki volt füzetve.
    Traxxas revo 3.3 brushless
    hpi baja 5b ss

Hely
    Balatonfüred
    Hozzászólás
    666

Idézet jupi eredeti hozzászólása
    hát akkor szerintem az ottani fogyasztovédelemnél nem lehet valamit tenni ezt könyü mondani de lehet hogy megéri de lehet hogy nem éri meg perelni őket. ha meg az ember meg akarja csinálni vagy csináltatni az megint pénzbe kerül ami persze már egyszer ki volt füzetve.
    Na pontosan ezért van tele a hócipőm az internetes rendeléssel. Mert ott tartok hogy ha a kezembe veszek valamit, megnézem, kipróbálom akkor kifizethetem, egyébként meg átvágnak. De végül is már teljesen mindegy, a svájci frankot ha követi a dollár meg az euró árfolyam, akkor nem kell nézelődni. Illetve akkor csak a nézelődés marad úgy is..
    Maverick Blackout MT

Senior Member
    Hozzászólás
    508

kaphatnank legalább tolomerővel mért mereteket a csapagy esa tengely azon méreteiről ahol megmaradt a felulet épen?
    Kivancsi vagyok az illesztés osztályára.

Senior Member
    Telefon
    20/392-97-71
    Hozzászólás
    1.821

Idézet psjani eredeti hozzászólása
    kaphatnank legalább tolomerővel mért mereteket a csapagy esa tengely azon méreteiről ahol megmaradt a felulet épen?
    Kivancsi vagyok az illesztés osztályára.
    Itt van nálam minden, de sajna tolómérőm az itt nincs, így nem tudom megmérni most, majd hétvégén hazaviszem és megmérem mennyi az annyi.
    CEN GSR 5.0 BL
    CEN MAtrix TR Arena BL
    E-REVO 1/10 BL
    YAMA 1/5 buggy
    DJI Phantom 2 v2.0 + FPV
    Home Made Airboat

Senior Member CippyO logója
    Hely
    Budapest
    Telefon
    30-5596137
    Hozzászólás
    788

Ja, és elvileg ezeket az amcsik gyártják.
    no, tegyük fel, hogy tényleg így van, ámerikai a cucc. mi van, ha a gyárban egy intelligens munkás nemes egyszerűséggel colos szabvány csapágyakat rakott fel a metrikusan megszabott és kifaragott méretű tengelyre? vagy épp fordítva. a nem egész milliméternyi eltérés utalhat erre is... ha nem nézik meg, könnyen össze lehet cserélni.
    E-REVO 5T 2.0
    Thunder Tiger ST-1 Mamba
    Losi Micro SCT Solid axle project
    1/36 nAno E-REVO

ERBE-csak a revó.. E-REVO 5T 1.0 RIP

Senior Member
    Hozzászólás
    316

Idézet CippyO eredeti hozzászólása
    no, tegyük fel, hogy tényleg így van, ámerikai a cucc. mi van, ha a gyárban egy intelligens munkás nemes egyszerűséggel colos szabvány csapágyakat rakott fel a metrikusan megszabott és kifaragott méretű tengelyre? vagy épp fordítva. a nem egész milliméternyi eltérés utalhat erre is... ha nem nézik meg, könnyen össze lehet cserélni.
    Ugyanezt mondtam én is meg kellene mérni a csapágy belsejét lehet nem is egész méret
    PiciZ<br />Hpi Baja 5b ss<br />Tamiya TGS-R

Hely
    Balatonfüred
    Hozzászólás
    666

Idézet CippyO eredeti hozzászólása
    Mondjuk ebben tényleg lehet valami, mert az egyirányú is egy rossz minőségű műanyag rugós csapágy volt, ami kb. 14 ezres fordulatot bír, terhelésre meg nem sokat, amit meg utólag szereztem japán csapágyat az acél rugós és 26ezres fordulaton pöröghet. Persze nem egy árkategória. De ebből kiindulva lehet a csapágyazás van elcseszve nem a szerkezet legyártása..
    Maverick Blackout MT

Kiemelt fórum támogató ibron1 logója
    Hely
    Nyíregyháza/Izsák
    Hozzászólás
    738

Ha már szerelgetés mókolás...

Az idei év első újításai..

Elsőre a Nyomtáv szélesítők +0,8mm../oldal elől6hától Köszönet a http://www.rgepforg.hu/ -nak
    A képet az RcPilot.hu tárolja.
    Kíváncsi leszek,hogy mennyit javul a stabilitása...

Nem rég kérdeztem,hogy a ragasztott gumival van-e valakinek valami tapasztalata...
    Senki nem válaszól, Így felvállaltam... ;D

Eddigi tapasztalatom,hogy ha megforgatom nem jár úgy mint az ökörhugyozás szélviharban... a baja kerekhez képest,és tovább is forog...

Egy el lesett ötlet,kis sajáttal vegyítve..

Eddig csak egy műanyag füzet borító volt az első szélvédőm.. de most plexiből csináltam,persze útban volt a légszűrő..
    Így meg kellet kicsit formázni,ami annyira megtetszett,hogy ezt az oldal ablakokon is alkalmazni fogom,ha szükség van rá ha nincs
    Ezért van útban a légszűrő: http://abbotsrc.co.uk/Shread-Industr...-P2888045.aspx
    Eddig ennyi.

Folytatásban az új kaszni kivágása és festése..

Üdv.: Norbi

Hpi Baja 5b ss <br />Hpi Mini tropy 4x4

Hely
    Balatonfüred
    Hozzászólás
    666

Idézet ibron1 eredeti hozzászólása
    Eddig csak egy műanyag füzet borító volt az első szélvédőm.. de most plexiből csináltam,persze útban volt a légszűrő..
    Hali. És ha más típusú, kisebb hosszúságú, nagyobb átmérőjű szűrőt tennél fel?
    Maverick Blackout MT

Oldal: 586 / 686 ElsőElső ... 86486536576582583584585586587588589590596636 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva