Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen

Téma: F1 - f3 ob 2018.

Senior Member navtsi logója
    Hozzászólás
    116

F1 - f3 ob 2018.

f1-f3 ob 2018.
    Utoljára módosítva: navtsi által : 2019-04-04 18:56

Member
    Hely
    Berzence, Somogyudvarhely
    Hozzászólás
    34
    Megkezdeném a sort!

Barbér Máté H-5440 Kaposvári Textiles MK 2.4GHz 1999

F1E Senior
    F3E Senior

Üdvözlettel Barbér Máté!
    Barbér Máté

Member
    Hely
    Berzence, Somogyudvarhely
    Hozzászólás
    34
    Majd elfelejtettem!

Tisztelt versenytársak engedelmével szeretnék indulni F1E-1kg kategóriában is.

Köszönettel Barbér Máté!

F1E | F3E | H-5440
    Barbér Máté

Senior Member
    Hozzászólás
    162
    Kedves Rendezőség!

Az Országos Bajnokságra a nevezésem a következő:
    Novics József H-0578, F1E Sen. és F1E-1Kg Sen. kategóriákban indulnék, a Kaposvári Textiles Mk. versenyzőjeként!

Köszönet tisztelettel: Novics József
    Utoljára módosítva: kenny23k által : 2018-06-22 18:52
    Soha ne vegyél be egyszerre altatót, meg hashajtót!

Kedves Rendezők!

Az OB-re az alábbi nevezést kérem regisztrálni:
    Sajni Bercel (2004 -> junior) Canissa H-5617 2,4 GHz : F1E, F3E.

Köszönettel:

Sajni Botond

Junior Member
    Hozzászólás
    12
    Sziasztok

Nevezésem :

Kozári Gábor H-5474 Canissa MSE

F1E Junior
    F1E-1kg
    F3E Junior
    F3V Junior

Üdvözlettel Kozári Gábor

Kedves Rendezők!

Olybá tűnik, 1 kg alá sikerül behozni az egyik hajót ezért a fiam nevezését szeretném kiegészíteni Hanság Kupa F1E-1kg kategóriával.
    Sajni Bercel (2004 -> junior) Canissa H-5617 2,4 GHz

Mivel egy hajó így 2 kategóriában is indul, valamint 2 futam lesz kategóriánként szombaton, az elektromos hajók töltése miatt fontos lenne a 230V-os ellátás biztosítása (ez azoknál halmozottan nagyobb kihívás, ahol több versenyző jön egy autóval). Ez a futamok bosztásánál is fontos szempont ezért kérem, ha van előzetes terv azt minél előbb küldjétek el. A versenyzők zongorázzák végig. Javasoljanak módosítást ha szükséges.

Köszönettel:

Sajni Botond
    Volt AndNow, FirstStage, SkyLady, MiniDiscus, Arctic, Opel Astra, van Anorexia, Renault Scenic II, BajaChamp, XSTR, TT01, QuadrocopterI, folyamatban QuadrocopterII, terv SeaWolf

Tisztelt Szervezők!

Leadnám a nevezésünk.
    Horváth Tamás H-5104 F1E junior Textiles
    Horváth Máté H-5103 F1E junior Textiles
    Kovács András H-5198 F1E junior Textiles
    Varga Tamás H-XXXX F1E junior Textiles
    Kovács Gyula H-5199 F1E senior Textiles

A Tomi versenyengedélye folyamatban ezért a számát később tudom megadni. Amennyiben a helyszínen 220V feszültség rendelkezésre állna, úgy mi is neveznénk az F1E-1kg kategóriában is (töltés miatt).

Üdv Kovács Gy...
    hgl1000@freestart.hu Traxxas T-Maxx 1/8, Hobao Hyper 8 1/8, Hobao Pirate 1/10, T2M 1/10, Spenser

Kedves István!

Köszönöm válaszod. Tudomásul vettem, hogy nincs lehetőség hálózati áramot használni. A töltést a versenyzőnek saját magának kell megoldania, vagy versenyzőtársai segítségével.

A sok felkiáltó- és kérdőjelet nem értem. Abban egyetértünk, hogy nem a versenyző írja a szabályokat, de mivel egy közösség tagja vagyunk, a "javasol" szóhasználatot helyén valónak tartom, amikor a beosztásról van szó. Bárhogy is csűrjük-csavarjuk a szavakat, a Rendezők figyelembe veszik a kéréseket/javaslatokat, vagy elutasítják azokat.
    Itt csak arra gondoltam, ha valakinek több kategória miatt ütközés lenne a startjaiban, "kérhetné", hogy a beosztás változzon. Azért, hogy a Rendezők dolgát könnyítse, tegyen "javaslatot" (én a főnökömhöz csak úgy mehetek kérdéssel ha "javaslatokat" is viszek, egyébként lekiabálnák a fejem). Szerintem ebben is egyet értünk (mármint nem a fejem lekiabálását illetően).

Mivel minden pontban egyetértünk, én ezt a fonalat itt elengedem, csak tisztázni szerettem volna a fenti sorokkal.

Sporttársi Üdvözlettel:

Sajni Botond
    Volt AndNow, FirstStage, SkyLady, MiniDiscus, Arctic, Opel Astra, van Anorexia, Renault Scenic II, BajaChamp, XSTR, TT01, QuadrocopterI, folyamatban QuadrocopterII, terv SeaWolf

Kedves István!

Varga Tamás MMSZ száma pótlólag: H-5960

Köszönettel Kovács Gyula
    hgl1000@freestart.hu Traxxas T-Maxx 1/8, Hobao Hyper 8 1/8, Hobao Pirate 1/10, T2M 1/10, Spenser

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva