Eredmény: 1 - 2 (2) összesen

Téma: Drónt régi adóval?

Junior Member
    Hozzászólás
    7

Drónt régi adóval?

Van egy Hitec Focus 6-om. Kissé régi darab. Az van, hogy építettem egy drónt és gondoltam jó lesz hozzá ez a cumó, de azt sejtem, hogy a control boardnak nem nagyon tetszik az ötlet. KK21EVO a control board, és amikor összekötöm a vevővel, elvileg kapcsolat is van, a vevő tesztnél megjelenik minden csatornára a jel, viszont kicsit ugrálnak is, a throttle-t nem is tudom nullára tenni, és az alapállapotnál kijelez egy ilyen error: no yaw inputot. Szóval gyanítom, hogy a régi adóval lehet a gond, nincs tippetek, hogyan lehetne belőle használhatót varázsolni? Ha sehogy, kell vadásznom valami másikat, de 2.4ghz kellene, vagy 36mhz vagy mi lenne az ideális drónhoz? köszi a segtséget.

Senior Member bOOmslang logója
    Hely
    Kaposvár
    Telefon
    +3620/294-58-14
    Hozzászólás
    1.180
    Szia!

A KK2 tipik hibája szokott lenni a "No YAW input". Proci bejárat döglik rajt rendszerint, és sajnos nem lehet át "mappolni" sem máshová... Keríts egy modernebb vezérlőt a gépbe -mostmár fillérekért lehet kapni- és megoldódik minden nyűgöd

Szabi
    BH Katana DLE30 | Heinrich Stork I | Stratair Ultegra F3K | Mimi2.0 | Fliton AJ Extra330 | YodaMaster 3D | QAV-R FPV | WingWing Z84 FPV | E-Flite Piper L-4 Grasshopper

"Nembaaaj, majd kitrimmeljük!"

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva