Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1234
Eredmény: 31 - 37 (37) összesen

Téma: ZOHD Nano Talon

Member
    Hely
    Zalaegerszeg
    Telefon
    06309126747
    Hozzászólás
    93
    Szép munka!
    Én az fc-t beletettem egy házba és kétoldalas ragasztószalaggal rögzítettem,
    így le tudtam takarni a barométert szivaccsal,és a ragasztó rugalmasan tartja az fc-t,
    tompítva a rezonanciát.
    Ma sikeresen be is repültem

Senior Member smith_hun logója
    Hely
    Pécs
    Telefon
    06-húsz-négy négy 42 - nulla 52
    Hozzászólás
    2.787
    Köszi! Szintén Nano Talont építesz?

Nos igen...a baro-szenzor szivacsos takarása kiment a fejemből, meglátjuk az ardu fw. miképp kezeli le...az itthoni próbák során nem nagyon változik nyugalmi helyzetben a magasság, és a vertikális sebesség sem...Elvileg a gép felső része kellően zárt, hogy védje a menetszéltől...ha szükséges lesz, akkor pótolom...eddig pixhawk-ot használtam a gépekbe, ott gyárilag van benne szivacs a szenzor felett...

Member
    Hely
    Zalaegerszeg
    Telefon
    06309126747
    Hozzászólás
    93
    Igen,
    Nano Talon-t raktam össze,Pnp verziót vettem,omnibus f4 pro v2 fc-vel
    Ez volt az első repülésem Talonnal,ami furcsa volt hogy sokat veszít a magasságából mikor csűrővel fordulok,és elég tempósan kell repülni vele.
    De ennek is meg van az előnye,50 perc repülés,45km ~2300mah

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.787
    Höhhh...amikor először repítettem akkumerülésik, majdnem leszakadt a vállam 50 perc felett...benne van az FPV rendszer is?
    A szárnyak neked még a gyári helyzetben állnak, vagy átalakítottad te is víszintesre?

A gyári stabilizátort nem szerettem, és én mondjuk nem tapasztaltam csűrős fordulásnál érzékelhető magasságvesztést (vagy csak nem volt szemem hozzá)...

A szárnyakat án már átalakítottam vízszintes állásúra, mintha azt olvastam volna, hogy a gyári állásszögű szárny mély csűrésnél hajlamos átesni, és ezért találták ki egyesek, hogy átépítik víszintes állásúra...(de lehet én olvastam valamit félre)...mondjuk a videók tanúsága szerint a vízszintes szárny stabilabb repülést eredményezett az illetőnél, ezért vállaltam be én is az átalakítást...

Amolyan kompakt gépnek tervezem, hogy szállítom a dobozában, és ahol kedvem van, összeillesztem, eldobom, reptetem, és mehetek haza...

Member
    Hely
    Zalaegerszeg
    Telefon
    06309126747
    Hozzászólás
    93
    igen, bent van az fpv is de avval még küzdök mert 5,8ghz eljutottam 4,5km-ig de a képminőség gyenge,próbáltam az 1,2ghz-et de az valamiért leverte a vevőt (R9mm)így csak 1,5km-ig jutottam,a szárnyakat én is tervezem módosítani de még gyári.Ki se próbáltam az fc nélkül,az akkukba így is maradt bőven mert 4s 3300mah-os(liion).Kicsit finomítok rajt és 90 perces repidő elérhető vele.539gramm lett a súlya ezért az indulás neccesre sikeredett,úgy hogy megpróbálom beállítani a Take-off funkciót.

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.787

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1234

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz