Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen

Téma: 3D tábor 2018. szeptember 22-23.

Senior Member rcgabor logója
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    1.318

3D tábor 2018. szeptember 22-23.

Sziasztok!

Korábbi hagyományokhoz híven idén is megrendezzük szokásos 3D táborunkat a kiskunhalasi modellező repülőtéren. A tábor tartalmi elemei közé tartozik továbbra is a kérdezz-felelek alapú kötetlen beszélgetés, tippek-ötletek, valamint a kérdéses manőverek begyakorlása.

Az igényeknek megfelelően igyekeztem kicsit előrébb hozni az időpontot. Szeptemberben még nyári idő vár bennünket.

Repülők terén méret és hajtás megkötés nincs, nyugodtan lehet repülni az egyszerűbb EPP repülőkkel! Itt szögezném le, hogy a modellező pályán nincs profi, legprofi vagy éppen kezdő megkülönböztetés. Célunk az, hogy mindenkit át tudjuk billenteni a saját repülési korlátain nem pedig az, hogy mustrálgatjuk egymás repülőjét, hogy kinek drágább vagy egyszerűbb!!!

A pálya pontos megközelítése röviden:

Kiskunhalas déli részén 53-as főút Tompa irányába, majd a déli városkaunál Kunfehértó felé kell fordulni jobbra. Onnan számolva 4km múlva lesz balra egy "faluközpont" jobbra vasúti átjáró, ahol jobbra kell fordulni. Itt már látható a repülőtér....

Kezdés: 2018. szeptember 22. 10.00 óra és addig maradunk amíg kedv-hangulat van, tehát 2018. szeptember 23. napnyugtáig.

Kérdés esetén privátban, vagy az aláírásomban szereplő mobil számon hívjatok bizalommal.

Üdv.Gábor
    Hangárban:06-30-737-50-37<br /><br />Soroljam én is a gépeket?

Senior Member stuka logója
    Hozzászólás
    138
    Köszönjük mi ott leszünk.
    Örülök ha álltalam egy új taggal bővül a csekély modellező társadalom.

Senior Member ati00009 logója
    Hely
    Nyíregyhaza
    Hozzászólás
    712
    Megyek.
    Ha életed mentes a kudarcoktól, akkor nem vállalsz elég kockázatot.

Állítólag itt iszákosak az emberek meg csak repkednek a birkaszaros réten. Kinek mi a tapasztalata?
    -------------------------------------------------<br />Tel.:06/70/279-2804

Senior Member FLY_ALEX logója
    Hely
    Kiskunhalas
    Hozzászólás
    624

Red face

Ahogy visszaemlékezek az első állítás rád biztosan illik ...

Gyertek nyugodtan, nagy a szárazság ...

üdv.
    EF Extra 300 EXP 60 *EF Extra 300 EXP 48 V2 *SebArt SU-29 S50e *Staufenbiel Cheetah R*Swish elektro
    Das gefährliche am Fliegen ist die Erde !

Nem vitatkozom, sőt azt mondják állítólag arcos is vagyok és köszönni se tudok
    -------------------------------------------------<br />Tel.:06/70/279-2804

Senior Member FLY_ALEX logója
    Hely
    Kiskunhalas
    Hozzászólás
    624
    Ezt nem tudom igazolni, de délután megkérdezem a birkákat ..
    EF Extra 300 EXP 60 *EF Extra 300 EXP 48 V2 *SebArt SU-29 S50e *Staufenbiel Cheetah R*Swish elektro
    Das gefährliche am Fliegen ist die Erde !

Senior Member socsa44 logója
    Hozzászólás
    1.430
    Idézet wyncee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Állítólag itt iszákosak az emberek meg csak repkednek a birkaszaros réten. Kinek mi a tapasztalata?
    Ez így igaz! Meg persze az is, hogy legalább éjfélig megy a kólázás, de ennek ellenére egyesek, már napfelkeltekor nyomnak legalább három hibátlan startot, és össze-vissza füstölik azt a birkaszaros repteret!.....Ha jól emlékszem három évvel ez előtt így volt.

Reméllem idén eljutok hozzátok!

Ü:socsa

Kiemelt fórum támogató
    Hely
    Kecskemet, Oman
    Hozzászólás
    907
    wyncee

Hat este mikor mar nem repkedunk hanem a tabortuz melegenel felvilagositjuk a fiatalabb egyeneket mit hogyan kell csinalni (persze nem a repulesrol van mar szo ilyenkor ) es mindenki elregeli a legjobb elmenyet, nemi itoka kisereteben, szerintem nem ad okot senkinek arra hogy palcat torjon a fejunk felett. Azert megjegyzem korhataros az italfogyasztas amit szigoruan betartat a rend ore!!! A birkak csak akkor okoznak problemat ha a szamitogep elott ulve vagy eppen mas helyeken hiresztelnek nem valosaghu dolgokat. Csak korrekciokent emlitem, nem birkaszaros, hanem kecske szaros a videki repter a nehany nem videki birkak szerint!
    En igyekszem ismet megjelenni ha idom engedi. (Gabi nem beszolni!!)
    Tokeletes hangulat tokeletes emberekkel tokeletes helyen! Ez a lenyeg! Aki irigy az meg menjen olyan repterre amiert fizethet, vagy fel van porszivozva!!
    Udv
    dreco69
    Ajándék lónak ne nézd a gyomrát - mondták a bölcs trójaiak. A joszivu balfek!!!<br />tel: 70-5806188

Senior Member
    Hozzászólás
    367
    Sziasztok!

Gábor, ha jól sejtem, Acromasterrel is lehet nevezni?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva