Eredmény: 1 - 5 (5) összesen

Téma: Segítség kérés !

Junior Member
    Hely
    Dunaharaszti
    Telefon
    06204800357
    Hozzászólás
    2

Segítség kérés !

Sziasztok !

Többször próbáltam már a helikopterezést több kevesebb sikerrel. Mindig is érdekelt, csak vagy pénzem nem volt vagy időm. Elég sok időt ki hagytam, de pár hónapja megint rám jött, hogy akkor itt az ideje. Időm nem sok,de csúnyán fogalmazva akarom ! Szimulátorozás folyamatos. (mikor időm és a gyerekek engedik ) Vettem egy T-rex 450l Dominátort vettem hozzá egy BeastX Prot is rá 5.x.x. Spektrum DX7 távval van a heli. Oda vissza el olvastam a fórumot videókat beállításról stb. Be is állítottam elméletileg minden ok. De mert mindig van egy DE ! Nem szeretném reptetni amíg nem néz rá valaki.
    Szeretnék egy olyan segítséget kérni, hogy valaki ránézzen ! (természetesen fizetek is érte ha kell)
    Dunaharaszti, Taksony, XX.ker környéke.
    Ha kell megyek messzebbre is nem probléma. (nagyon szeretnék már élőben is gyakorolni)
    Hétfőn kedden Pécsen vagyok minden héten tehát ott is jó lehet.

Tel.: 06-20-480-03-57

Előre is köszönöm !!

Senior Member
    Hozzászólás
    214
    Ne fizess senkinek. Inkabb tanulmanyozz at mindent ujra. .................. Es nem kell kapkodni, ugysincs jo ido.

Senior Member Tomek88 logója
    Hely
    Komárom
    Telefon
    70 466 20 64
    Hozzászólás
    2.391
    Üdv!
    Jó ötlet ha valaki segít átnézni a gépet. Nem tudom vagy-e facebookon, Hungarian rc helikopter pilots, vagy a magyar rc helikopter pilótak csopikban biztos találsz segítséget, vagyunk akik szívesen segítenek ingyen és bérmentve, pest környke alapból jo helyszín, Halásztelken is repkednek páran. Én is segítek akármikor csak messzebb vagyok.
    Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!
    Synergy E7SE Beastx
    Synergy N5C Beastx
    Aurora 9

Senior Member
    Hozzászólás
    282
    Szia!

Próbálhatod keresni "dokee"-t, Ő is Dunaharasztin lakik, hátha tud segíteni!

http://forum.rcmodell.hu/member.php?12611-dokee

Junior Member
    Hely
    Dunaharaszti
    Telefon
    06204800357
    Hozzászólás
    2
    Köszönöm az infókat. Halásztelken voltam kint és jó is volt csak el akadtunk. De nem adom fel. Most asszonykámtól kaptam egy T-Rex 150x-et most azzal szenvedek. egyszer rá jövök az alapokra akkor egy kicsit könnyebb lesz

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva