Oldal: 3 / 13 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (122) összesen

Téma: "M" világbajnokság 2019.

Moderátor
    Hozzászólás
    1.384
    Sziasztok!

Akkor tehát a csapat, aki indulna: (Úgy néz ki, sehol nem töltjük ki a kvótát (kategóriánként 5 fő), hisz most nem egy hazai helyszínen lesz a VB, külföldre pedig mindig kevesebb versenyző szokott menni tőlünk, mint a keret.

Koltay Péter - ECO Expert
    Barta Róbert - Mini ECO, ECO Expert
    Sajni Bercel - F1E, F3E
    Katona János - Mini ECO Expert, ECO Expert
    Tóth József - FSRE, Mini Mono
    Boti Ferenc - Mini ECO Expert, ECO Expert
    Novics József - F1E, F1V3.5
    Lekszikov Gábor - Min ECO,
    Lekszikov Zsolt - F1V3.5
    Kozári Gábor - F3E, F3V
    Miklósi István - Mono1, Mono2
    Dánielfy Csaba - Mini Mono, Mono2, (Mini Hydro?)

Kérem szépen, hogy aki menni szándékozik,

1. jelezze itt

2. Töltse le és nyomtassa ki a nevezési lapot, ami a NAVIGA honlapján az M Szekció alatt, vagy akár innen letölthető

3. A nevezési lapot kitöltve, dátumozva, aláírva scannelje be és küldje el nekem e-mail-ben, vagy akár itt a fórumon privát üzenetben. Minden ilyen lap vételét visszaigazolom. Ha nem érkezik tőlem válasz, jelentkezz, nehogy valahol elakadjon a folyamat! - Ezeket a lapokat összegyűjtve aztán elviszem a Szövetségbe és aláíratom, majd el is küldöm a VB szervezőinek.

4. ide kattintva az olasz hajós szövetség RC oldalára kerülsz, ahol az "ISCRIZIONI GARE" linken eléred az elektronikusan kitölthető nevezést. Nagyon egyszerű, a személyes adatok után szinte csak pipálgatni kell. A kitöltéshez Google fiókkal rendelkezned kell. Ha esetleg nem megy, (miért ne menne?) segítek.

5. utalja el a nevezési díjat (Felnött: 40€, junior: 20€ - Úgy tudom, ezt a Naviga fizeti- Felnőtt Team: 60€, Junior Team: 30€ kategóriánként - A juniorok nevezési díját a Naviga állja, azt utalni nem kell.) ill. a banketten való részvétel esetén személyenként +40€-t a következő számlára:
    Név: Club Motonautica Radiocomandata Chioggia
    IBAN: IT27D0200820901000105475401
    SWIFT: UNCRITM1924

6. Az utalásról a kivonat másolatot küldje el az a.cremona@fimconi.it címre.

7. Dőljön hátra, vagy készüljön testben-lélekben a megmérettetésre.

A nevezési határidő: 2019. június 1.

DCsaba
    Utoljára módosítva: csiga által : 2019-05-27 00:30

Senior Member Jossz logója
    Hely
    Egyházashollós
    Hozzászólás
    234
    Szia Csabi,

Ha jól látom akkor az olasz elektronikus nevezési oldalon fel kell tölteni a Szövetség által aláírt és bescannelt nevezési lapot is. Tehát, ha ez így van, akkor még mindenki vissza is kell kapja Tőled a Szöv. által aláírt nevezési lapját, hogy fel tudja tölteni. Így van, vagy rosszul olvastam?

Üdv: Péter
    "Mobilis in Mobile" - KYP Modelsport - K'Models

Moderátor
    Hozzászólás
    1.384
    Idézet Jossz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Csabi,

Ha jól látom akkor az olasz elektronikus nevezési oldalon fel kell tölteni a Szövetség által aláírt és bescannelt nevezési lapot is. Tehát, ha ez így van, akkor még mindenki vissza is kell kapja Tőled a Szöv. által aláírt nevezési lapját, hogy fel tudja tölteni. Így van, vagy rosszul olvastam?

Így van, de mégis rosszul olvastad... - Legalábbis a posztom 3. pontját: "...Ezeket a lapokat összegyűjtve aztán elviszem a Szövetségbe és aláíratom, majd el is küldöm a VB szervezőinek."
    Egy mailben elmegy az összes, fölösleges kétszer megjáratni mindet.

Cs.

Hely
    Egyházashollós
    Hozzászólás
    234
    Ok, Csabi, értem én, hogy villanymotor, na de mi hajccsa? )
    A feltöltendő pont piros csillagos, azaz (megpróbáltam) ha nem töltesz fel fájlt, nem engedi az űrlapot elküldeni sajnos...
    Ezért írtam az előbbit.

Péter

Hely
    Egyházashollós
    Hozzászólás
    234
    Más kérdés minden résztvevőhöz:
    Az űrlapon most előre meg kellene jelölni, hogy részt veszel-e a banketten. Ki mit gondol erről, jelentkezzünk rá, vagy sem? Mert odakinn - úgy gondolom - "csapatszerűen" kellene viselkednünk, még ha a finanszírozás egyéni is.

Moderátor
    Hozzászólás
    1.384
    Idézet Jossz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ok, Csabi, értem én, hogy villanymotor, na de mi hajccsa? )
    A feltöltendő pont piros csillagos, azaz (megpróbáltam) ha nem töltesz fel fájlt, nem engedi az űrlapot elküldeni sajnos...
    Ezért írtam az előbbit.

Péter
    Igazad van Peti, hibáztam, ezt benéztem.
    Próbáltam korrigálni. Sikerrel. A helyzet az, hogy megbeszéltem az olaszokkal, hogy elküldhetitek aláírás nélkül a lapokat és amikor mind bejött hozzám, én aláíratom őket, majd elküldöm nekik. Ők Waltertől tették függővé, Walter pedig mondta: Jó.
    Nagyon késő nincsen még (- a mérés okán látom a nevezéseket online, jelenleg 10 nappal a zárás előtt 54 sora van a táblának), de nem szeretném az utolsó pillanatra halasztani a dolgot.
    Tehát küldjétek el a nevezéseket a fájllal így, ahogy van, a többit én rendezem.

Aki pedig nem csinálta még meg, hát kapja össze magát!

Köszönöm.
    Cs.

Junior Member
    Hozzászólás
    23
    Sziasztok!

Sajnos többirányú elfoglaltság miatt nem tudok indulni a VB-n. Nektek viszont jó versenyzést és nagyszerű eredményeket kívánok!

Hajrá Magyar Csapat!

Üdv, Szakony István

Moderátor
    Hozzászólás
    1.384
    Dodi már beküldte a regisztrációját!

Cs.

Update: Koltay Peti is fönt van.
    Utoljára módosítva: csiga által : 2019-05-22 02:03

Senior Member
    Hozzászólás
    156
    Igen beküldtem, de kötelezően kitöltendő rovat a "trasponder", ami azért nem olyan bonyolult hogy valakinek nem kell. Volt, beírtam!
    Soha ne vegyél be egyszerre altatót, meg hashajtót!

Moderátor
    Hozzászólás
    1.384
    Idézet kenny23k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen beküldtem, de kötelezően kitöltendő rovat a "trasponder", ami azért nem olyan bonyolult hogy valakinek nem kell. Volt, beírtam!
    Bármit be lehet írni, akár azt is, hogy "nekem nem kell."

- Lekszikov Gábor is beküldte. Köszönöm.
    Cs.

Oldal: 3 / 13 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve