Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 56789
Eredmény: 81 - 88 (88) összesen

Téma: "M" világbajnokság 2019.

Idézet tantinagynéni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tény hogy szép a kék,
    nekem is tetszik, de ez esetben legyen inkább hasznos.
    Józsi én ezt a vizet műhódról világos kékes züdnek láttam, nem biztos hogy ez a megfelelő szín ,de ne nekem legyen igazam .
    Valaki beleirhatna a szabalyzatba, hogy csakis neon szin lehet. És mellekelne a RAL kodokat. Ennyi.
    Neon- zold, -piros, -narancs, -rozsaszin és sarga.

Moderátor
    Hozzászólás
    1.370
    Azért az időtervvel csínján... - még mindíg dolgozunk a változásokon. Amint meglesz, jelzem. A névsor is változik még. (Van jópár hiba benne.)

1) The part of the hull color has been altered to the following text:
    At least 33% of the top and bottom of the boat must be a bright colour. Next, it is advisable to use fluorescent colors for that 1/3 part to improve visibility. Nowhere it is written or said that the contrasting color has to be painted, adhesive strips are perfectly acceptable as long as they make a good contrast to the rest of the boat. Those who like the “carbon” look of their boats should well consider that if there is no really bright (at least 1/3rd) colored contrast to the rest of your boat, it will not be allowed to participate!

Vagyis Szó szerint: legalább 33%-a a hajó aljának ÉS tetejének fényes színűnek kell lennie. Továbbá tanácsolható fluorescent színek használata ezen a részen. Sehol nem írták, mondták, hogy ez az kontrasztos szín festve kell hogy legyen, ragasztós csíkok is tökéletesen elfogadhatók, ha azok jó kontrasztot képeznek a hajó többi részével. Akik a "karbon" hatást kedvelik, legyenek tudatában annak, hogy hacsak a hajó 1/3-a nem kap valóban fényes kontrasztos színezést, nem vehet részt a versenyen.

- Vagyis én biztos vinnék öntapadós fóliát magammal. Az FSRE-ben én leszek a bíró, nekem elég kontrasztos. Én átveszem. De ha valakinek nem tetszik, ne mondják már, hogy "mert ő is magyar"...
    - A teteje milyen?
    Cs.

Moderátor
    Hozzászólás
    1.370
    Idézet RS Concept eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki beleirhatna a szabalyzatba, hogy csakis neon szin lehet. És mellekelne a RAL kodokat. Ennyi.
    Neon- zold, -piros, -narancs, -rozsaszin és sarga.
    Ahogy feljebb látod, javaslatként benne van.

Senior Member Jossz logója
    Hely
    Egyházashollós
    Hozzászólás
    221
    Csabi, egy kérdésem lenne, talán másoknak is lényeges: az tiszta, hogy a regisztrációs szám a modellen fehér alapon fekete karakterek meghatározott mérettel, stb. A kérdés, hogy ez lehet öntapadós fóliából kivágva is, vagy csak festett lehet, vagy... ?
    Nem szeretném, hogy esetleg ez legyen ott a helyszínen a kifogásolás tárgya...

Üdv: Péter
    "Mobilis in Mobile" - KYP Modelsport - K'Models

Moderátor
    Hozzászólás
    1.370
    Idézet Jossz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csabi, egy kérdésem lenne, talán másoknak is lényeges: az tiszta, hogy a regisztrációs szám a modellen fehér alapon fekete karakterek meghatározott mérettel, stb. A kérdés, hogy ez lehet öntapadós fóliából kivágva is, vagy csak festett lehet, vagy... ?
    Nem szeretném, hogy esetleg ez legyen ott a helyszínen a kifogásolás tárgya...

Üdv: Péter
    Simán lehet fólia. Fehér alapon 20mm-es betűk, számok.

Cs.

Idézet csiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahogy feljebb látod, javaslatként benne van.
    Nincs tobb hozzafuznivalom! tokeletes a fogalmazasa a javaslatnak.
    Az a kék fehér FSR-E hajó ha kapna az elején lévő kétoldali felületre egy-egy flekk neonsarga fóliát... Meg dizajnos is lenne. Meg pláne meg jobban látható.
    A sok ellenlabas talán megérti egyszer, hogy ez az egész azért van, hogy a másik versenyző/mechanikus/bíró időben eszrevegye a döglött hajot. A bojak is azért csíkosak, hogy jól láthatóak legyenek. Egy döglött hajó is alkalmi boja.

Na befejeztem
    Köszönöm Csabi!

Moderátor
    Hozzászólás
    1.370
    Sziasztok!

Aki a helyszínen táborozik, kérem gyorsan jelezze, hogy mivel jön.
    Sátor - (mekkora) , Lakókocsi / lakóautó.
    Köszönöm
    Cs.!

Senior Member
    Hely
    zala
    Telefon
    702417572
    Hozzászólás
    1.236
    Lakóautó 4 fő kb 30 négyzetméter, Gábor 1 fő Sátor 10 nm

Tegnap ellenőriztettema lila-fehér hajómat...40% fehér, 60% lila...Hát nem felelt meg. A lila, a kék (ami nem neon) a fekete, a barna mind "tiltott színek" ugyanez igaz a karbon hajókra, illetve az egyszínű hajókra is. Tehát: minden hajón legalább 2 színű festés, vagy fólia alul is!
    Utoljára módosítva: lekszikovgabor (lex01) által : Ma 09:30
    Navigare necesse est<br />Oimi SZellő :-)

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 56789

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva