Oldal: 5 / 13 ElsőElső 123456789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (126) összesen

Téma: "M" világbajnokság 2019.

Senior Member Jossz logója
    Hely
    Egyházashollós
    Hozzászólás
    252
    Köszi az ügynek az Ő intézését, Csabi!
    "Mobilis in Mobile" - KYP Modelsport - K'Models

Moderátor
    Hozzászólás
    1.401
    Idézet Jossz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi az ügynek az Ő intézését, Csabi!
    Csak tettem a dolgom...

Az utalásról a bizonylat másolatát mindenki küldje el az a.cremona@fimconi.it címre.

A regisztrációkat vissza is igazolták.
    A belga módosítási javaslat első két pontja gyakorlatilag megegyezik a mienkkel. Van egy 3. pontjuk is, ez érdekes. Ecoban betiltanák a visszafordulást a bójahiba esetén. A bünti maradna a kör levonás.
    Cs.

Én is köszi a segítséget,
    Na fizetni azt elfelejtettem , Miért kell azt is ??
    A belga javaslat már valahol volt évekkel korábban, és is jónak gondolom, legalábbis a csattanások száma redukálódhatna
    A VB helyszínre Vissza térve egy korábbi felvetésre szeretnék biztos választ mégpedig a Kemping helye módja (ettől kicsit tartok )
    Bár Kanizsán jól működött ( az azért hazai pálya volt ) nem tudok róla hogy lett volna bármilyen probléma ,
    Itt is a jó hely, és annak kialakítása és komfortja fontos tényező a versenyzésre való felkészülésben. Nem utolsó sorban a ha már a szabadság idejére nézzük akkor egy jó nyaralásnak kell lennie.

Moderátor
    Hozzászólás
    1.401
    Itt egy rajz, most hevenyésztem, ne röhögjetek.

LLBandie.JPG

Valahol láttam egy komolyabb rajzot, ahol a vizesblokk is fel volt tüntetve. Ha megtalálom, kirakom.

Moderátor
    Hozzászólás
    1.401
    Eszembe jutott még valami: Az utalásnál, (aki még nem tette meg) írjátok be a neveteket, különösen, ha esetleg más néven van a számla, amiről utaltok.

Moderátor
    Hozzászólás
    1.401
    NAVIGA Szabálzat Módosítási Javaslatok:
    Ebben a postban fogom aktualizálni a módosítási javaslatokat, ha még érkezne új. (Sok idő nincsen, jún. 1-e a határidő.)

Magyarország
    1. Legyen kötelező a limiter az eco-mono-hydro-fsre (tehát a csoportos) kategóriákban.
    2. Az energia limit értékeket ne évente, hanem vagy csak Világ-, vagy csak Európa Bajnokságon (tehát két évente) határozza meg a TC. - Ez utóbbi csak értelem szerűen akkor érvényes, ha az első javaslat átmegy.

Belgium
    1. Csak limiter.
    2. Ha az 1. átmegy, rögzíthetnénk egy energia mennyiséget.
    3. Ecoban betiltanák a visszafordulást bójahiba esetén. A bünti maradna a kör levonás.

Franciaország
    1 Csak limiter használható minden kategóriában. A limit értékek befagyasztása. Már elég energiánk van.
    2 Minimum akku tömeg meghatározása Franciaország javaslata 350 gr a 2S/3S és 700 gr a 4S/6S akkukra.
    3 Mini Mono & Mini Hydro kategóriáknál minimális tömeg meghatározása (Akku nélkül)
    4 A VB idejét csökkentsük 5 napra.

Bulgária:
    1. A hajók tömegének korlátozása (min/max értékek a csatolt pdf-ben.)
    2. Akku tömeg korlátozás törlése, max. feszültség 43V
    3. Min feszültség futam után: 3.5V

Ukraina
    Javasoljuk a LiPo feszültség határok felemelését és bármilyen feszültségű és cellaszámú LiPo akku használatát tömeg korlátozással (limiter nélkül), vagy korlátozás nélkül (limiterrel). A tömeg és energia értékek maradjanak változatlanok.

" Gondolkozzunk, Béláim! " - Aztán beszéljünk róla az elkövetkező versenyek estéin, esetleg itt. (A személyes beszélgetés jobb lenne.)
    Csatolt f Csatolt f
    Utoljára módosítva: csiga által : 2019-05-31 14:02

Na szerintem kapáltak a németek limiteres ellenszelüknek .
    Nekem tetszik az Eco vissza fordítás tiltása, (de az állandó eco-sok ezt jobban érzik )
    A VB idejét csökkentsük 5 napra ( szerintem akkor országonként 3ra kell csökkenteniük a kategóriánként indulási lehetőséget) Ezt a Doki jobban átlátja ,de valóban jobb lenne . Nagyon sok a 10 nap
    A súly ellenőrzések minimum - maximum újabb ellenőrzési procedúra a meglevő feszültség ellenőrzés mellett. és mindezt dokumentálni

Idézet csiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt egy rajz, most hevenyésztem, ne röhögjetek.

LLBandie.JPG

Valahol láttam egy komolyabb rajzot, ahol a vizesblokk is fel volt tüntetve. Ha megtalálom, kirakom.
    Ez lehetett ?

Ha neked meg neki nem is de a nézőnek biztosan hiányozna 1 1 csaTT

A sok kreatívka agyaljon Walter meg egyre öregebb mentor prof szűrje ki a smart rulét (legyen már elit társaság ez a naviga kontra ami és ausztrál community)

H

@István

Ez a Q..va alfás brigád még éjszaka is siet valahová
    Chevrolet

Senior Member
    Hely
    zala
    Telefon
    702417572
    Hozzászólás
    1.259
    A visszafordulás tiltása jó lenne balesetvédelem szempontjából, viszont túl "szigorú" lenne. Még a monoban is az első hiba 5 másodperc, ecoban mindjárt kör
    Navigare necesse est<br />Oimi SZellő :-)

Oldal: 5 / 13 ElsőElső 123456789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva