Oldal: 8 / 14 ElsőElső ... 456789101112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (133) összesen

Téma: Xiaomi FIMI X8 SE

Junior Member
    Hozzászólás
    2
    Idézet Giggino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom a legújabb Firmware-eket már telepítetted, és a kalibrációkat elvégezted.
    Szerintem töltsd föl a repülési naplókat, és lépj kapcsolatba a Fimi Supporttal.
    (de nem túl gyorsak...)
    Válaszolt a FimiSupport, küldtek egy firmwaret, ami eltüntette ugyan a hibaüzenetet, de az Accelerometer2 X értéke maradt -156.95. Gond ez? A drón repül, de nagyon óvatos vagyok vele.
    Más: 5-6 méter felett compass interference hibát dob. Kalibrálás megvolt felszállás előtt. A hellyel lehet a gond? De miért csak magasban ír hibát???
    Köszönöm

Tapatalkkal küldve az én SM-G960F eszközömről

Junior Member
    Hozzászólás
    2

FW update error

Idézet Giggino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Nem saját tapasztalatból írom, mert nekem egyenlőre működtek a Firmware frissítések. (Bár a tegnapi 1016E gimbal és a 1050G repülésvezérlőt még nem telepítettem.)
    Az RCGROUPS -on ilyen esetekre azt javasolják, hogy egy másik SD kártyát kell beletenni, esetleg a FiMI Navit is újrahúzni.
    Köszönöm az ötleteket, új FIMI Navi-t tettem, de előtte a régi könyvtárakat is töröltem. Egy 8 Gb-os Samsung SD kártya (Class 6!!) mentette meg a cég becsületét. Frissítettem mindent, most kaptam új FCS, gimbal és kamera FW-t.

Member Sandopunk logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    51
    Sziasztok,
    Kotorva a netet azt látom, hogy a firmware-eket még erősen kalapálják, és nem mindig sikerül úgy, ahogy ideális lenne.
    Az lenne a kérdésem, hogy mik a legjobban múkodó fw-k, vagy azok párosításai?
    Esetleg célszerű mindig mindenből a legutolsót használni? Mik a tapasztalatok?
    Mi van abban az esetben, ha nem a legutolsó fw-et szeretném használni; repülőképes marad a gép, esetleg letilt, vagy csak kakukkol, hogy frissítsek?

Másik témakör... ha azt a telefont használom a működtetéshez, amin fogadom - indítom a hívásaimat, stb., akkor az app kezeli ezeket a dolgokat? Teszem azt repülés közben pont hív valaki, de ugye meg sem fordul a fejemben, hogy telefonáljak... Automatikusan elutasítódnak a hívások? Esetleg célszerű olyan eszközt használni ami telefonálásra alkalmatlan, vagy repülőgép üzemmódba tenni a telót?

Köszi!

Senior Member
    Hozzászólás
    1.239
    Kérdezem tőletek aki kapott mostanában a Banggoodról ilyen drónt hány nap alatt jött meg?
    CopterX,Arrow3D,Maya fpv.Feiyu X4,GWSF15, Skywalker Fpv., xen falcon, Zephyr, TS 433Mhz, Futaba T10

Member
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    41
    Idézet leskope eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérdezem tőletek aki kapott mostanában a Banggoodról ilyen drónt hány nap alatt jött meg?
    02.20-án rendeltem meg pre-orderben, 04.17-én adták fel és 30-án kaptam kézhez.
    Mjx F45, ALIGN T-Rex 500 PRO DFC, 450L Dominator, 150 DFC
    Bix3, Fly Baby
    Basher Nitro Circus 1/16 Mini Monster Truck, Turnigy 4WD Mini Rally Car
    Spektrum DX8, DX4S

Senior Member Giggino logója
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólás
    215
    Február 27-én rendeltem meg (miután töröltem a január 04-i GB-es rendelésemet) szintén PreOrderben a többi ua mint dalee -nél.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.239
    Köszönöm a válaszokat.
    Nektek Hollandiából, vagy angliából jött? Az enyém a követés szerint angliában van.
    CopterX,Arrow3D,Maya fpv.Feiyu X4,GWSF15, Skywalker Fpv., xen falcon, Zephyr, TS 433Mhz, Futaba T10

Member
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    41
    Köszönöm a válaszokat.
    Nektek Hollandiából, vagy angliából jött? Az enyém a követés szerint angliában van.
    Nekem Belgium volt az európai feladás.
    Mjx F45, ALIGN T-Rex 500 PRO DFC, 450L Dominator, 150 DFC
    Bix3, Fly Baby
    Basher Nitro Circus 1/16 Mini Monster Truck, Turnigy 4WD Mini Rally Car
    Spektrum DX8, DX4S

Senior Member
    Hozzászólás
    1.239

Senior Member
    Hozzászólás
    1.239
    Másnak is fűrészfogasak a felvételben az élek full HD 60 fps-nél?

Oldal: 8 / 14 ElsőElső ... 456789101112 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva