Oldal: 9 / 12 ElsőElső ... 56789101112 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (119) összesen

Téma: Xiaomi FIMI X8 SE

Junior Member
    Hozzászólás
    2
    Sziasztok!
    Milyen SD kártyát vettetek az X8 hoz? A Kingston 64 gb V3 kevésnek tűnik 4K -ban kiirja a low speedet vele.
    https://www.pcx.hu/kingston-64gb-can...pterrel-694614

Senior Member smith_hun logója
    Hely
    Pécs
    Telefon
    06-húsz-négy négy 42 - nulla 52
    Hozzászólás
    2.788
    Mavic Pro-nál a 64GB SanDisk Extreme v30 kártyát használom hibátlanul:
    https://www.ebay.com/itm/SanDisk-Ult...frcectupt=true
    Írási sebesség: 90MB/s
    összesen 6200HUF körül manapság postával, kb. 1 hét alatt van itt.

Ezen kívül Samsung Evo Plus U3 memokártyáim vannak, 32-64-64-64-128-128GB méretben, hibátlanok. Ez utóbbi (128GB) hibátlanul rögzíti a 4k-t a mobilon (S9+)...

Régen csak Kingston kártyákat, és pendrive-ot használtam, a mai világban nem hozzák azt, ami rájuk van írva...sajnos.

Talán jó kiindulási alap lehet, hogy olyat válassz, aminek az írási sebessége nagyobb, mint a gép írási sebessége...Mavic Pro-nál emlékeim szerint ez 60MB/s, tehát nekem a 90MB/s pont jó is...
    Utoljára módosítva: smith_hun által : 2019-06-18 14:09

Junior Member
    Hozzászólás
    3
    Idézet dalee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Fimi supportal már két hete napi szinten levelezek, hogy nem megy nálam a Smart track. Szinte mindig másnap válaszoltak. Elvileg megtalálták a gondot, alapos tesztelés után FW frissítés formájában elérhetővé teszik a javítást.
    Szia!
    Nekem sem megy a Smart Track, de nekem egy hét levelezgetés után azt kérték, hogy küldjem el nekik a drónt, és küldenek helyette újat, mert fogalmuk nincs, hogy mi a gond.
    Mivel a választ ma kaptam, még nem intéztem semmit.
    Két frissítés is volt már, mióta hibás a drón, de egyik sem csinált semmit a Smart Track hibával.

Member
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    41
    Idézet Hardline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Nekem sem megy a Smart Track, de nekem egy hét levelezgetés után azt kérték, hogy küldjem el nekik a drónt, és küldenek helyette újat, mert fogalmuk nincs, hogy mi a gond.
    Mivel a választ ma kaptam, még nem intéztem semmit.
    Két frissítés is volt már, mióta hibás a drón, de egyik sem csinált semmit a Smart Track hibával.
    Még nekem sem megy, pont egy hónapja írták, hogy megtalálták a problémát, épp ma akarok írni nekik, hogy mi a helyzet.

Nálad mi a hibajelenség. Nálam a következő: kiválasztom a Smart track menüt, visszajön az élőkép, be is tudom keretezni, de nem kék a keret színe, hanem keretezés közben narancssárga, majd átvált pirosra, utána pár másodpercre eltűnik a kép a telefonról, majd visszajön, de nem történik semmi.
    Mjx F45, ALIGN T-Rex 500 PRO DFC, 450L Dominator, 150 DFC
    Bix3, Fly Baby
    Basher Nitro Circus 1/16 Mini Monster Truck, Turnigy 4WD Mini Rally Car
    Spektrum DX8, DX4S

Junior Member
    Hozzászólás
    3
    Én ma postázom vissza Kínába. A Fimi support azon kívül, hogy százféle videót kért a hibáról, nem tudott semmivel biztatni. Végül a Banggood-nak küldöm most vissza, full refund lesz.
    Nekem a hiba úgy néz ki, hogy a smart track menüben bármelyik 3 opciót kiválasztom, megy az élőkép, keretezek és ahogy elengedtem a keretet, a kép kifagy 2-3 másodpercre, majd megy tovább, keret sehol. Próbáltam újraindítani, volt már 2-3 frissítés is mióta használom, töröltem az appot, kipróbáltam másik telefonnal, de semmi nem változott. Javasolták, hogy próbáljam kontrasztosabb objektumon, magasból. Majd próbáljam 10 méter alatt. Küldtem nekik sorban a videókat, hogy sehogy nem megy a dolog. Ugyan ezt megírtam a banggood-nak is, ők azonnal full refundot ajánlottak, így megy is vissza a fenébe.
    Azon gondolkodtam, hogy talán a korai gépeknél fordulhat elő, mert neten 2-3 hasonló problémát találtam összesen. A következőt lehet, hogy inkább a Gearbestről rendelem, ők jóval később kaptak készletet, talán azokkal nem lesz gond.

Member
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    41
    Idézet Hardline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ma postázom vissza Kínába. A Fimi support azon kívül, hogy százféle videót kért a hibáról, nem tudott semmivel biztatni. Végül a Banggood-nak küldöm most vissza, full refund lesz.
    Nekem a hiba úgy néz ki, hogy a smart track menüben bármelyik 3 opciót kiválasztom, megy az élőkép, keretezek és ahogy elengedtem a keretet, a kép kifagy 2-3 másodpercre, majd megy tovább, keret sehol. Próbáltam újraindítani, volt már 2-3 frissítés is mióta használom, töröltem az appot, kipróbáltam másik telefonnal, de semmi nem változott. Javasolták, hogy próbáljam kontrasztosabb objektumon, magasból. Majd próbáljam 10 méter alatt. Küldtem nekik sorban a videókat, hogy sehogy nem megy a dolog. Ugyan ezt megírtam a banggood-nak is, ők azonnal full refundot ajánlottak, így megy is vissza a fenébe.
    Azon gondolkodtam, hogy talán a korai gépeknél fordulhat elő, mert neten 2-3 hasonló problémát találtam összesen. A következőt lehet, hogy inkább a Gearbestről rendelem, ők jóval később kaptak készletet, talán azokkal nem lesz gond.
    Melyik céggel küldöd vissza és mennyiért, fizeti a BG a postát?
    Mjx F45, ALIGN T-Rex 500 PRO DFC, 450L Dominator, 150 DFC
    Bix3, Fly Baby
    Basher Nitro Circus 1/16 Mini Monster Truck, Turnigy 4WD Mini Rally Car
    Spektrum DX8, DX4S

Junior Member
    Hozzászólás
    3
    Idézet dalee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyik céggel küldöd vissza és mennyiért, fizeti a BG a postát?
    Sima Postával. Külföldi levélként EU-n kívülre. Így is kéri a BG.
    Kísérő okmánnyal (ami nem is kell, csak inkompetens a postai ügyintéző) nekem 11705 Ft lett, de amúgy 7705 Ft enélkül. Nem téríti a BG, viszont a paypallal majd futok egy kört, mert elvileg ők visszatérítik egy bizonyos összegig (talán 9000 HUF-ig).
    Majd a rag számot el kell nekik még küldeni, hogy követhető a csomag. Azon túl semmi dolgom, csak várni, hogy megkapják a pakkot és utalják a lóvét.

Senior Member Giggino logója
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólás
    212
    Egy balatoni naplemente...
    4K -ból butítva.

https://youtu.be/Bn-Kn2EaNxs

Senior Member Giggino logója
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólás
    212
    Egy szeles Range test OSD videója (6 Km)

https://youtu.be/DLtVOVcV350

Senior Member csabatex logója
    Hely
    Jászberény
    Hozzászólás
    1.313
    Sziasztok,
    Elvileg a jővőhéten nekem is megérkezik a xiaomi shoptól.
    Már nagyon várom, és figyelek minden posztot...

Oldal: 9 / 12 ElsőElső ... 56789101112 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva