Oldal: 14 / 14 ElsőElső ... 41011121314
Eredmény: 131 - 133 (133) összesen

Téma: Xiaomi FIMI X8 SE

Member Sandopunk logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    51
    Idézet badicszoo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Láttam több videóban, hogy a különböző információkat hang is jelzi a controllerhez csatlakoztatott telefonon. Arra lennék kíváncsi hogy ezt hol lehet beállítani.
    Köszönöm!
    Zoli
    A hang feature-t már néhány verzióval korábban kiszedték az appból valamiért. Nem lehet kézzel bekapcsolni.

Tapatalkkal küldve az én LLD-L31 eszközömről

Junior Member
    Hozzászólás
    4
    Sziasztok, járt már valaki így: már 14-16 műhold van, de még mindig kevésre hivatkozik... alig tudok vele felszálni sok kalibrálás után egyszer csak sikerül, és valamiért nagyon furán lebeg... utána nincs vele gond, repül szépen...
    Ez nem volt így, és mostanában frissítés se jött rá... alapállapot visszaállítva... mit lehetne vele még tennoi?

Junior Member
    Hozzászólás
    3
    Sziasztok. Nemrég kaptam kézhez a 2020-as verziót.
    Több gondom is van vele.

1. A Fimi Navi 2020 app egy Lenovo Tab3 7-es tablet és egy Huawey Y5-ös telefonon is azt írja telepítés után, hogy "Sorry the app is abnormal will exit" és kilép. A Xaiomi Redmi 4x telefonon frankón működik de nem akarom a munka eszközömet erre használni.
    Sehol nem találtam megoldás, hogy a két másik gépen miért nem működik az app.

2. Külföldről a Banggood oldaláról vásároltam az ott lévő hivatalos Xiaomi áruházból egy Xiaomi Fimi x8 se 2020 típusú drónt.
    A vásárlás után a kicsomagolást követően hibát nem észleltem semmin. A készülék üzembe helyezése során a leírásnak megfelelően először a hivatalos oldalról letöltöttem a telefonomra a Fimi Navi app 2020 nevű applikációt. A szükséges beállításokat a telefonomon elvégeztem, majd a kontroller kalibrálásának álltam neki.
    Ennek során azt észleltem, hogy a jobb oldali irányító kart nem, lehet megfelelően kalibrálni, rossz pozíciót mutat folyamatosan, azaz a kar közép állásban is a telefon kijelzője azt mutatja, hogy jobb irányba húzott állapotú.
    Többszöri próbálkozás és mozgatás során sem jött helyre a jobb oldali kar pozícionálása.
    Mivel a kar állása pontatlan feltehetően a drón felszállást követően jobbra fog húzni, ami így irányíthatatlan. A hibáról videót készítettem, mely az alábbi linken érhető el:

https://www.youtube.com/watch?v=14q8BEn8gxY

Gőzöm sincs mit tudnék vele csinálni, eddig sem a Xiaomitól sem a Fimitől sem a banggoodtól érdemi választ nem kaptam.

3. Ez már az én tudatlanságom: mikor a firmwaret akarom frissíteni a Fimi Navi app-ban akkor azt írja, hogy nincs elég hely az SD kártyán. Na most a frissítést a telefonra akarja tenni ?(ill az abban lévő SD kártyára) vagy a madárban lévő 64 Gb-os Scandisk u3-as kártyára? A telón lehet nincs elég hely. De mikor rámegyek a play áruházra és ott keresem ki az appot nem írja, hogy lenne frissítés hozzá....

4. A leglámább kérdés, szerintem a videó felvételt a gép a hasában lévő SD kártyára tteszi és nem a telóra, jól gondolom? Ma próbltam kicsit repülni (a hibás stick ellenére), de hiába nyomtam rá a felvétel gombra nem rögzült se fotó se videó sehova.

Akinek van türelme a fenti pontokra nekem szájbarágósan váalszolni, annak nagyon megköszönöm, eddig analóg drónom volt, ezek a kérdések most újak nekem.

köszi.

Oldal: 14 / 14 ElsőElső ... 41011121314

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve