Oldal: 3 / 13 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (130) összesen

Téma: Xiaomi FIMI X8 SE

Senior Member smith_hun logója
    Hely
    Pécs
    Telefon
    06-húsz-négy négy 42 - nulla 52
    Hozzászólás
    2.845
    Idézet Giggino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...Bízom a fejlesztőikben, eddig nem csalódtam bennük...
    Engem ez a mondat bíztat...ezek szerint több cuccod van tőlük, és bejött...szerintem megy a hype-olás, és szimplán időt akartak megtakarítani a fejlesztésben...

Senior Member
    Hely
    Vasalja
    Hozzászólás
    1.345
    Idézet smith_hun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sok videó került fel, és még több előszériás gép van kinn a youtuber emberkéknél...nagyon sok gépnek nem olyan a test kialakítása, mint ami a végső kialakítás lesz...pl. hiányoznak az alsó szervó kimenetek...

Én úgy vagyok vele, hogy az árban konkurens DJI Spark-ot (mivel azt az A3 már elverte) az X8SE simán leveri...1-2 napja került fel egy fw. frissítés utáni összehasonlító tesztvideó a Mavic Air vs. X8 kettősről...nekem az X8 videóminősége szebb volt egy kicsivel...

Hát...
    Az X8 képe eléggé remegett, és annak ellenére, hogy 2.2-es fényerőt írnak a kamerára (Air 2.8), eléggé látszik a zajosodás. De ha havas tájon, napsütésben zajos, akkor milyen lesz rosszabb fényviszonyok mellett?
    Ahogy az is tény, hogy az Air hibája is jól látszik. Kicsit életlenek a távolabbi ojjektumok.

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.845
    Lehet elkezdeni pesszimistának lenni...ma kellene elkezdeni a kipostázást...Banggood-on ~2650db előrendelés van eddig. Kizárt, hogy a BG ezt teljesíteni tudja időben...

Az üzlet méretére jellemző, hogy ez a 2650db előrendelés kb. 376millió forintos bevétel...ha ezt egyszerre kérné vissza mindenki, lehet megroggyanna a BG egy kicsit...

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.845
    Azért lesz fény az alagút végén...

Úgy tűnik, hogy a precíziós leszállás az esetek többségében -ha betartunk pár észszerű feltételt- működik. Ahogy sejtettem, azoknál a felhasználóknál akiknél nem működött, hiányzott az a drón-leszálló, amin jól felismerhető "H"-betű van. Akit figyeltem, annál ugyan narancsszínű volt a leszálló, de "H"-betű helyett egy quad kép volt...nem is ismerte fel a gép, pedig a leírás is írja, hogy a leszállón lévő "H"-betűt ismeri fel a kamera. Amire kíváncsi leszek majd, hogy a fő kamerának kell lefelé néznie, vagy a hasa alán lévő kamera fogja felismerni a "H"-betűt? Én úgy gondolom, hogy a lefelé néző mozgást érzékelő kamera fogja felismerni...ez lenne a logikus.

Mavic Air vs, X8 SE videó:

Akinek éles a szeme, és kicsit jobban is emlékszik mit látott a videókon, akkor ezen az összehasonlító videón kiszúrhatta, hogy 4:24-nél ugyanaz az ezüst színű autó látható, mint a 8km-es hatótáv tesztvideón. Így a 8km-es hatótáv videón a készítője bukott, mert innen kezdve lehet tudni, hogy autóból követve, illetve szerintem az autót követve készítették...A kommentekben nem is erősítette meg a tulaj, hogy autóból készítette, de innen kezdve már tudjuk, hogy mi a helyzet...
    Csak az a baj ezzel, hogy semmit sem ért...mert az elméletileg megtehető út kb. 20-22km lehet...így a 8km amit repült...érdektelen eredmény lett...

Mondjuk azt sajnálom, hogy az elejébe nem tudtak legalább egy szenzort tenni, hogy biztonságosabb legyen...

Senior Member Giggino logója
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólás
    214
    Március végén kezdik szállítani a BG és GB -es rendeléseket... :-(
    https://www.rcgroups.com/forums/show...A%2A%2A/page74

Így legalább lehetőség van egy kis "zárcsökkentésre"

A BG-nál a 502c6b -kóddal 15% kedvezmény azaz 424.15 tallér az ár
    + szállítási biztosítás
    - GA visszatérítés és a hitelkártyára járó kedvezmény

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.845
    Utólagosan ezt lehet egyáltalán aktiválni? Vagy csevegjek a BG ügyintézővel, hogy mi a helyzet?

Hely
    Salgótarján
    Hozzászólás
    214
    Idézet smith_hun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Utólagosan ezt lehet egyáltalán aktiválni? Vagy csevegjek a BG ügyintézővel, hogy mi a helyzet?
    Én ma lemondtam a GB-s rendelésem, holnap érkezik a visszafizetés a PayPal számlámra, és megrendeltem ma a BG -ról ezzel a kóddal.
    Kíváncsi leszek mennyivel később kapom meg...

Junior Member
    Hozzászólás
    4
    Régi szabályom, hogy nem rendelek elő semmit, most megszegtem, de utoljára.

Bíztam a tegnapi postázásban azért, hisz a GB legalább módosítgatta a dátumot. Bangoodon meg a tegnapi dátummal változatlan minden. Tegnap majdnem vettem egy Tellot addig, de akkor lassan egy használt Mavic Pronal járnék, és utálnám magamat
    ...
    Az új videókban legalább már nem babakék minden, remélhetőleg legalább használható lesz mire megkapjuk :\

Hiszti off

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.845
    Én nagyon erősen gondolkozom a teljes lemondáson, és helyette egy új Mavic Air került képbe...magyarországi vétel, gari, szenzorok ütközés ellen, stabilabb repülés, stabilabb rc kapcsolat...ma olvasgatok mavic air ügyben, aztán meglátom mi lesz...ha addig küldik oké, ha nem, akkor mavic air...

Hely
    Salgótarján
    Hozzászólás
    214
    Ma reggel meg is érkezett a visszafizetés.
    Én biztosan kitartok, április közepére itt lehet.
    Tudom mit akarok venni és azt is hogy mennyit akarok rá áldozni.
    Most már nagyon kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle...
    Annak ellenére, hogy a YT videók eddig kevés bizakodásra adtak okot.
    Megnézem őket elolvasom a kommenteket, de az igaz majd az lesz ha én faggathatom...
    ;-)

Oldal: 3 / 13 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve