Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen

Téma: Toys*Port Bingo Race Topmodell

Hi,

Minden kedves magyar hajómodellezőnek és klikkelőnek kellemes karácsonyt kívánunk.
    (az Akciós ár 2020. Jan 6. ig kiterjesztve)

Eddig az időpontig illetve 14 éves korig ingyen postázom neked ha pár értelmes sorral itt megindokolod hol és MIért hajókáznál a kis bárkával)

Chevrolet

Hi,

Tekintettel arra hogy Vettel bácsiba igen mélyen helyeztük a bizalmunkat és a hétvégén ismét Budapestre érkezik, ezen a héten a Vettel-Ferrari-Design hajócskát most 20 % kedvezménnyel viheted a Balatonra.

H
    Chevrolet

Hello,

Lenne itt 2 db BR hajótest.

Bizony egy készre szerelt hajócska nem olcsó, főleg ha figyelembe vesszük hogy az eredeti ára 115 EUR azaz 39.100 Ft

Most ezeket a testeket megkaphatod ingyen illetve csak annyit kell tenned ennek érdekében hogy felteszel majd egy videót a YouTube ra és megemlíted benne; a Toys'Port szponzorálta.

Standard változat is van, nevezetesen 10.000 Ft ért megvásárolod.

Üdv
    Chevrolet

Senior Member
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólás
    2.691
    Szia

Van-e határideje a video-feltöltésnek? Engem érdekelne az ajánlatod, csak totál kezdő vagyok motorcsónak ügyben. 13 éve repülő-modellezek, 2 éve van egy vitorláshajó modellem, de a motorcsónakban mostanában kezdtem fantáziát látni.

Nos???
    "Könnyű, erős, olcsó.
    Kettőt választhatsz."

Szia,

Mivel nem Naviga versenyre készül, ezért deadline nincs. (ami nemcsak az USA ban kegyetlen)

De hogy ne nálad porosodjon tovább legyen max 3 hónap, ami nem jelenti azt hogy nem lehet 1 hónap alatt megcsinálni.

Ha egy precíz és pontos munkához szükséged van a 3 hónapra az mind a tiéd.

H
    Chevrolet

Senior Member
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólás
    2.691
    Szia

Korrekt ajánlat, el is fogadom.
    Annyit módosítanék, hogy ha mégsem készül el 3 hónapon belül, akkor kifizetem a kért összeget. Mindettől függetlenül feltétlen készítek majd egy videót az elkészült remekműről és mindenképpen meg fogom említeni a felajánlást és a neveteket.

Dani
    "Könnyű, erős, olcsó.
    Kettőt választhatsz."

Rendben, a többit pü ben

(hozzátéve; soha nincs kizárva hogy pont egy ártalmatlan kezdő hoz egy innovatív megoldást amit mi a versenyzésbe vihetünk)
    Chevrolet

A csapatépítés jegyében mindkét hajótest építés alatt.

Vettel bácsinak pedig építünk Aston Martin Design t

H
    Chevrolet

Senior Member
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólás
    2.691
    Igen, igen. Nálam épül a hajócska. Minden alkatrész legyártva, előkészítve. Csak a postást várom, hogy készre lehessen szerelni a gépet.

Köszönöm a felajánlást!

D.

ui.: Harley, írtam neked pü-t a kormánylapát ügyében.
    "Könnyű, erős, olcsó.
    Kettőt választhatsz."

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve