Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: 1/8 Losi TLR Eight-t 2.0 Elektromos Truggy

Member
    Telefon
    70/3381484
    Hozzászólás
    83

1/8 Losi TLR Eight-t 2.0 Elektromos Truggy

Eladó a képeken szereplő Losi TLR Eight-t 2.0 elektromos truggy. Hobbypro átalakító szettel lett elektromossá alakítva. Egy csere kapcsán került hozzám, a képekből felmérhető az autó állapota, szerintem egyben van, a kihajtásokat is fotóztam. Alul egy csavarfej megszakadt, amely az akku tálcát tartja, nem fogod csavargatni.
    Elsősorban BL szettel együtt szeretném eladni, csak akkor megy külön ha a rollerra elektronika nélkül van vevő, az ár a komplett autóra értendő elektronikával.

Néhány paraméter:

- Turnigy Trackstar 120A 2-4s 6V/3A ESC
    - Turnigy Trackstar sensored 2400KV brushless motor
    - A közép diffinél az egyik csapágyat cseréltem, hézagot beállítottam, új 45T spurt kapott
    - Elől gyári tuning alumínium Hub-ok
    - Hongnor The X 80%-os kerekek, de kérésre Losi-t, Proline-t is tudok adni
    - Kasztni a képen látható állapotban, ez nitros kasztni, vágások, repedések előfordulnak, de egyben van

Egy dolog hiányzik a boldogsághoz, az pedig egy hosszabb szárú pinion (5e Ft), mert az alap pinion nem éri el a spurt. (Olcsóbb megoldás, ha bevágsz egy kb. 5mm alu lapot a közép diffitartó és motortartó alá, így megfordítható a diffi anélkül, hogy a spur beleérne az alvázba (esetleg az alvázat vágod ki a spurnak), ehhez tudok adni pinion-t több méretben. Ezzel most nincs időm/kedvem foglalkozni.)

ÁR: 72000Ft Személyes átvétel Debrecenben, vagy postázni illetve futárral tudom küldeni a vevő felelősségére és költségére minimum a szállítási költség előreutalását követően. Csere csak ha látok benne fantáziát, elsősorban eladnám.
    Csatolt k Csatolt k
    • Fájl típus: jpg 1.JPG (1,14 MB, 30 olvas)
    • Fájl típus: jpg 2.JPG (969,2 KB, 29 olvas)
    • Fájl típus: jpg 3.JPG (1,18 MB, 24 olvas)
    • Fájl típus: jpg 4.JPG (1,34 MB, 21 olvas)
    • Fájl típus: jpg 5.JPG (1,17 MB, 19 olvas)

Member
    Telefon
    70/3381484
    Hozzászólás
    83

Member
    Telefon
    70/3381484
    Hozzászólás
    83
    Eladva, köszönöm!

A téma címkéi: