Idézet gyurka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hobbykinges dudát nem érdemes venni.Mindenki panaszkodott a másolatra,persze vitrinbe tökéletes mert szépen nézz ki.Ha komolyan akarsz vele foglalkozni akkor az Ebayon lehet fellelni eredeti Dynajet (Red Head)példányt párszáz dollárért.Mindenképp érdemes szelepet venni tartalékba hozzá mert ez 1-2 startot bír és elég.A Benedek György féle Aerojet duda rajza fellelhető az interneten,én is már nekiálltam,csak a házat kéne összerakni hozzá.Amit lehetett kapni régen barkácsboltban az a Úttörő nevű duda,pár példány valóban fellehető itt ott.de beinditani/elbaxni kár lenne oly ritka.Anyagokat a készítésükhez itthon lehet beszerezni,ne kérdezd mert elfelejtettem hol,de egy bibi van csak négyzetméternyi anyagokat adnak szép áron...
Nem is tudom hogy írjam, Te rendesen otthon vagy a duda hajtóműben! Most sikerült a Műegyetem könyvtárából kihozatnom a Bánóczy Kálmán Rezgőszelepes gázsugár hajtóművek c. könyvét. Már egy éve üldözöm, itt volt csak. Délután nálam lesz. Néztem az Ebay-on, tegnap járt le egy licit 45.000- + szállítás és most van egy olyan tipusú amit írtál (Dynajet) az viszont 100.000- felett indul. Köszönöm Mindenkinek, aki szánt rá időt hogy olvassa, esetleg hozzá is írjon ehhez a témához! Remélem itt nem fagy le ez!