Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen

Téma: Lupa tavi ECO-Mono-Hydro verseny

Senior Member mogyi01 logója
    Hozzászólás
    208
    Én is mennék.

Üdv:
    Majoros Laci
    üdv:
    Majoros Laci
    H-120 Tomcat Mono2 DX8

Senior Member Jossz logója
    Hely
    Egyházashollós
    Hozzászólás
    211
    Én is mennék.

Üdv: Koltay Péter
    "Mobilis in Mobile" - KYP Modelsport - K'Models

Moderátor
    Hozzászólás
    1.306
    @Pisti 11h.kor lesz a tónál. Ha lehet, gyere el. Még nem biztos, hogy ott tudok lenni, dolgozom, de igyekszem. Előtte beszéljünk!

@Mindenki -Akkor bevállalom, ha nem merül fel olyan körülmény, ami kizárja a biztonságos versenyzést. (pl. fürdőzők, búvárok, nyílt vízi úszóverseny, még a wakeboard is necces...)

@ Szakbizottság A bizonytalansága miatt nem bajnoki fordulónak írtuk be a versenyt. Ha megtartható, mi legyen?

Cs.

Senior Member Jossz logója
    Hely
    Egyházashollós
    Hozzászólás
    211
    Bár nem vagyok Szakbizottság, és nem akarok belevau, de mit veszíthetünk? Ha nem lesz meg a szükséges létszám a kategóriában, akkor úgysem lesz pontszerző, ha viszont meglesz, akkor plusz egy lehetőség a pontgyűjtésre.
    Hacsak nincs valami külön kitétel a pontszerző versenyekre, amit nem vettem figyelembe...

Üdv: Péter
    "Mobilis in Mobile" - KYP Modelsport - K'Models

Moderátor
    Hozzászólás
    1.306
    Idézet Jossz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bár nem vagyok Szakbizottság, és nem akarok belevau, de mit veszíthetünk? Ha nem lesz meg a szükséges létszám a kategóriában, akkor úgysem lesz pontszerző, ha viszont meglesz, akkor plusz egy lehetőség a pontgyűjtésre.
    Hacsak nincs valami külön kitétel a pontszerző versenyekre, amit nem vettem figyelembe...

Talán csak annyi, hogy nem tudjuk még, milyenek lesznek a körülmények. Pl. stég, mentő hajó, pálya. Részemről mehet a bajnoki forduló, ha nem lesz nagyon más a pálya. De nem az enyém a döntés. Én komolyan gondolom a demokráciát.
    A végleges döntésig van 7 napunk...

Ma voltunk Miklósi Pistivel egy, a NVESZ mint szervező és a Lupa tó mint a helszínt biztosító szponzor , valamint a többi sportág képviselőivel egy tájékoztató jellegű beszélgetésen. Sok minden nem tisztázott még, viszont az idő kevés. Ahogy ment a diskurzus, egyre inkább az volt a véleményünk, hogy nem tudjuk megcsinálni a körülmények miatt. (Lesz strand, kajak-, sárkány hajó-, tájékozódási búvár-, nyílt vizí úszó verseny, vízi kosárlabda, kűzdő sportok, RC autó stb. (nem mind a vízben) ) Aztán megmutattunk egy futam részletet, hogy miért is félünk, meg mitől és másodperceken belül az volt a válasz, hogy "Ez kell! Megoldjuk!" -Hát, meglátjuk...

Abban állapodtunk meg, hogy összejövünk megint, amikor már csak e témával foglalkozva megbeszéljük technikai feltételeket és a lehetőségeket.

- Szerintem a magunk megmutatása miatt nagyon jó lenne ott lenni. A publicitást ki is kéne használni ismertető anyaggal, kontakt szórólappal, amit az érdeklődőknek adhatunk. Hátha találunk új versenyző(ke)t. De bajt, balesetet nem akarok. Ha nem tudjuk biztonságosan megcsinálni, akkor nem szívesen mennék bele...

Minden esetre számítok Rátok, kérlek, ha úgy sikerül, hogy lesz verseny, gyertek el minél többen! És a rendezésben is kérem a segítségeteket, ahogy eddig is. Megpróbálom elhívni az anya egyesületemet is segítségnek.

Cs.
    Utoljára módosítva: csiga által : 2019-05-17 15:07

Junior Member
    Hozzászólás
    1
    Sziasztok.
    Köszönöm a befogadást, és én is szivesen mennék versenyezni és ha tudok segiteni a szervezésben kérlek szoljatok.
    Üdv Balázs

A hétvégén bejelentettem Nektek, hogy mivel ezidáig semmi visszajelzést nem kaptam, az eseményt rendező szervezettől, nem lesz verseny a Lupán jún. 22-én.
    Nos, tegnap délután(!) megkerestek a Nemzeti Versenysport Szövetségtől, hogy pénteken találkozzunk a helyszínen.
    Kérdésem - és gyors válaszokat kérek rá: Ki jön el, ha megcsináljuk a versenyt?
    - Hangsúlyozom, a technikai felkészülésre nagyon kevés az idő, (persze ez függ a pálya elhelyezkedésétől is) de ha jöttök, megcsináljuk. A modellezés népszerűsítésében - egyáltalán bemutatásában - lehet nagy segítségünkre egy ilyen méretű rendezvényen való megjelenés. Ott lesz egy csomó más sportág, a média, nézők tömege, szóval nem kéne kihagyni.
    Az biztos, hogy ha nem tudjuk lekeríteni a pályát a fürdőzők elől, akkor nem tudunk ott versenyt rendezni. De ha nem lesztek ott, akkor sem... Szóval első lépés, hogy tudjam ki(k)re számíthatunk?

üdv.:
    DCsaba[/QUOTE]

Idézet Jossz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Senior Member
    Hozzászólás
    114
    Sziasztok!
    Ez egy jó lehetőség a kategóriánk népszerűsítésére. Ott leszek.
    Katona János
    SylKa Modellsport (http://www.sylkamodell.hu), Jako Modell és Makett (http://jakomodell.hu/) K-Models

Igen Jani

Ha ez nem, akkor szinte semmi sem segít a hajó modellezés népszerűsítésében.
    Azt gondolom szinte akkora összefogás szükséges mint a E.B. és V.B megrendezéséhez kellett, azzal a különbséggel hogy itt csak egy napra koncentrálódik az energia bevitel .
    Cserébe kis szerencsével kaphatunk az érdeklődőkön keresztül utánpótlást.
    Ahogy a Csabi is írta az egyik szervező akinek megmutatta a videót felcsillant a szeme és tényleg emelt hangon mondta hogy ez kell .
    Ha meg is kapunk mindent tőlük, az jobbára csak a hely lesz, a többit nekünk kell hozzá adni munkával és hozzáállással .
    Egy kis túlzással szerintem ez egy vízválasztó lesz a kategóriáink létében .

Senior Member karcsi logója
    Hozzászólás
    2.689
    ECO-val és Mini-ECO-val mennék.
    ... soha nem lehet elég gyors!

K'Models - AsA Team member - JakO Modell - SG Modellsport - KYP Modelsport

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    443
    Sziasztok!

Sajnos én nem tudok részt venni ezen a versenyen, mert épp akkor jövünk haza a nyaralásból.
    De mindenkinek nagyon jó versenyt kívánok.

Üdv.
    Czobi
    Navigare necesse est!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve