Oldal: 3 / 10 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (99) összesen

Téma: Lupa tavi ECO-Mono-Hydro verseny

Moderátor
    Hozzászólás
    1.400
    Sziasztok!

Tegnap este kint voltunk megint a szervezővel. Pisti is ott volt. (megint)
    Megállapodtunk. Abban maradtunk, hogy egy-két napig még nem kötelezzük el magunkat, de megteszünk mindent, ami tőlünk telik, hogy ott legyünk. (Ezzel őket is igyekeztem motiválni, hogy segítsenek csak. Szimpatikus, segítőkész a helyi kontakt.

Ez egy 4 napos monstre rendezvény lesz jún.20-23-ig, ahol mindenféle sportok egyszerre felvonulnak a strandröplabdától a sárkányhajón, kajakon és tájékozódási búvárokon, RC-autókon át a karatéig. A jelentkező szövetségek a Nemzeti Versenysport Szövetségnek fizetik a nevezési díjat, ők biztosítják a külön erre az alkalomra tervezett érmeket. Jelen lesz a média, -hatalmas promóciós lehetőség.

Ami mindenképpen kell:

- Stég - A helyszínen kapunk úszó napozót, 6-8m hosszú, 4-6m széles. Odaviszik, kikötik a még épülő "Samsung Beach House" (ezt kell keresni) stégjéhez.

- Mentő csónak - kapunk. Tegnap találtuk, lebeszéltük, megkapjuk. 24V-os, elektromos.

- Bóják - A Cserge tanyán van egy rakat új bója. úgy tudom, a hét végén mentek gyakorolni (nagyon helyes, hajrá! - én sajnos esküvőre vagyok hivatalos, nem tudok ott lenni.) Aki fel tudná vállalni a feladatot, hogy elhoz egy készletet tartalékkal, kérem jelezze.

A pályát fel kéne rakni péntek este, mert az sok idő. (reggel 9-ig lehetnek bent az autók.)
    - Pálya - súlyokat kaphatunk a helyiektől (még nem biztos) A pálya lerakását is megoldanák, de nem nagyon merem egyedül hagyni őket, még nem láttak ilyet. Szóval kötél/kábel segítségével a partról kikötve gondoltam, szemben egy úszó járdához rögzítve. A víz mélysége 4-12m.

- Antenna tartó ponton - Ha valaki tud kölcsön adni, megköszönném. (Lujó, Nagy Sanyi?)

- Antenna - új kábelt megvettem, közepe készen van.

- Fa/parafa tábla, amin az eredmények lesznek - ? -Talán a helyiektől, vagy az NVESZ-től kaphatunk.

- Nagyon fontos lenne, hogy a nevezéseket leadjátok minél előbb, mert 27-én legkésőbb a létszámot jelentenem kell. A versenyzők, bírók ingyen mehetnek be a helyszínre, az előre regisztrált hozzátartozók féláron. (2000,-Ft) Strand, különböző versenyek, sok látni való lesz ott! - ÉS PERSZE MI!!! A nevezési díj A NVSZ-felé 2-, vagy 3 ezer forint, ez attól függ, hogy hogy ítélik meg a nekünk biztosított infrastruktúrát. - Ezt (és a többi költséget) igyekszem a Szövetséggel leboltolni. Télen már leadtam egy előzetes költségvetést. - Meglátjuk!

- Valami szóróanyag, amin kontakt(ok) van(nak), ha valakinek érdeklődése támadna. Max. néhányszor 10 db. kártyára gondoltam. (Kicsit szkeptikus vagyok, de legyen nálunk.) - ki tudná bevállalni?

- estetleg játszós hajó, amit szünetben érdeklődők kezébe adhatunk.

Ha térképen megnézitek, a Budapest felé néző nagyobb részen, a gát mentén lesz a pálya. Pontosan itt, a búvárbolt és a Rosé Los Tiki Summer között. Aznap ott fürdési tilalom lesz, csak wakeboardosok (úszó járdán túl), illetve Flyboardosok (nagyon távol) lesznek azon a területen.

Reggel akár 7-kor vagy korábban is kezdhetünk építkezni, 9h-kor a kocsikkal ki kell menni.

A verseny 3-3 futamból tevődik össze, utána viszont még az este bontanunk kell.

Most hirtelen ennyi, kérlek reagáljatok. Ötletek, mire nem gondoltam, mit tudtok segíteni, stb.

Köszönettel:
    Dánielfy Csaba H-1724
    Utoljára módosítva: csiga által : 2019-06-03 16:38

Senior Member
    Hozzászólás
    128
    Vikit megkérem tervezzen névjegykártya méretű szóróanyagot, és vállalom a nyomtatást is.
    A tartalmat illetően kérnék egy kis segítséget, kinek vagy kiknek az elérhetősége legyen rajta?
    Katona János
    SylKa Modellsport (http://www.sylkamodell.hu), Jako Modell és Makett (http://jakomodell.hu/) K-Models

Moderátor
    Hozzászólás
    1.400
    Idézet syl-KA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vikit megkérem tervezzen névjegykártya méretű szóróanyagot, és vállalom a nyomtatást is.
    A tartalmat illetően kérnék egy kis segítséget, kinek vagy kiknek az elérhetősége legyen rajta?

Vagy a Tied, vagy a Klubodé, de mindenképpen olyan ember elérhetősége, aki a témával kapcsolatban érdemben segíteni tud, vagy tudja, kihez kell/lehet irányítani az érdeklődőt. - És a fórum URL-je, ahol talál választ a kérdéseire, vagy ahol megtalál minket.
    Közösségi média elérhetőség (- ahhoz azért azt is pörgetni kellene.) stb.

Cs.

Moderátor
    Hozzászólás
    1.400
    Akkor összefoglalom, hol tartunk: ( Jó lenne, ha szabályos nevezési adatok (MMSZ- szám, kategória, transzponder ) is meglennének. Ennek hiányában a megszokott kategóriáitokat írom ide. Ha valahol tévednék, szóljatok!

Mini Eco:
    Lekszikov Gábor
    Barta Róbert
    Kozári Gábor ?
    Katona János
    Kukorelli Károly
    Vallyon István
    Barbér Máté
    Tóth Ferenc

Eco Expert:
    Kohuth Ferenc
    Lekszikov Gábor
    Barta Róbert
    Kozári Gábor ?
    Koltay Péter
    Katona János
    Kukorelli Károly
    Vörös Tibor Canissa M.E.
    Vallyon István
    Tóth Ferenc

Mini Hydro:
    Kohuth Ferenc
    Czimre Attila
    Péter Róbert
    Katona János
    Vörös Tibor Canissa M.E.
    Dánielfy Csaba

Mini Mono:
    Péter Róbert
    Harcsa Attila
    Dánielfy Csaba
    Miklósi István

Mono1
    Nagy Sándor id.
    Miklósi István
    Hallas Balázs

Mono2:
    Miklósi István
    Majoros László
    Nagy Sándor id.
    Nagy Sándor ifj.
    Dánielfy Csaba

Jelenleg úgy áll, hogy a mini mono elbukik... - Ki kéri a tartalék hajómat kölcsön?
    M2-ből is jól jönne még egy hajó legalább. (kettő még jobban jönne!)
    Utoljára módosítva: csiga által : 2019-06-03 16:14

Senior Member
    Hozzászólás
    118
    Szia Csabi

nem gond ha nem lesz mini mono, úgy is kell minnden mással is foglalkozni
    egy napra elég a többi kategória is.

Üdv.
    Robi

Moderátor
    Hozzászólás
    1.400
    Idézet PR eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Csabi

nem gond ha nem lesz mini mono, úgy is kell minnden mással is foglalkozni
    egy napra elég a többi kategória is.

Üdv.
    Robi
    Nekünk nem gond, persze. (-HacsakaznemhogyabbanszeretnékindulniaVB-n) De amivel valaki kezdőként versenyezni tud, az éppen a mini kategóriák valamelyike. Ugye, most az érdeklődőknek (is) játszunk. A Mono2 roppant látványos, de nem adnám egy kezdő kezébe gyakorolni...
    Összességében nyerünk 1/2 órát, ha nem tud indulni, de jó lenne megmutatni. - Szerintem.
    Cs.

Moderátor
    Hozzászólás
    1.400
    Antennánk már van, Nagy Sanyi elhozza a pontonját, akkor az is lesz.

@Koltay Peti Lesz a hétvégén edzés a Csergén? - Akkor valaki elhozhatná a bójákat. (meg ott is van egy régi pontonom. - Tudod, ami összeborult. )

Támadt egy ötletem: Ha áttennénk a programot vasárnapra, feltéve, hogy a két Mono-s versenyző akkor már el tud jönni, mindenki másnak jó és a nagy rendezvény szervezői is elfogadják, az plusz 4 hajót jelentene. Mit szóltok hozzá? Persze, ez csak akkor járható, ha nem veszítünk miatta másik versenyzőt. Reggel két-három telefon után visszatérünk rá.

Cs.

Ha adsz hajót, aksit én bevállalom a mini mono-ban a bokszzsák szerepét, vevőm rádióm van . (üssetek)
    Én nagyon örülnék +2 monósnak akkora hely van hogy csak na, ésszel indulva nagyon elférnénk és demonstratív módon valóban látványos ha 6-8 hajó megy,
    mint ahogy az Eco-knál is elfér a 8 hajó most ezen a helyen.
    A vasárnap nekem jó, szerintem csak az írjon aki nem tud jönni a vasárnap, illetve az aki eddig a szombattal bajban volt DE tudja vállalni a vasárnapi részvételt.

A bójákért 9-én vagy 16án ki tudok menni ha nem kell hamarabb .

Én továbbra is keresgélek kicsi könnyű egyszerűen mozgatható csónakot amire elektromos motort felrakhatjuk (nem bízom abban hogy azt az egy csónakot mi kizárólagosan használhatnánk) Ha más nem lesz marad a gumicsónak.
    Utoljára módosítva: tantinagynéni által : 2019-05-22 14:43 Oka: pontosítás

Member
    Hozzászólás
    67
    Szia Csabi!
    Nekem jó a vasárnap is.
    Üdv: Postás

Junior Member
    Hozzászólás
    26
    Sziasztok!

Vasárnap nagy örömmel csatlakoznék én is Mono 1 és 2-es csónakkal! Természetesen az építésben és bontásban is segíteni fogok!

Üdv, Szakony István

Oldal: 3 / 10 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve