Eredmény: 1 - 2 (2) összesen

Téma: Eladó Super Chipmunk - 1,8 m

Senior Member
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólás
    2.683

Eladó Super Chipmunk - 1,8 m

Tisztelt modellezőtársak

Eladó lett robbanós repülőm. Szinte mindig csak elektromotoros gépeim voltak. Akartam egy robbanóst, de végül rá kellett jönnöm, hogy nem szeretem a robbanózás körüli kényelmetlenségeket.
    A repülőt tavaly ősszel vettem. Rövid repülés után jött a tél és elkezdtem átépíteni a gépet, mert a gyári megoldások nem tetszettek. Szinte kész vagyok, de elment a kedvem az építéstől. Sok a munka, nem jutok el odáig, hogy be is fejezzem a gépet.
    Alapvetően festeni kéne, meg összerakni és kész is lenne. Amit megcsináltam rajta: a gyári gyenge szárnyfelfogatást és tűzfalat rétegelt lemez + üveg-kompozit szerkezetre cseréltem. Köszönő viszonyban sincs a gyári merevségéhez képest. Szerelőtálcákat tettem a gépbe több ponton, hogy könnyebben lehessen rögzíteni akksit, tankot, stb. A szárny foszlott gyári fóliáját leszedtem, üveg-kompozit megerősítést kapott a szárnyközép és újra építettem a rögzítőstiftek fészkét. A szárny is lényegesen merevebb lett a gyárihoz képest. Függőleges vezérsík + oldalkormány újra építve. Ezek is merevebbek, mint a gyári. A törzset megerősítettem üveg-kompozittal, ahol kellett.

Tulajdonságok, részletek:

- 1,8 m-es fesztáv
    - RCGF 26 ccm benzines moci
    - minden szervó HITEC
    - minden alkatrész rendelkezésre áll, csak össze kell rakni (függőleges vezérsíkot / oldalkormányt és futóművet elfelejtettem lefotózni)
    - vadiúj légcsavar
    - komplett felújítókészlet a karburátorhoz
    - adok hozzá egy bontatlan literes 2T olajat (Repsol)

Irányár: 70.000 Ft

Fotók:

Üdv;
    Dani
    "Könnyű, erős, olcsó.
    Kettőt választhatsz."

Senior Member
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólás
    2.683
    Változott az eladás tárgya, mivel a motort, légcsavart megvették.

Legyen így a gép irányára 35.000 Ft.
    "Könnyű, erős, olcsó.
    Kettőt választhatsz."

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve