Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 23456
Eredmény: 51 - 59 (59) összesen

Téma: Egy MiG-21 PFM felélesztése

Senior Member csp logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    640
    Szép munka. Gratulálok mindenkinek aki ebben részt vett. Külön jó látni, hogy továbbra is gondos kezekben van ez a különlegesség!
    Sok sikert a továbbiakban!

Senior Member billmester logója
    Hozzászólás
    333
    Sziasztok!
    Sajnos el kell adnom a gépet. Nem így terveztem, de ilyen az élet...
    A munkát és a blogot folytatom, amíg repkész nem lesz, nem adom ki a kezemből félkészen.
    A berepülés attól függ, hogy mikor lesz rá vevő.
    Szeretném, ha ez az egyedi gép itthon maradna, ezért még a saját költségeim alá is hajlandó leszek bemenni.
    Itt jeleztem először, máshol még nem hirdetem, ha nem lesz érdeklődő, megy fel facebook-ra... muszáj pénzzé
    tennem, mese nincs.
    Ha érdekel, hívjatok fel, az a leggyorsabb.
    Igény esetén adom hozzá a beállított/felprogramozott girót is.
    20/5441551
    Üdv, bm
    Bf-109E, FW-190A, Ju-87B, Fi-156C, Do-335, Catalina, FuntanaS, Skeeter, MiG-21, Styroman Funcub, meg egy repülő cápa... de ez dinamikusan változik

Hozzászólás
    333

A céges lézer előnyei...

Az építés folytatódik az orrfutó ajtókkal, az egyetlen olyan résszel, ami hiányzik a gépről. Már nem sokáig...
    Bf-109E, FW-190A, Ju-87B, Fi-156C, Do-335, Catalina, FuntanaS, Skeeter, MiG-21, Styroman Funcub, meg egy repülő cápa... de ez dinamikusan változik

Hozzászólás
    333
    Már csak össze kell rakni... valahogy

Hozzászólás
    333
    Mégsem adtam el a gépet, senkit sem érdekelt egy ilyen...
    Na mindegy, a sürgős eladás már okafogyott, így marad és be fogom fejezni.
    Valamikor
    Minden esetre folytatni fogom és ha haladok a géppel, akkor teszek fel képeket.
    üdv, bm

Senior Member
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólás
    2.691
    Nagyon egyedi és igényes kialakítású gép. Nem szabad eladni (persze van amikor nincs más választás).
    Remélem repül hamarosan. Követem tovább az épülését.
    "Könnyű, erős, olcsó.
    Kettőt választhatsz."

Hozzászólás
    333
    Sziasztok!
    Szomorú (??) hírem van: a gép elhagyta a magyar légteret. Úton van Amerikába. Lenyingrádszkij kavboj menni Ámerika...
    Rendbe tettem, amennyire tudtam, de elfogyott a lendület, jöttek az új projektek, erre a gépre pedig még költeni kellett volna, mivel a hozzá kapott vezérlő egy kalap... nem elég, amit leírtam a fórumban, de a turbina teljes teljesítményét sem tudta már kihozni, lemértem. Így az sajnos kuka - most is bejött a kedvenc mondásom: ami sz@rul néz ki, az valószínű sz@r is... Igen drága lett volna pótolni egy újjal.
    Szóval tényleg egyedi és szép gép, de nagyon sok pénzem állt benne anélkül, hogy repülhettem volna, a folytatásra egyelőre nem volt kilátás.
    Mindenképpen átfestettem volna magyarra, mert a vörös csillagok gondolatától is lilát hányok, de olyan szép volt, nem volt lelkem megbontani, így volt szép.
    Egy amerikai modellező kolléga pont egy ilyen gépet keresett, a meglévő brutál EDF készletéhez, úgyhogy lecsapott a lehetőségre és két hét csomagolás után a gép először van a levegőben. Igaz, csak egy raktérben, de akkor is...
    A kolléga ígért majd képeket és videókat is, azokat felteszem majd ide.
    Üdv, bm
    Utoljára módosítva: billmester által : 2020-02-03 08:47

Senior Member
    Hely
    Dunaújváros
    Telefon
    70-930-2669
    Hozzászólás
    1.307
    Szia! Hát kár! De ha mennie kellett nincs mit tenni... :-(
    Videókat nézem majd feltétlen!
    Üdv: Woody
    Graupner bell 212, T-REX 500, Styroman repcsik

Junior Member