Eredmény: 1 - 2 (2) összesen

Téma: Maverick Blackout (1:5 truggy) 30ccm motorja teljes kihajtással (kuplunk fék…), tank

Junior Member
    Hozzászólás
    22

Maverick Blackout (1:5 truggy) 30ccm motorja teljes kihajtással (kuplunk fék…), tank

Maverick Blackout (1:5 truggy) 30ccm motorja teljes kihajtással (kuplunk fék…), tankkal eladó. Adom hozzá a kúpfogaskereket is, amivel a difibe csatlakozik. Én szereltem ki az autóból. Az autó előző gazdája azt mondta, hogy nem sokat ment (idézem: “bejáratós”. Az alváz állapotából ítálve ez abszolut reális). Én menni nem láttam! Én nem értek hozzá, az lenne jó, hogy akit érdekel, eljönne, megnézné, esetleg megpróbálná beindítani (nem tudom, hogy ez mennyire bonyolult, de van rajta behúzó… gondolom, hogy nem vészes). Gödöllőn van, Budapestre fel tudom vinni, meg jövő utáni héten megyek győrbe, oda is el tudom vinni.
    Csere érdekel masszív brushless szettre (1:8, 1:5), vagy olyan sima (aszfalt) gumira, ami felmegy meverick blackout alvázra (hatszög csonk 22mm, a Baja 5B sima első gumi pl. szerintem jó lehet). Ár legyen mondjuk: 25eFt.
    Csatolt k Csatolt k
    06-20-3789455

Junior Member
    Hozzászólás
    22
    Elkelt! Köszönöm.
    06-20-3789455

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod