Eredmény: 1 - 2 (2) összesen

Téma: Losi Tenacity MT 1/10 4WD elektromos BL monster keveset használt!

Member
    Telefon
    70/3381484
    Hozzászólás
    83

Losi Tenacity MT 1/10 4WD elektromos BL monster keveset használt!

Eladásra kínálom csupán pár órát használt Losi tenacity MT autómat, gyári távjával és vevőjével, dobozában, papírjaival és egyéb apróságaival. A kaszni mivel nem ezzel futott makulátlan újszerű állapotú. 2 cellával is jókat lehet vele autózni, de 3 cellával hajtva az igazi a gép.

1/10-es méretének dacára nem kis darab, 1/8 buggy-nál nagyobb, masszív stabil konstrukció és megy mint a golyó, a Losi márkanév garantálja a minőséget. A kihajtásokat és az alját fotóztam, minimális az elhasználódás mértéke. Cserét meghallgatok, de nitros kizárva.

Néhány jellemző:

- Kefe nélküli (brushless) 3100kv-s 550-es motor, ez teljesen új, nagyobb és ideálisabb a gyárinál, a gyári 3800kv értékű motort kicseréltem erre mert melegedett, aktív hűtést is tettem rá.
    - Dynamite 130A vízálló ESC
    - Spektrum DX2E 2,4 GHz távval és Spektrum SRS6000 AVC-s vevővel
    - Spektrum 9kg vízálló servo
    - Az AVC technológia gyro-t használ a kormányzás és a gáz korrekciójára. Az eredmény simább vezetés, nagyobb kanyarstabilitás, nem tör ki az autó hátulja. A segítség mértéke csökkenthető, kikapcsolható.
    - 3 távról állítható sebesség (30%, 70%, 100%), így kezdőknek vagy kisebb gyereknek is ideális

Mindent adok amit a képeken látsz, 2s használt lipo-t tudok adni hozzá egy alap töltővel +8000Ft-ért

Személyes átvételre kipróbálással Debrecenben van lehetőség, MPL-el vagy Foxpost-al is tudom küldeni a vevő felelősségére és költségére a teljes összeg, de minimum egy foglaló előre utalását követően.

Képeket az alábbi linken találsz a jófogásos hirdetésemben:

https://www.jofogas.hu/hajdu_bihar/L...__97466233.htm

Irányár: 92000Ft amely egészséges keretek között természetesen alkuképes!

Member
    Telefon
    70/3381484
    Hozzászólás
    83
    Elkelt.

A téma címkéi:

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod