Eredmény: 1 - 9 (9) összesen

Téma: NAVIGA EB 2020 - Kaliningrad

Moderátor
    Hozzászólás
    1.401

NAVIGA EB 2020 - Kaliningrad

Kedves NS és M Hajósok?

Ehhez mit szólnátok? Még nem tuti, nagyon friss a hír, de -gondoltam- tudjatok róla, hogy tető alá jöhet. Kurinec már másodszor volt jó. Játsszuk nagyban!

Dánielfy Csaba
    Csatolt f Csatolt f
    Utoljára módosítva: csiga által : 2019-10-28 15:35

Deja vu érzésem van

KIcsit olyan mint a Budapesti városligeti tó és környéke, persze természetes eredetű víz.
    Az hogy 6 naposra tervezik az feltétlen szimpatikus, persze kempinget nem láttam a kiírásban de feltétlen gyanús hogy a google-n se nagyon találni
    Azt leszögezném
    Nem sok köze van Kurinechez, ez persze csak az én véleményem .

Senior Member Jossz logója
    Hely
    Egyházashollós
    Hozzászólás
    252
    Nem lenne egy rossz túra...
    Amennyit láttam belőle képen, szép város.
    Az M és NS verseny időintervallumok nem fedik egymást, csak az láthatja a másik osztályt, aki még marad pár napot, ill. aki korábban jön pár nappal.
    "Mobilis in Mobile" - KYP Modelsport - K'Models

Azért Kurinc egy csöppet közelebb van mint Königsberg. Úgy vélem kihagyjuk Kelet-Poroszország fővárosát.
    Volt AndNow, FirstStage, SkyLady, MiniDiscus, Arctic, Opel Astra, van Anorexia, Renault Scenic II, BajaChamp, XSTR, TT01, QuadrocopterI, folyamatban QuadrocopterII, terv SeaWolf

Senior Member
    Hely
    zala
    Telefon
    702417572
    Hozzászólás
    1.259
    Én bevállalom, ha találok társat..Egy hét, csak 5 munkanap, bár 2 nap az út oda. 1200 km, nem autópályán...Kalandos lesz.
    Navigare necesse est<br />Oimi SZellő :-)

Senior Member
    Hozzászólás
    159
    Én részemről örülök neki, simán bevállalom annak ellenére is hogy azért mérgesebb a távolság. Idén is mentem volna ha esetleg az Orosz brigád rendezi a Vb-t!
    Soha ne vegyél be egyszerre altatót, meg hashajtót!

Senior Member Jossz logója
    Hely
    Egyházashollós
    Hozzászólás
    252
    Mi is megyünk, ha tudom magam addig normálisan kvalifikálni. Gábor, egyébként Szombathelytől egészen Eblag-ig autópályán, ill. autóúton lehet menni, csupán az utolsó 80 km sima főút. Tőlünk 1226 km, egy megálló mindenképpen ildomos lenne útközben, talán Katowice környékén. Úgy kényelmesen oda lehet érni július 31-re, 30-i indulással.
    "Mobilis in Mobile" - KYP Modelsport - K'Models

Moderátor
    Hozzászólás
    1.401
    Itt van a hivatalos kiírás! Csatoltam, továbbá megtekinthető a Naviga honlapján is, itt.
    Csaba
    Csatolt f Csatolt f

& készül már valamilyen es új mez is (végre valamilyen 5letes illetve valóban tartós minőségi anyagból)? H
    Chevrolet

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva