Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (30) összesen

Téma: M Szekció Közgyűlés-2019.

Moderátor
    Hozzászólás
    1.402

M Szekció Közgyűlés-2019.

Sziasztok!

Az eredeti Nov. 30-i dátumra a termet sajnos ne kaptuk meg. Helyette dec. 14-e szombat a valószínű dátum a szokott helyen, a BKV Sporttelep tárgyalójában. E pillanatban ez sem 100%-os, de az ígéretet megkaptuk. Amint biztos lesz a dátum, jelentkezem.

Kérlek Titeket, ha valakinek ötlete, felvetése van, amit meg kellene beszéljünk, írja már le ide egy (esetleg több) sorban, hogy a többiek is elgondolkozhassanak rajta, aztán meg tudjuk beszélni.

Kezdem a sort:

- Versenynaptár összeállítása. Beszéltem Berta Andrissal, nálam van az FSR (Imbra) tervezett versenynaptára. Jó lenne, ha tudnánk egymáshoz igazodni. (Az F1-F3 és az Eco-Mono-Hydro is!!!) - És akkor még nem beszéltem a szomszédos, vagy távolabbi országok versenyeiről...

- Kategóriák sorsa a jövőben... - Itt olyasmikre gondolok, hogy pl. a mini mono haldoklik itthon (bár lett két új hajó az idény végén, aminek személy szerint örülök), vajon kell-e futnunk egyáltalán? Vagy jött ötlet, hogy csináljunk FSR-E-t. Ilyenek.
    - Versenyzők motiválása részvételre.
    - Egységes jelentkezési felület kialakítása a versenyekre való jelentkezéshez. (Ez mondjuk inkább a géppel mért kategóriákat érinti)
    - Rendezés technikai (alap)feltételeinek biztosítása, ennek esetleges módozatai.
    - A szabályzat módosulásának következményeinek hatása a versenyek lebonyolítására, valamint a megvalósítás lehetséges útjai.
    - A Szekción belüli kommunikáció hatékonyabbá, gyorsabbá tétele a mai elektronikus lehetőségek jobb kihasználásával. (A Fórumot csak kevesen figyelitek rendszeresen, erre kéne valami megoldás. Ma már mindenkinek van mobil telefonja. Ha ez még okos is, remek lehetőség az információ átadására, vagy információ elérhetőségének legalább a jelzésére...)
    - Bajnoksági rendszer esetleges módosítása.

- (Élmény)Beszámoló a Naviga Közgyűlésről, várható változások.

- Személyi változások.

- Vezetőség beszámolója az idei évről.
    - Vezetőség választás.
    - Magyar Bajnokság eredményei, érmek átadása. - Ha lehet, ha Nektek belefér, akkor az F1-F3 is. Ha nem, akkor legalább ismertetni jó lenne a speed eredményeket.

A sorrend csak lazán kötött, az jó lenne ha a jövőről szóló kérdéseket már az új vezetőség tárgyal(tat)ná.

No, hát ennyi előre. Kérem szépen, ha ötleteitek, kérdéseitek, VÁLASZAITOK! vannak, ne kíméljetek. A fentiekből látszik, hogy nem fogunk tudni végezni, ha parttalan vitává terbélyesedik az ülés, tehát kérem szépen, gondoljátok át, hogy ne ad hoc ötleteljünk. Az is előfordulhat, hogy lesznek témák, amit megbeszélés után hazaviszünk és a döntést más módon, később hozzuk meg. De az biztos, hogy a döntéseknek demokratikus úton, tehát szavazással kell eldőlniük.

A Szakbizottság nevében
    üdvözlettel:

Dánielfy Csaba

Senior Member
    Hozzászólás
    420
    Szia Csabi!

Az FSR-E kategóriát pártolnám!
    HA JÓ HANEM JÓ! AKKOR IS HAJÓ! HA JÓ?

Senior Member mogyi01 logója
    Hozzászólás
    223
    Csabi!

Dec 14. MUNKANAP!
    Nem mindenkinek lesz jó.
    üdv:
    Majoros Laci
    H-120 Tomcat Mono2 DX8

Senior Member mogyi01 logója
    Hozzászólás
    223
    Esetleg a szekción belüli kommunikáció megoldható lenne WhatsApp csoport használatával.
    Küldhető vele üzenet, hang üzenet, kép, fotó és indítható vele telefonhívás és videóhívás is.
    üdv:
    Majoros Laci
    H-120 Tomcat Mono2 DX8

Senior Member
    Hozzászólás
    160
    Vagy kéne követni a fórumot!! De ennyiből javasolnám hogy csináljatok ti is egy facebook oldalt magatoknak, tökéletes, kompromisszumoktól menetes volna, nekünk F1-F3-asoknak bevált!!
    Soha ne vegyél be egyszerre altatót, meg hashajtót!

Senior Member Jossz logója
    Hely
    Egyházashollós
    Hozzászólás
    256
    Igazából jó lenne ez a fórum, ha mindenki tudna arról, ha valami új felkerül ide. A megnyitott témákat persze ki lehet jelölni értesítésre, de egy új téma megnyitásáról (lásd. pl. ez a mostani) csak az értesül, aki rendszeresen nézegeti a fórumot. Azon gondolkodtam, hogyha lenne egy komplett és naprakész elérhetőségi lista telefonszámokkal és egy számítógépes SMS küldő progi, ami körözvény küldést is tud, akkor bármelyikünk, aki nyit egy új témát, vagy éppen valami fontosat akar közölni, küldhetne egy egy mondatos SMS-t mindenkinek körözvényben, hogy "nézd meg a fórumot!". SMS fogadására a régebbi nem-okos telefonok is képesek. Nézek valami publikus és használható SMS küldő programot, aztán 1-2 napon belül feltöltöm ide letölthetőre, vagy kiírom a letöltési linkjét.
    Szerintem talán kezdetnek ez is megteszi... Persze ehhez kell egy friss elérhetőségi lista, nem tudom, van-e ilyen valakinek.

Üdv: Péter
    "Mobilis in Mobile" - KYP Modelsport - K'Models

Moderátor
    Hozzászólás
    1.402
    Idézet mogyi01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csabi!

Dec 14. MUNKANAP!
    Nem mindenkinek lesz jó.

Igen, már rájöttünk, Laci. Gábor felhívott...

Az eredeti dátum Nov. 30-a lett volna, de az nem volt jó. Most két lehetőség van:

1. Január 11-e BKV Sporttelep
    2. November Mama Maci BurgerKonferenciaTerem. Talum Zoli felhívott, felajánlotta a hátsó termet. (Köszönöm!)

-Én ezt javaslom, első sorban a versenynaptár miatt. Nem is beszélve a kajálási lehetőségről. A január nagyon kicsúszik már.

Tehát ha Nektek is jó, akkor Budapest X. ker., állomás u. 3. November 30. A teljes Szakbizottságot még nem értem el, de a 2/3-adnek jó, így többségi szavazattal a nov.30-a a dátum.

Kérlek Titeket, hogy jelezzetek vissza, mert a terem 20 fős. (kb. annyian szoktunk lenni) Ha sokkal többen akartok jönni (bár úgy lenne!) akkor más megoldást kell kitalálnunk.

Csaba

Moderátor
    Hozzászólás
    1.402
    Idézet mogyi01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Esetleg a szekción belüli kommunikáció megoldható lenne WhatsApp csoport használatával.
    Küldhető vele üzenet, hang üzenet, kép, fotó és indítható vele telefonhívás és videóhívás is.
    A Whatsapp tökéletes megoldás, mi is ezt használtuk a választás előtt-alatt a kommunikációra.
    Gyors, mindig kéznél van, minden megoldható rajta. A facebook is ok. csak sokan idegenkednek tőle mint a közösségi oldalatktól általában. A whatsapp talán nem annyira "nyitott". Ezt akartam javasolni én is.

Moderátor
    Hozzászólás
    1.402
    Idézet Jossz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazából jó lenne ez a fórum, ha mindenki tudna arról, ha valami új felkerül ide. A megnyitott témákat persze ki lehet jelölni értesítésre, de egy új téma megnyitásáról (lásd. pl. ez a mostani) csak az értesül, aki rendszeresen nézegeti a fórumot. Azon gondolkodtam, hogyha lenne egy komplett és naprakész elérhetőségi lista telefonszámokkal és egy számítógépes SMS küldő progi, ami körözvény küldést is tud, akkor bármelyikünk, aki nyit egy új témát, vagy éppen valami fontosat akar közölni, küldhetne egy egy mondatos SMS-t mindenkinek körözvényben, hogy "nézd meg a fórumot!". SMS fogadására a régebbi nem-okos telefonok is képesek. Nézek valami publikus és használható SMS küldő programot, aztán 1-2 napon belül feltöltöm ide letölthetőre, vagy kiírom a letöltési linkjét.
    Szerintem talán kezdetnek ez is megteszi... Persze ehhez kell egy friss elérhetőségi lista, nem tudom, van-e ilyen valakinek.

Üdv: Péter
    Sajnos, a levelező lista hiányos és elévült. Mindenképp jó lenne egy aktuális. A fórumot meg tényleg kevesen olvassák. A kommunikációs felület szinte mindegy, a lényeg szerintem, hogy mobil megoldás legyen. (Meg tudjuk nézni, amikor mást nem nagyon csinálunk, pl. buszon, metrón, wc-n )

Senior Member Jossz logója
    Hely
    Egyházashollós
    Hozzászólás
    256
    Csabi, én szeretnék ott lenni a közgyűlésen, tehát most jelentkezem.
    Másik kérdéssel kapcsolatosan: akkor legyen a whatsapp a megoldás.
    "Mobilis in Mobile" - KYP Modelsport - K'Models

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve