Eredmény: 1 - 4 (4) összesen

Téma: Bell 212 építés

Senior Member pepe82 logója
    Hely
    Bakony
    Hozzászólás
    157

Bell 212 építés

Sziasztok
    Egy ambíciózus projectbe fogtam néhány hónapja, de kezd a feladat túlnőni rajtam.
    Fel szeretnék támasztani egy 1972-es Bell 212 Graupner modellt.Korszerű villamos motorral és stabilizátor elektronikával, élethűhangal, fényekkel. Szeretném minnél élethűbbre megalkotni a gépet, ami képes legalább a lebegésre. Egyfajta dísz, és ezzel emléket állítva az rc helizésnek. Sajnos a dolgok úgy alkaulnak hogy a gép építése egyre jobban bonyolódik és az időm is kevés mostanában.
    Ezért döntöttem úgy hogy megosztom a projectet, és akinek van kedve fúrni, faragni, elektronikával babrálni, részt venni egy scale heli, építésében annak segítségét szívesen venném a projectben. Jelen állapot 60%-os elkészültségi fokú. A motor, és a hajtómű a helyén van, a farokrotor beépítése következik, de még sokat kell alakítani rajta és kissé elfogyott a lendületem is. Jó lenne egy ekkora rc helit levegőben látni. Köszönöm.

P1011371.JPG P1011376.JPG P1011377.JPG P1011372.JPG
    Kachina-b212-N212KA-030909-02cr.jpg
    Utoljára módosítva: pepe82 által : 2019-11-10 17:29

Senior Member mkgy logója
    Hozzászólás
    3.873
    Szerintem óriási hiba volt így átalakítani, nagyon finoman fogalmazva. Az ilyen modelleket eredeti állapotukba kellene helyreállítani/restaurálni. Amennyiben jól tudom, akkor az országban van egy repülőképes példány is ebből a ritka tipusból, eredeti állapotban és technikával.

Senior Member pepe82 logója
    Hely
    Bakony
    Hozzászólás
    157
    Kösz a kritikát. De igazából nem ez a cél.

Senior Member
    Hozzászólás
    908
    Milyen fények kellenének hozzá? abban talán tudnék segíteni.
    Futaba FF9 Super
    Frsky telemetry
    Windy
    Pike Perfect Electric
    MMSZ 4098

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve