Eredmény: 1 - 6 (6) összesen

Téma: VRX Spirit 1/10 Brushless

Junior Member
    Hozzászólás
    18

VRX Spirit 1/10 Brushless

Nyáron vettem itthon a kocsit KCSD-n való rally kategória játszásra, jó kis gép sokat kibírt, olyan 5-6 versenyt ment, hibátlan állapotban. Próbáltam fejleszteni tuningolni de mivel nem értettem hozzá ezért nem sikerült de játékra a legjobb gépezet. Rengeteg alkatrész van hozzá, tulajdon képen én 2db kittet vettem amiből egyet szétbontottam teljesen + rengeted de tényleg rengedes más alkatrész is vettem, olyan másfél autónyi alkatrész van hozzá a képeken nincs sok mert csak pár darabot ki tettem egy kép kedvéért

Az autó jelenleg üres mivel az elektronikát át akartam rakni másba de végül nem tettem meg, de van hozzá egy trackstar 13,5 motort és egy 80A trackstar szabi, 2db kensei 7,4V 5000mAh 40c lipó aksik, egy power DH 13KG szervó, FlySky FS-GT3B táv 2db vevővel és 2500lipo aksival.
    Van még hozzá ugye a képen lévő buggy kaszni de van hozzá egy kaszni tartó szett hogy rally autó legyen és 2db szivacs ütköző

Az ár 95.000ft

Postát nem nagyon szeretnék de csak ez a megoldás akkor rendben. Személyesen átvenni Alsónémedi környékén és Budapesten lehet.
    Hívj bátran 30 415 5266

Junior Member
    Hozzászólás
    18
    Össze raktam a gépet, meg csináltam pár képet még. Új ár 85.000Ft

Junior Member
    Hozzászólás
    18
    75.000Ft

Junior Member
    Hozzászólás
    18