Oldal: 1 / 9 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (89) összesen

Téma: Tug /1,2 m ~ 30kg/

Member
    Hozzászólás
    60

Tug /1,2 m ~ 30kg/

Szia!
    Egy régi új felhasználó vagyok, de nem is ez a lényeg, azért vagyok itt mert építek egy hajót és gondoltam megosztom.
    Már régóta épül és van is egy oldal ahol közzétettem, de egy picit halottnak tűnik az fórum, talán itt nagyobb az élet.
    A kezdetek valahogy így indultak és nagyjából itt tartok:

Member
    Hozzászólás
    60
    A kezdetekről próbáltam publikálni, itt : http://users.atw.hu/sryforum/viewtop...67886cb9bd9deb
    A képeket ide töltöttem fel, bár nem a legjobb mert eléggé tömöríti : https://rcpilot.hu/gall/hajo/1770/20...rusco_tug.html
    Remélem a linkek nem számítanak törvénysértésnek, talán nem számít reklámnak.

Senior Member blaskojanos logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    1.060
    Látom idetaláltál. Az indexen nincs élet de itt se számíts nagy életre. Sajnos innen is eltávoztak az emberkék, / vagy az érdeklődés hiánya/.
    Én is próbáltam feléleszteni de a kezdők érdeklődése nagyon csekély, vagy megveszik készen a modellt vagy csak az okostelefon marad. Talán van egy halvány remény aki boldogul a 3d nyomtatással. Ők lehetnek a jövő a modellezés terén, mi öregek már csak emlék vagyunk. De azért ne add fel és bizonyítsd be, hogy lehet még élet itt is. Őszintén kívánok sok sikert a munkádhoz!!

Member
    Hozzászólás
    60
    Idézet blaskojanos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Látom idetaláltál. Az indexen nincs élet de itt se számíts nagy életre. Sajnos innen is eltávoztak az emberkék, / vagy az érdeklődés hiánya/.
    Én is próbáltam feléleszteni de a kezdők érdeklődése nagyon csekély, vagy megveszik készen a modellt vagy csak az okostelefon marad. Talán van egy halvány remény aki boldogul a 3d nyomtatással. Ők lehetnek a jövő a modellezés terén, mi öregek már csak emlék vagyunk. De azért ne add fel és bizonyítsd be, hogy lehet még élet itt is. Őszintén kívánok sok sikert a munkádhoz!!
    ,

Szia! Végre kaptam hozzáférést, azóta mióta leveleztünk még csak most, de legalább megvan.
    Amúgy írok itt is és a másik oldalon is mert látom azért egy-egy érdeklődő nyomon követi és annyival megtisztelem hogy folytatom.
    Viszont én azt látom, hogy a videóblogolás nagyon népszerű és az írásos dolgok már annyira nem.
    Ezzel nincs is baj, inkább az a szörnyű hogy tartalmatlan tartalmak is népszerűbbek mint akár egy tartalmas jó írásos fórum.
    Lehet videós tartalomként kellene nekem is publikálni, Youtuberként.

Member
    Hozzászólás
    60
    Haladtam a hajóval, de még nem lettem kész az ütközővel, nagyon aprólékos a sok gumit egyesével kivágni, külön külön felragasztani.

Senior Member kissgergő logója
    Hozzászólás
    193
    Én folyamatosan követtelek, nagyon tetszik a hajó! Szép munka! Nyáron hajóstalálkozóra elhozod?

Member
    Hozzászólás
    60
    Idézet kissgergő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én folyamatosan követtelek, nagyon tetszik a hajó! Szép munka! Nyáron hajóstalálkozóra elhozod?
    Köszi, de azért van amit nem úgy csináltam mint ahogyan kellett volna.
    Nem tudom hol vannak találkozók nyáron, de egyszer szívesen elmennék.
    Bár nem biztos ez az amire a legbüszkébb vagyok.

Kedves artictern!

Szép modellező famunka!!!

(a fórumról: szerencsére magyarországon is van már olyan smart a modellező közeg hogy a "Dummheit" helyett inkább szünet van. Vagy mint az USA ban a gyökereket (mint 1 jó cégnél) egyszerűen ki...ák a fórumról. Pár évtized még (lehet 2 vagy 8) és megindul itt is a szakmai és lovely diszkurzus)

H
    Utoljára módosítva: Harley által : 2020-02-10 12:01
    Chevrolet

Junior Member
    Hozzászólás
    16
    Szia,
    Engem is nagyon érdekel ahogy építed a hajód. Gyönyörű már most is!
    Szívesen néznék róla videót is, ha van róla ahogy úszik a vízen, esetleg feltölthetnéd a youtube-ra.
    Ide pedig 1000 képig ingyenesen tudsz jó minőségben képeket feltölteni: https://www.flickr.com/

Üdv.

Oldal: 1 / 9 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve