Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 3456789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (89) összesen

Téma: Tug /1,2 m ~ 30kg/

Senior Member blaskojanos logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    1.060
    Szerintem jók lettek a figurák, ne lepődj meg ha megkeresnek ilyen témában. Nagyon sokan küzdenek ilyen figura problémával de a boltokban csak bizonyos méretarány kapható. Szerintem egy kicsit gyakorolsz és ebből pénzt is csinálhatsz. Csak így tovább!

Member
    Hozzászólás
    60
    Idézet tbalintg3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak nem Adam Savage?
    (Kár, hogy vége annak a sorozatnak)
    Én is sajnálom, mert az egyik kedvenc műsorom volt, nem sok ilyen van, ritka szar felhozatal tv műsor gyanánt.

Member
    Hozzászólás
    60
    Idézet blaskojanos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem jók lettek a figurák, ne lepődj meg ha megkeresnek ilyen témában. Nagyon sokan küzdenek ilyen figura problémával de a boltokban csak bizonyos méretarány kapható. Szerintem egy kicsit gyakorolsz és ebből pénzt is csinálhatsz. Csak így tovább!
    Az az igazság ez volt ezzel az anyaggal az első alkotásom. Már volt próbálkozásom régebben, de az repülős figurák és ott számít, hogy könnyű legyen.
    Viszont a hajónál nem számít a súly és végre találtam egy használható anyagot, ami nem olcsó ellenben QRV@ jó. Jól lehet formázni, sütés után meg elég kemény lesz és akril festékkel meg könnyen festhető.
    Mondjuk megrendelésre készíteni, mikor itt van a 3D nyomtatás ami verhetetlen, mert bármit meglehet.
    Ezzel az a baj, hogy kevés az időm, az anyag meg elég drága.
    Nekem is ahhoz van ihletem, azt tudom megcsinálni, amihez van valami kötödésem, vagy elég karakteres és kell éreznem a kihívást.
    Szerintem azért erre nincs kereslet, hajót is alig látok épülni, meg hát tényleg drága az anyag és nekem is van vele órám, szóval itt Magyarországon szűkös a pénztárca.

Member
    Hozzászólás
    60
    Azért tudtam, ha egyre jobb lesz az időjárás annál kevesebb lesz a hajóra az időm.
    Ma is csak annyira jutott, hogy megkapta a nevét.
    Sietni kell, hogy minél hamarabb meg legyen, szeretném ha már zöldül a természet vízre lehetne bocsájtani.
    Viszont jön egy olyan rész amitől egy kicsit félek, mert még nem csináltam ilyesmit.
    A hajót el kell csúnyítani, egy díszítőfestés technikával öregíteni szeretném,
    csak félek ha nem sikerül, akkor nagy munka lenne visszaállítani az eredeti állapotot.

Member
    Hozzászólás
    60
    Valaki nem tud egy jó matricagyártót?
    Kis mennyiségben kellene és vannak ötleteim szóval többször is szeretnék rendelni.
    Viszont valami egyszerű megrendelés formával lenne jó (jpg, png), volt ahol vektoros grafikát kértek csak úgy még nem tudok.

Junior Member
    Hozzászólás
    16
    Idézet artictern eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért tudtam, ha egyre jobb lesz az időjárás annál kevesebb lesz a hajóra az időm.
    Ma is csak annyira jutott, hogy megkapta a nevét.
    Sietni kell, hogy minél hamarabb meg legyen, szeretném ha már zöldül a természet vízre lehetne bocsájtani.
    Viszont jön egy olyan rész amitől egy kicsit félek, mert még nem csináltam ilyesmit.
    A hajót el kell csúnyítani, egy díszítőfestés technikával öregíteni szeretném,
    csak félek ha nem sikerül, akkor nagy munka lenne visszaállítani az eredeti állapotot.

Nagyon szép lett a hajó neve ( nem is látszik, hogy átnevezett). Látom a "minőségellenőr" is megviszgálta.

Member
    Hozzászólás
    60
    Idézet tbalintg3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon szép lett a hajó neve ( nem is látszik, hogy átnevezett). Látom a "minőségellenőr" is megviszgálta.
    A kis rohadék mindig beszökik a műhelybe kíváncsiskodni, meg oktalankodni, hogy akadályozza a munkát.

Member
    Hozzászólás
    60
    A korona vírus okozta helyzet miatt ..., na de nem így akartam jelentkezni, mert a tele van a tök.. az egésszel.
    Sajnos, nem sajnos, de én nem tehetem meg amit folyamatosan zúdítanak ránk a médiákból és egyéb felületekről,
    hogy maradj otthon, szóval inkább még kevesebb a szabadidőm emiatt. Persze nem sajnáltatni akarom magamat,
    mert egyenlőre tudok dolgozni és pénzt keresni és ebben a helyzetben az sem hátrány, sőt.
    Csak az bosszant, hogy vannak dolgok amiket meg nem tudok elintézni és minden olyan nehézkessé vált, de itt a topik nem erről szól.
    Annyit tudtam csinálni, hogy a villamosság részén dolgoztam, és itt egy gagyi videó milyen megoldással lehet kapcsolni a dolgokat.
    Jó, nem jó az már egy más dolog, de én így találtam érdekesnek. Persze vízen használhatatlan, de ha oda kerül nem is ez lesz a lényeg.

Senior Member
    Hozzászólás
    951
    Szia, igen látványos a dolog.
    Kellene egy multiswitch modul az adódba meg egy multiswitch dekóder a hajóba hogy távirányítással is lehessen kapcsolni.
    https://cp-elektronik.de/index.php/d...h-encoder.html
    Futaba FF9 Super
    Frsky telemetry
    Windy
    Pike Perfect Electric
    MMSZ 4098

Member
    Hozzászólás
    60
    Idézet Buddha eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia, igen látványos a dolog.
    Kellene egy multiswitch modul az adódba meg egy multiswitch dekóder a hajóba hogy távirányítással is lehessen kapcsolni.
    https://cp-elektronik.de/index.php/d...h-encoder.html
    Igen, gondoltam én is erre, de a mérete miatt lett ez így megoldva, majd a következő projektben lehet maradok a távirányításnál.

Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 3456789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva