Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 45678
Eredmény: 71 - 74 (74) összesen

Téma: Tug /1,2 m ~ 30kg/

Member
    Hozzászólás
    48
    Ma még annyi időm volt, hogy egy kicsit babráljak rajta, csak egy távcső erejéig.
    Mire jó a Lego, meg hozzá egy kis műanyag, de beszéljenek a képek.

Member
    Hozzászólás
    48
    Annyit tudtam csak csinálni, hogy kapott feliratokat, táblát. Meg próbálom egy kicsit viseletesre varázsolni.
    Még az "üveg" (plexi) némelyik ablakban hiányos, azt majd körbe kell keretezni, bár azt még nem tudom mivel.
    Némelyik felírat esetleg egy kicsit furán hat, de most ez ilyen. Jamie és Adam egy újabb mítosz nyomába ered.

Senior Member blaskojanos logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    990
    Én ilyen nagy méretben nem használok plexit csak üveget. A régi bontott ablakokban még 1.5mm-es üveg van az számunkra ideális. Ha nem sikerül pontosra a vágás vagy ha le kell kerekíteni akkor azt csiszolópapírral meg lehet oldani. Előnye még, hogy idővel nem sárgul, nem mattul, nem árt neki a hígító stb.

Member
    Hozzászólás
    48
    Idézet blaskojanos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ilyen nagy méretben nem használok plexit csak üveget. A régi bontott ablakokban még 1.5mm-es üveg van az számunkra ideális. Ha nem sikerül pontosra a vágás vagy ha le kell kerekíteni akkor azt csiszolópapírral meg lehet oldani. Előnye még, hogy idővel nem sárgul, nem mattul, nem árt neki a hígító stb.
    Gondoltam rá én is, csak nehezebb vágni, már vettem drága üvegvágót hátha az a baj, de én nem tudom miért nem sikerül mindig 100%-osan a vágás.
    Viszont ha besárgul kiveszem és rakok helyette újat.
    Bár szerintem túl sokat nem lesz napon, időm se nagyon lesz rá, meg vannak újabb terveim és úgy is azzal fogok foglalkozni.
    Már látom előre, párszor úszik és megy a garázsba kijelölt helyére, ezek így működnek.

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 45678

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva