Eredmény: 1 - 4 (4) összesen

Téma: M Szekció: Verseny - Nem verseny? Merre tovább?

Moderátor
    Hozzászólás
    1.436

M Szekció: Verseny - Nem verseny? Merre tovább?

Sziasztok!

Most, hogy -remélhetőleg- a vége felé közeledünk ennek a korona őrületnek, azon gondolkodom, hogy hogyan, merre tovább. A jelen szabályozás mellett, - ha a határokat újra megnyitják- 2 helyszínünkről tudok, ahol legálisan versenyt rendezhetnénk.
    Az egyik a Cserge Tanya, a másik Pentele. Mindkettő a közönségtől elzárt terület, tehát sportolhatunk rajtuk. (Persze remélem, hogy hamarosan további enyhítések jönnek.) Gáborral korábban beszélgettünk arról, hogy mi legyen a bajnoksággal illetve a VB kvalifikációkkal. Mindketten azon a véleményen voltunk, hogy ez az idény elúszik... (Bár a döntésben részt nem veszek, azt a Szakbizottság hozza.) Vagyis játszunk az idén, nem versenyzünk...
    Na szóval, arra gondoltam, hogy ha kinyitják a határt, csinálhatnánk egy olyan hétvégét a Csergén, amikor szombaton felkészülünk, rendbe rakjuk a pályát, a hajókat, vasárnap meg egy 3 futamos versenyen csapatunk. Ezt viszonylag gyorsan össze lehetne rakni.
    Mi a véleményetek?
    Aztán, ha akarjátok, (ez is csak rajtatok, rajtunk múlik) még Pentele is játszik. Igazán az lenne jó, ha ránk törne a régi szabadság és mehetnénk mindenhova, de Kanizsa jelenleg nehéz helyzetben van a hatósági előírások miatt és véleményem szerint Szolnokon is rezeg a léc, ugyanis ha nincs evezős világverseny, sokan lesznek a Holt Tiszán edzőtáborban és nem tudom, megkapja-e Sanyi a pályát, meg persze milyen követelményeket támaszt az önkormányzat.

- Ezen felül persze aki akar és tud, mehet máshova versenyezni. Úgy tudom, a csehek augusztusra terveznek versenyt és Romániában is született egy új pálya a határ közelében. Közelebbi infóm még nincs.

Uff, beszéltem. Ti jöttök. Kíváncsi volnék a véleményetekre.

DCsaba

Senior Member tantinagynéni logója
    Hozzászólás
    109
    Sziasztok !

a virnyát követően látható hogy érdeklődés is visszaesett.
    Miután semmilyen verseny nem tervezhetünk az idényre már, baráti összejövetelben esetleg gondolkodhatunk.
    Kötetlenség miatt a Cserge Tanyát javaslom.
    Marika szeretettel vár bennünket ha megmondjuk, mikorra tervezünk menni, az idényre egyenlőre ennyi.
    Nekem az is megfelel ha egyenként elkülditek azokat a pl. júliusi hétvégi dátumokat, amik szóba jöhetnek.
    Persze lehet augusztusi is. Ha meg van a legtöbb szavazatot kapott hétvége akkor kiírjuk arra a hétvégére, mintha verseny lenne.
    Viszont minden csakis a baráti összejövetelen lenne a hangsúly, ahogy Csabi leírta a Fórumban, (ez nekem bejön. Lehet, hajót se viszek. )
    Pl. pénteken délutántól fúrás- faragás, full modellezés önkényes gyakorlás, és…. de főleg pálya rendbe tétel.
    Vasárnap megpróbáljuk komolyabbra venni 3 futam erejéig, legalább annyira, mint ha verseny lenne ( de csak azért hogy ki ne essünk a gyakorlatból ).
    Díjazás semmi mindenki nyer, aki eljön, és nem számít bele semmilyen értékelésbe az elért „eredmény".
    A költségeket a tó bérlésének teljes összegét elosztjuk annyi felé, ahányan hajóval megyünk.
    Nem tudtam szavazást létrehozni FB, tehát legyetek kedvesek egyszerű módszerrel szavazni
    Marikáéknál Június 19-21 foglalt
    Várom a javaslatokat a hétvégéket illetően több hétvégét is jelöljetek!!
    Azt választjuk amelyik a legtöbb szavazatot kapja
    25 hét Június 19-21 foglalt
    26. hét (június 26-28 )
    27. heti (július 3-5)
    28.hét ( július 10-12)
    29. hét (július17-19 )
    30. hét ( Július 24-26)
    31. hét (júli 31- aug 2)
    32. hét ( aug 7-9 )

Senior Member tantinagynéni logója
    Hozzászólás
    109
    És ha lehet a WhattApp-os csoportba írjatok köszi

Senior Member
    Hozzászólás
    112
    Sziasztok!
    65 + osként én egy kicsit másképpen, talán borúsabban látom a találkozási, hajózási elképzeléseket.
    Szeretnék már én is hajózni, kipróbálni a fejlesztéseink hatásait, találkozni Veletek,....de.
    De "Ahogy a portálon fogalmaznak, a védekezés második szakaszában vagyunk. Ez nem a járvány végét jelenti, hiszen a járványveszély nem múlt el."
    "a járványügyi készültség fenntartására szükség van, hiszen a koronavírus továbbra is itt van és fertőz
    - írták.
    Korainak tartom még a készülődést, és a vendéglátóinkat sem kellene kellemetlen helyzetbe, kényszerhelyzetbe hozni.
    Ők sem fiatalok már, és ugye voltunk látogatni is néhányan..........
    Üdvözlettel : Nagy Sándor

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva