Eredmény: 1 - 7 (7) összesen

Téma: Tw 757 1600mm segitség!

Senior Member
    Hozzászólás
    140

Tw 757 1600mm segitség!

Sziasztok!
    Segitségre lenne szükségem. Egy ismerősömtől hozzám került egy Tw 757 1600mm es toló motoros gép!
    De sajnos semmi leirást nem találtam eddig hozzá! Valaki esetleg gazdája ilyen gépnek? A konfigra lennék kiváncsi ugynis erről sajna hiányzik a légcsavar és nem tudom mi az ami jó lenne igazán hozzá! Amit tudok hogy 30 amperes szabi van benne és egy D3536/6 1250kv motor, 2200/ 3 cellás akku . Segitségeteket előre is köszönöm!

Senior Member Lobo logója
    Hely
    Tata
    Hozzászólás
    1.313
    9x4,7 -et ir az adatlapon

Senior Member
    Hozzászólás
    140
    Szia! Ezt a 9x4,7-et a motor adatlapjáról nézted vagy esetleg van ilyen géped és annak a szerviz manuáljába ?

Hely
    Tata
    Hozzászólás
    1.313
    A motoréról néztem. nem muszáj pont ilyen, de ne legyen nagyobb. mert azt a motor vagy a szabályzó sinyli meg. Amúgy ez egy tolómotoros vitorlázó, ami nem érzékeny a propellerre, csak férjen el. A motor ugyis csak arra kell, hogy felvigye a gépet kellő magasságba. Amúgy érdemes minimum a féket beállitani, vagy hátrahajlót rakni rá. Nekem csak Easi stárom van. Azon 7x6-os hátrahajló van 1290 kv-s motoron.
    Utoljára módosítva: Lobo által : 2020-07-09 09:02

Senior Member
    Hozzászólás
    140
    Hátrahajlót szeretnék én is rá tenni! De Magyarba nem találtam! Te honnan szoktad beszerezni? Melyik márkát érdemes megvenni?

Hely
    Tata
    Hozzászólás
    1.313
    Szerintem ennek a gépnek tök mindegy, csak a tengelyméret stimmeljen. Most nem tudom mi a helyzet, utoljára a banggodról rendeltem, de akkor még működött. Hivd fel a Sárkányellátót, vagy bár melyik modellezőboltot, mert lehet, hogy most nincs, de megoldható. Amúgy talán az Aliexpressz még üzemel.

Senior Member
    Hely
    Und
    Telefon
    06305811149
    Hozzászólás
    1.267
    Nem kell arra hátrahajló, nekem Easy glíderem van az hasonló a tiedhez, szintén toló motorral.
    9 x 4.7 pont elég rá, még ezzel is nagyot bólint ha rádobom az összes kakaót.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva