Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen

Téma: Baráti összejövetel a Cserge tavon - Rájátszás

Moderátor
    Hozzászólás
    1.436

Baráti összejövetel a Cserge tavon - Rájátszás

Sziasztok kedves hajósok!

Aki a múlt hétvégén ott volt, jól járt. Jó volt egy kicsit visszapottyanni a boldog békeidőkbe. A társaság véleménye (és akarata) alapján már ott elhatároztuk, hogy - amennyiben a körülmények engedik - szeptember 18-19-20-án megismételjük. A program választható: 2 nap 6 futam, vagy szombat játék, vasárnap 3 futam. Meglepően jó visszhangja volt a gyakorlás/modellezés szombaton, futamok vasárnap felállásnak, így én ezt javaslom újra, de a választás a Tiétek. Az a kérésem, hogy a jelentkezéssel együtt a 3/6 futamra is tegyétek meg javaslatotokat/voksotokat. A nevezés díj, ahogy legutóbb: a rendezés költségét elosztjuk egyenlő részben a felnőtt versenyzők között. (Legutóbb 3000Ft-ra jött ki.) Ha egyedül megyek, akkor annyi a havi kosztpénznek, de ha többen leszünk, akkor kibírható.
    Tehát a kategóriák: Mini Eco, Eco, Mini Hydro, Hydro1, Mini Mono, Mono1, Mono2. A verseny felkészülési, gyakorlási célú verseny, eredménye a magyar bajnokságba nem számít bele.

Minden versenyzőt, érdeklődőt szívesen látunk.

DCsaba

Senior Member tantinagynéni logója
    Hozzászólás
    109
    Lelkesen megint elkezdem

Tehát étkezés 1-2 főre mind három napra.
    kategóriák:
    Mini Mono
    Mono 1 (nem biztos )
    Mono 2
    Transpoder számok a gépben

én nem ragaszkodok a 6 futamhoz, nekem jó volt a laza szombat, egy verseny nappal 3 futam éppen elég.

Member brobi logója
    Hozzászólás
    88
    ...és én ismét folytatom:

Barta Róbert - H-5217
    Mini- és "nagy" ECO-Expert
    (Jeladóim nem változtak.)

Szállást és ellátást péntektől vasárnapig kérnénk szépen két főre.

Ez a szombati lazulás nekem is tetszett. :-) Annyira, hogy én akár egyik nap sem ragaszkodnék a futamokhoz.
    Bocsi, ne értsetek félre, nem vagyok a versenyzés ellen, de lehetne pl. úgy is, hogy akik össze szeretnék mérni a hétvégén beállított hajóikat a többiekével, ők egymás közt ezt megbeszélik. Jelzik a Márti/Csaba felé és futnak egy (vagy több) futamot. Nevezhetnénk ezeket "Charter-futamoknak." :-D
    Ez csak egy felvetés vagy ötlet volt.

Köszönöm

B. Robi
    Best friends don't let you do stupid things...

...alone.

Senior Member
    Hozzászólás
    121
    Szia Csaba,

megyek én is. A verseny részéhez nem sok közöm volt de nekem is a szombat pihi vasárnap 3 futam tetszik.

Pénteken megyek.

Üdv.
    Robi

Moderátor
    Hozzászólás
    1.436
    Hú gyerekek! Valamit nagyon elkef..tam! Szept. 18-19-én leltár van a cégnél, ott kell lennem. Szóval én most csak vasárnap, vagy jó esetben szombat késő du. tudok menni. A mérő természetesen rendelkezésetekre áll, de ha csak vasárnap kell, akkor viszem magammal, mert akkor már ott leszek.
    Vagy ha Nektek is jó, áttehetjük. Előtte-utána mindig jó. - Bocs!

Csaba

Moderátor
    Hozzászólás
    1.436
    Nos, ez a hirtelen határzár bekavart! 3 lehetőségünk van:
    1- Úgy tervezünk, hogy ha mégsem tart addig a lezárás, akkor megyünk, ha tart, nem megyünk.
    2- keresünk helyet itthon.
    3- Lefújjuk az egészet és bambulunk szomorúan magunk elé...

Mi a véleményetek?
    Csaba

Hozzászólás
    109
    Csabi a 3at ki is húzhatod , csak lesz valami pocsolya itthon is ahova nem ér el a vírus keze.

Mindenesetre jó lenne a közelben olyan second oroszlánbarlangot találni (akár szept végére amikor a strandoló már kevés de a büfé még nyitva) ahol a benzinesekkel is lehet szaladgálni.

Ilyen volt a Lupa.
    Chevrolet

Hozzászólás
    109
    Idézet Harley eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenesetre jó lenne a közelben olyan second oroszlánbarlangot találni (akár szept végére amikor a strandoló már kevés de a büfé még nyitva) ahol a benzinesekkel is lehet szaladgálni.

Ilyen volt a Lupa.
    hali,a Lupa jelen állapotában biztos nem, de már 2019es Lupa Kupán is az egyik kritérium az volt hogy ne legyen robbanós, végül is mindegy mert az elektromosat se nagyon akarják, viszont lehet teszek egy kísérletet és megkérdezem öket, vérmes reményeket nem fűzök hozzá.
    Ha lesz valami pozitív válasz előterjesztem , ha nem akkor hallgatok csendben .

A robbanóssal csak nosztaligáztam.

Nagy dobás lenne ha beférkőzhetnénk az utolsó hétvégék egyikére. (pontosabban, flexibilisen az időjáráshoz pl. a 38. vagy a 39. hét)

Bejelölné valaki hogy nektek hol volt pontosan a verseny?

Chevrolet

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve