Eredmény: 1 - 6 (6) összesen

Téma: Horyzon HD v4

Senior Member
    Hozzászólás
    332

Horyzon HD v4

Sziasztok!
    Eladó egy szuper egyszer használt, még fóliás, karcmentes rögzítő:
    Videózáshoz, fotózáshoz egyaránt tökéletes.
    Image sensor: 1/2.3 COMS 14 megapixel.
    Prime lens: F+2.8 vision=150°pitch:90°.
    Exposure control: auto exposure.
    White balance: auto white balance.
    Image Format: JPEG pixel 14.4M(4384*3288 4:3)/16M(4608*3456 4:3).
    Video Format: H.264 compressed format size 16:9 1920*1080 30 frame/second, 16:9 1280*720 60 frame/second, 16:9 1280*720 30 frame/second 16:9, 848*480 60 frame/second, 16:9 848*480 30 frame/second.
    Max micro SD card: 32GB.
    Weight: 100g(main control board, camera and cable).
    Monitor: 30g.
    Multi-function USB port(compatible with mini USB Plug), mini HDMI port, 30P LCD pin port, 6P multi-function tail circuit port.

R/C Shutter Trigger: The multifunction port on the main control board is used to power the camera with the power lead via a 12-25V power source. There is also a multi function harness included that is used to power the camera, but also has some a/v and control leads. The control leads can be connected to two free channels on your receiver and allows you to trigger start/stop of video recording on one channel and to take photos on another channel. This greatly reduces wasted footage and space on your hard drive by allowing you to only record what you want when you want.

Mivel mindenki kérdezi mi ez a sok eladandó alkatrész, hangárkisöprés, felszámolás az oka az eladásnak.

Ára: 30000HUF

érd: gergo75@gmail.com

+36306787060

Senior Member
    Hozzászólás
    332
    28.000-ért is elvihető.

Senior Member smith_hun logója
    Hely
    Pécs
    Telefon
    06-húsz-négy négy 42 - nulla 52
    Hozzászólás
    2.825
    Nyilván nem köcsög akarok lenni, de érdemes lenne átgondolni az árszabást:
    https://www.aliexpress.com/item/32841006594.html

Hasonló cipőben vagyok én is...a reális árat nem kapni meg semmiért...

Senior Member
    Hozzászólás
    332
    Idézet smith_hun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván nem köcsög akarok lenni, de érdemes lenne átgondolni az árszabást:
    https://www.aliexpress.com/item/32841006594.html

Hasonló cipőben vagyok én is...a reális árat nem kapni meg semmiért...
    Ha nem az akarsz lenni, ne írj ilyet, pláne ne tedd ha csak simán üzletrontás miatt teszed, háttérinformációk teljes hiányában.
    További jó fórumozást kívánok neked, és jó tanácsként, gondolkodj mielőtt bármit leírsz!

Senior Member smith_hun logója
    Hely
    Pécs
    Telefon
    06-húsz-négy négy 42 - nulla 52
    Hozzászólás
    2.825
    A szórend hibás, helyesen: "Ha nem akarsz az lenni..."

Na ez a jó magyar szokás szerinti vélemény, amivel Viberen fárasztasz privátban...Arról én nem tehetek, ha egy egyszerű felírást, ami figyelmeztet arra (hátha elkerülte a figyelmed), hogy a kamerát új állapotában is féláron lehet megvenni...

Nem tudom milyen háttérinformáció teljes hiánya teszi indokoltá azt, hogy valaki 2x több pénzt adjon ki egy használt kameráért, mint egy ugyanolyan vadonat új kameráért...és már bocsánat, de szerintem igazából ez senkit nem is érdekel...

Ezen kívül ahogy írtam, én is hasonló cipőben járok, ergo még szolidáris is voltam Veled...de ezek után igazából már nem tudok az lenni...

Kellemes hisztizést, még örömtelibb fórumozást kívánok én is Neked!

Senior Member
    Hozzászólás
    332
    Kedves Fórumozó társam!
    Mielőtt kioktatnál, kérlek olvasd el figyelmesen azt a mondatodat amire reagáltam, szerinted helytelen szórendiséggel. Azt írtad, hogy nyilván nem köcsög akarsz lenni. Erre a helyesen írtam Neked azt, hogy ha nem az akarsz lenni... Amennyiben a válaszod úgy szólt volna, hogy nem szeretnék köcsög lenni, úgy az észrevételed is helyénvaló lett volna.
    Nekem nem tisztem megállapítani, hogy ezek a kommentek "normálisak" e egy hirdetésben, így továbbítom a kérdést az adminisztrátorok felé, hogy eldöntsék.
    Továbbra is úgy gondolom, hogy egy ilyen észrevétel ha jóindulatú, építő jellegű annak nem a hirdetésben van a helye, azt egy értelmes ember józan ésszel privát üzenetben kommunikálná le.
    Kedves fórumozó társam, ehhez fel kell nőni mindenhogyan. Ésszel, intelligenciával, emberséggel. Ha annyi időd van, hogy ilyenekkel foglalkozz, javaslom olvasd vissza a fórumos bejegyzéseidet, próbáld meg kicsit távolabbról megvizsgálni a bejegyzéseid stílusát, tartalmát, és talán fogod látni hogy miről beszélek, Ha nem akkor folytasd nyugodtan tovább ezt a stílust, és remélem lesznek még olyan emberek mint én akik időnként rákoppintanak az orrodra, hogy észrevedd mit csinálsz!
    Pécsiként szívesen találkozom veled, hogy személyesen is megbeszélhessük, és hogy lásd, mennyire nem hisztizek.
    A kamera továbbra is eladó, ha valakit érdekel, szívesen küldök képeket róla, az árral kapcsolatban pedig várok ajánlatokat az elérhetőségeimen.
    Szép napot mindenkinek!

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva